Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

:whistling:

i co jeszcze słyszales :) tłumacz sie dalej :D , i ta gadka o sieci :D to jest to, to jest to... :nerd:

 

o ile zdazylo pograc Ci sie pograc z kim live)

nie no co ty człowieniu, w zyciu z nikim live nie gralem, ani na automacie ani na konsoli :rolleyes: wogole w sf zaczalem po wyjsciu hd remixa grac to wiesz...

 

a jak chcesz denjiny sprawdzic to na ggpo zapraszam jutro

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza
:whistling:

i co jeszcze słyszales :) tłumacz sie dalej :D , i ta gadka o sieci :D to jest to, to jest to... :nerd:

 

o ile zdazylo pograc Ci sie pograc z kim live)

nie no co ty człowieniu, w zyciu z nikim live nie gralem, ani na automacie ani na konsoli :rolleyes: wogole w sf zaczalem po wyjsciu hd remixa grac to wiesz...

 

a jak chcesz denjiny sprawdzic to na ggpo zapraszam jutro

 

Jak zacząłeś od remixa to czapki z głów. Chociaż ja w SF2 nie grałem od bardzo bardzo dawna... only SF3 i SFA2 :D

Odnośnik do komentarza

Turniej online jest już w fazie realizacji a zapisy zaczną się pod koniec weekendu i potrwają wstępnie tydzień (max dwa). Rozgrywki będą multiplatformowe, tzn. w jednym turze będą odbywały się oddzielne rozgrywki zarówno na X360 jak i PS3. Jeżeli ktoś będzie posiadał SF4 na obydwie platformy to nie będzie przeciwwskazań by się zapisać na obie grupy. Tyle na wstęp, póki co prepare yourself.

 

P.S. "Główną siedzibą" tura będzie Honmaru.

P.S.2 Mam szczere nadzieje na co najmniej 16 uczestników na jedną platformę.

P.S.3 Poszukuje ludzi, którzy są wstanie nagrywać (o ile tam będzie jakaś opcja "podglądu") mecze na X360 i PS3. Wierzę we wsparcie Komandosa (aka SuperBigBoss) w kwestii walk na PS3 no ale tym więcej chętnych tym lepiej.

P.S.4 Turniej będzie świetny ;)

Odnośnik do komentarza

@GKS,

 

Zagralismy z 10 walk w SF2 w ktorego jestem mega cienki a ty juz masz jakas teorie :D A stick mi sie pierdzielil co potwierdzi krilluch, sam na niego narzekal. Mam teraz innego i moze na twojego Ryu (bo watpie zebys zmienil) cos ugram. Po weekendzie zagramy jak sie da EURO vs JAPAN bo taka wersje mam.

Odnośnik do komentarza

zomg

powiem tyle, jestescie siebie warci :D ty i krilluch :)

ze tez ornitowi chce sie wogole z wami grac xD

 

jeszcze kolejna teoria, skoro tak zamiatacie offline to online tym bardziej powinniscie lepiej grac, znajac system powinniscie wiedziec co mozna nagiac na te lagi ktore wszedzie widzicie XD

 

nemo masz na mysli teraz gre po weekendzie w SF4? bo w nic innego nie zamierzam grac :D

jesli tak to swietnie, im wiecej osob do grania na liscie tym lepiej

 

 

@crono :)

nie no stary normalne ze nie zaczynalem grac w SF od hd remixa, to byla ironia ;) poprostu chopy mysla ze tylko oni w 2d grali w swojej malej sekcie :)

 

 

po co do ciebie mam krilluch jechac jak online jest za(pipi)isty, ja wiem ze ty klepiesz takie potezne linki ze nie mozesz miec nawet 5ms opoznienia na swoim lcd, ale wez sie ogarnij :)

 

 

na stronie empiku dzis maja niby date wydania SF4, po 9 bede dzwonil, jak maja to lece kupowac :D

 

edit:

to sie nakupowalem -_-' , no nic mam nadzieje, ze jutro przyjdzie kurierem ze sklepu PE

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

I znowu się zaczyna, teraz przez kolejne 10 stron tematu GKS będzie się podniecał jaki to on jest za(pipi)isty :lol:

 

Turniej online jest już w fazie realizacji a zapisy zaczną się pod koniec weekendu i potrwają wstępnie tydzień (max dwa). Rozgrywki będą multiplatformowe, tzn. w jednym turze będą odbywały się oddzielne rozgrywki zarówno na X360 jak i PS3. Jeżeli ktoś będzie posiadał SF4 na obydwie platformy to nie będzie przeciwwskazań by się zapisać na obie grupy. Tyle na wstęp, póki co prepare yourself.

 

P.S. "Główną siedzibą" tura będzie Honmaru.

P.S.2 Mam szczere nadzieje na co najmniej 16 uczestników na jedną platformę.

P.S.3 Poszukuje ludzi, którzy są wstanie nagrywać (o ile tam będzie jakaś opcja "podglądu") mecze na X360 i PS3. Wierzę we wsparcie Komandosa (aka SuperBigBoss) w kwestii walk na PS3 no ale tym więcej chętnych tym lepiej.

P.S.4 Turniej będzie świetny

 

Wątpię żeby coś z tego wyszło ale spoko, mogę nagrywać jak będzie taka możliwość ;)

Odnośnik do komentarza

Tak, chodzilo mi o SF4 oczywiscie, nie mam europejskiej wersji niestety.

 

O jakich lagach piszesz? Przeciez ja nic takiego nie napisalem, ogarnij sie czlowieku. Wyjezdzam na weekend i potem zagramy. A stick mi sie wali powoli, ponoc 90% tych syfow pada (HORI EX). Teraz mam innego wiec na niego zwalic nie moge. A mozna pograc bo z toba mialem dobre polaczenie, jedyne co mi moze popsuc plan, to 2 kumpli sciagajacych torty gdzies w pokojach, musze sie z nimi rozmowic ;)

Odnośnik do komentarza

Nie no - jak tak bardzo cenisz sobie wygrana ze mna w SF2 no to spoko. Kazdy w zyciu ma przeciez jakies achievementy. Jezeli nie rozumiesz hd laga czy tego, ze na padzie grac nie umiem to juz Twoja brocha ; ) Zapraszam Cie oficjalnie na granie live w dobrym towarzystwie. Przyjedziesz - fajnie, nie przyjedziesz - szkoda, bo z tego, co mowisz to jestes naprawde dobry w SF.

Odnośnik do komentarza
Tak, chodzilo mi o SF4 oczywiscie, nie mam europejskiej wersji niestety.

 

O jakich lagach piszesz? Przeciez ja nic takiego nie napisalem, ogarnij sie czlowieku. Wyjezdzam na weekend i potem zagramy. A stick mi sie wali powoli, ponoc 90% tych syfow pada (HORI EX). Teraz mam innego wiec na niego zwalic nie moge. A mozna pograc bo z toba mialem dobre polaczenie, jedyne co mi moze popsuc plan, to 2 kumpli sciagajacych torty gdzies w pokojach, musze sie z nimi rozmowic ;)

 

no raczej akurat z tym ze nie masz europejskiej to nie ma problemu, przeciez gra jest region free, pozatym to nie tekken z psn, mysle ze normalnie kazdy z kazdym nie wazne jaka wersja bedzie mogl grac :)

 

z tym graniem po weekendzie tez lipa. bo ja mam wolne i zamierzam grac w weekend, ale sie zlapiemy

 

Odnośnik do komentarza

No ja akurat spadam do siebie do Kolobrzegu.

 

A HDTV Lag o ktorym pisze Krilluch to zupelnie co innego od laga sieciowego. To jest przesuniecie na TV HDTV obrazu wzgledem jego rzeczywistego podawania na zrodlo. Polega to generalnie na tym, ze jak np podlaczonego Xboxa pod analogowe wejscie w TV czyli np component to obraz jest konwertowany :

 

XBox (cyfra) -> (analog) kabel -> TV (analog) -> konwersja na cyfre -> wyswietlanie.

 

I teraz http://i113.photobucket.com/albums/n222/ki...ms/Image1-1.jpg

 

Widzisz roznice w licznikach? Jesli TV ma "wzbogacacze" to jest najgorzej jak moze byc. Jak jest TV dobry, ma mozliwosc wylaczenia tych wzbogacaczy to wtedy nie powinno byc tak zle.

 

Po cyfrze nie ma tego (HDMI). Widac krilluch nie mial cyfry niestety wtedy.

Odnośnik do komentarza

Serio Ci mowie, grac sie nie dalo ; )

btw. jak juz pokazywalem ja mialem takiego laga: http://img222.imageshack.us/img222/4513/lagwg6.jpg

Robione u kumpla na kompie i tv. Oczywiscie na kompie jest prawidlowo a na tv z opoznieniem. Niby malo, ale uwierz, ze odczuwa sie niesamowicie. Np. w takiego Mega Mana 9 czy HD remixa grac sie nie dalo.

 

Btw. Nemo w tygodniu moze jakos zgadamy sie znowu na gre? Pewnie ja, cactuar moze Zero, fajnie jakby proboszcz wpadl (zapusci swoje elo rapy znowu ; )

Edytowane przez krilluch
Odnośnik do komentarza

Moze w przyszlym ale nic nie moge obiecac. A moze na BuRSe podjedziec do Wlocka? Chetnie bym nie jechal sam.

 

A obrazek byl umowny. Tu nie chodzi o to czy widzisz. Chodzi i to, ze uczysz sie grac na takim lagu, idziesz gdzies i potem i dupa, bo ci cos wejsc nie chce. To uposledzanie siebie samego, po co sie uczyc grac na gitarze z urwana struna jak mozna grac na normalnej? Poza tym, to co znalazl krilluch jest lepsze, tu juz mi nie powiesz ze nie zobaczysz :D Szczgolnie w szybkim 3D albo np. w PESie. Bo umowny sie, ze SF2 animacji zbyt wysublimowanej nie ma ;)

 

Tu juz masz 1/9 sekundy. To jest ok 7 klatek. Wierz mi, ze to DA SIE ODCZUC.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Ja myślałem też że dzisiaj kupię byłem w media markecie w szczecinie i mówili że w poniedziałek, dzwoniłem do menago też w szczecinie to mówili ,że niby paczka ma dojść dzisiaj ze SF4 ale raczej będzie to poniedziałek. Wysłałem mejla do sklepu psxextreme z pytaniem za ile zamówiłem w piątek gre bo nie patrzyłem na cenę i z drugim pytaniem kiedy wyślą. Odpisali ,że zamówiłem za 169zł. Nic o wysyłce.

Jak dzisiaj nie wyślą to jutro albo w sobotę może pojadę do media w Schwedt w Niemczech bo mam bliżej niż do Szczecina. Chociaż niewiem czy się opłaca z takim kursem euro.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...