Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

hmh dobra ajem prawdziwmy kurde hanter - nie pójde spać dopóki nie zdobędę tego lightcrystala. Zasiedze sie i to zrobie. tak mi dopomóż Popo x]

 

@ Yano - checkne ;>

 

 

10 minut później - mam :P zapomniałem, że Lightcrystale sa też w kopalniach... przezytałem gdzies, że mozna jes TYLKO wydropić od Gypcerosa.... to próbowałem :P i nikt mnie nie poprawił do tej pory..

 

No dobra mam, jest gites - cisne dalej ;>

Odnośnik do komentarza
Poza tym pamiętaj by walczyć z nim na swampie, i przed walką pobiec do jaskiń i pokopać trochę w tych świetlistych złożach, bo tam też są lightcrystale.

 

Poza tym Krillin też ma ;p

 

Krillin powiadasz hmmmm za dużo Dragon Ball'a :lol: .Raczej nikt nie jest na tyle szalony żeby po Lightcristale biegac na Kirina(wkurza menda).

Zawsze tak miałem że jak poszedłem na coś z celem że musze to wydropic to zawsze nie dostawałem, potem już mi niepotrzebne leci z każdej strony.

Odnośnik do komentarza
Zawsze tak miałem że jak poszedłem na coś z celem że musze to wydropic to zawsze nie dostawałem, potem już mi niepotrzebne leci z każdej strony.

 

Prawo Murphego w zastosowaniu ;D

I udalo mi sie wczoraj pokonac moje nemesis - green Plesioth - jak grałem wcześniej kilkadziesiąt godzin to żaden stworek nie przysporzyl mi tylu problemów... ale po kilku razach dałem mu rade. Ja nie wiem, co on taki długowieczny...

 

dzisiaj czas na reszte zadań od babci, teraz to juz spokojnie będzie jak sie rozpędziłem :)

Odnośnik do komentarza

PIT: jesli masz expert +20 to polecam zrobic młot z pustynnej blangogi , bedzie nawet lepszy niz diablos chaos order (ja uzywam diablosa bo nie mam krytyka w zbroi a nie lubie negatywnych krytykow;p)

a blangoge calkiem latwo sie klepie, wg mnie latwiej niz śnieżną , bo sniezna calyc zas skacze i szaleje, a pustynna czesto rzuca kamieniami wiec wystarczy nie stać przed nią i atakowac po bokach kiedy rzuca , tylko zeby złamać jej kły trzeba miec broń z ice elementem)

 

ja na g-rankowego azure lao uzywam starej (6hr) zbroi z rajanga z adrenaline+2 , czasem zabijam lao ponad 10min przed koncem :D a to niezle jak na g-rank

 

z platem to miales fuksa :D , ruby to jeszcze jako tako leci , mam z 5-6, ale lao divine plate to serio upierdliwa rzecz do zdobycia XD mialem chyba tylko 1

 

 

Serge: na plesa najlepsze są łuki :D ewentualnie bowguny, ewentualnie lanca/gunlanca i duzo blokowania, ale serio bron dystansowa ładnie go klepie :D trzeba walic w szyje najlepiej pierce ammo

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
już mam czarnego.

 

A podobno niewolnictwo już zniesiono ;]

Ja powoli odbijam sie od dna i wybijam te monsterki - polew z kotów jest niesamowity :D

W ogóle podobają mi sie usprawnienia z 2G - motyw z miksowaniem w skrzyni jest genialny (i w ogóle motyw miksowania -podświetlaja się tylko te itemy ktore można kombinować). Fajnym motywem jest też nowa muzyka, jakoś fajniejsza i milsza w ucho.

wydaje mi sie też, że kolory maja lepsze natężenie - jakoś tak fajniej to wygląda wsztystko ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...