Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to account items - czyli przedmioty o wartości handlowej dla gildii. Po misji zostają one automatycznie zamieniane na Pokke Points, czyli coś w rodzaju wioskowych punktów prestiżowych :) Można za nie rozbudowywać farmę, kupować jewele, czy też korzystać z łódki Trenshy (tego kota co wypływa po przedmioty). Same zaś account items mogą być przeliczone wcześniej w trakcie misji - wystarczy oddać przedmioty do czerwonej skrzynki, która jest na początku poziomu w obozie. Btw. Khezu Whelp jest toksyczne i powoduje ciągły ubytek energii, więc warto od razu zanieść to do skrzynki. No i zjeść Gourmet Fish lub Gourmet Fish+, to Ci się odnowi energia stracona w skutek trucizny, zakładając że nikt Cię w trakcie nie trafi. Po prostu zamieniają czerwony pasek na zielony, plus przyspieszają odnawianie się energii :)

Odnośnik do komentarza
od starego dziada to taka minigierka tresure hunting, polega na zbieraniu wszystkiego co sie da i nabijaniu punktów (jak piszesz musisz zdobyc 2000, kazdy znaleziony przedmiot daje jakąś ilosc), ale te questy w sumie nic nie dają ;p

lepiej rób te od babek za barem

 

daja niezle itemy w stylu expand pickaxe i te eggi z ktorych mozna robic dekoracje dajace do Fate do zdobycia tylko w treasure huncie xD

 

Odnośnik do komentarza

e nie :P tzn moze i dają ale te itemy rpzydadza sie dopiero o wieleeee pozniej :P

ale "e nie" dotyczylo fragmentu ze tylko w tresure huncie bo ja zrobilem tylko doslownie jednego takiego questa a pixaxów mialem z 10 i jajek tez sporo, mozna je dostac za traningi :P a ja wolalem robic treningi bo dają wiecej korzysci

- jajka i pixaxy ;p

- barrage piercing i ten drugi z anty odbijaniem

- odblokowuja fatalisy

- coin'y rozne , srednio przydatne ale czasem jakis sprzęt ich wymaga

- i cos jeszcze :P

 

 

swoją drogą traningi zawsze mnie przerażały i nie zamierzalem ich robic xD ale w koncu sie raz zebralem i pare dni i zrobilem wszystkie :P chociaz przyznam ze caly ten zestaw to byla jedna z bardziej upierdliwych rzeczy w grze :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

musisz poprostu zdobyc odpowiednie przedmioty, kazdy kawalek zbroi albo broń wymagają jakiegos konkretnego przedmiotu zeby sie pojawic w sklepie, jak zabijesz kilka razy blango i zdobedziesz kilka roznych itemów to z pewnoscią wszystko sie pojawi

 

no chyba ze pojawil ci sie kawalek zbroi z blangigi po zabiciu blango, reszta moze sie pojawic dopiero jak zabijesz blangoge (czyli "mamusie" zimowych małpek)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

to ja chyba jakiś bill gates jestem xd zawsze mam w kieszeni około 500k

 

ja tak powoli zaczynam tracić nadzieję na to że pogram w unite, coraz częściej myślę o sprzedaży psp, jedyne co mnie odwodzi od tego to właśnie chęć zaczęcia wszystkiego od zera xd

 

kurde no, fanowskie tłumaczenie jest już od zeszłych wakacji, a oni ciągle się grzebią? nie wierzę.

Odnośnik do komentarza

jak narazie mam wszystko po eng ( nie licząc niektórych nazw setów czy nawet rozmów z kotami ) wiec nie narzekam na zangielszczenie ale trzeba przyznac ze sie z tym grzebia lub pewnie project dead :P

 

btw skad wziaść bron z elementem fire jak nie mam materiałow na egg clavera ? tzn ten weap po katanie gospel. machalite ore może bym skołował i ten 2 gem robiac misje na zwiedzanie ale ten 3 składnik to nie wiem skad jest. A żeby mieć 2 katany to już niemożliwe jest ;/

 

bwt: można w multi przekazywać itemki ?:P a jeśli tak to chętny ktoś na wsparcie biuściastej niewiasty ? (<rotfl> heheheh : )

 

tutaj screen na potwierdzenie moich słow haha :

 

frmbuf000.png

 

narazie dopuki nie kupie jakiejs karty wi fi czy czegos kompatybilnego z psp to pozostaje jakis meeting fanów monster huntera :P organizuje ktos cos w tym stylu :P??

Edytowane przez MaxFurtado
Odnośnik do komentarza

ja bym chetnie zorganizował ale nie mam tyle samozaparcia;p ale jesli ktos jest z wawy to moge pograc ;>

 

itemy da sie przekazywac ale tylko te słabe rare -1 2 3, powyzej tego sie nie da

 

dosyc malo składnie napisales i nie wiem co doradzic :P powiedz jakiego itemu ci brakuje to powiem gdzie go znalesc :P

 

electro sac juz mowilem - powinienes dostac z khezu

 

co do broni z fire to to sie dosyc latwo robi, ale to maly mieczyk i ogolnie ciezko tym zabic blangoge ;p

Bone Kris -> Bone Kris+ -> Chief Kris -> Red Saber

 

ewnetualnie dudal swordy z kutku maja fire ale sa malo przydatne na blagoge;p

 

 

ja bym polecał Gunhammer Prototype

dosyc latwo zrobic z warhamer - ironstriker >>

FireWyvern Fluid: 2 Gunpowder: 10 Machalite Ore: 15

fuidy wezmiesz z rathian na przykład

gunowdery mozna w sklepue kupic xD albo pomieszać itemki

machalite wiesz gdzie ;p

 

młot ma taki plus ze widać kiedy trafiasz w glowe bo jest rozbłysk wiec wiesz czy dobrze walisz

innymi broniami mozesz przypadkiem walic w bary a nie glowe

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...