Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GaScAn
Coś w tych reckach piszą o słabym zbalansowaniu postaci:( Ja się zamierzam jutro po grę wybrać.

 

Olej recki w SF. Napewno każdy recenzent jest tak dobry w SF żeby zauważyć brak blansu postaci.

Tier lista oficjalna z automatów z roku już 2009 wygląda tak:

S Rank

Sagat

 

A rank

Ryu

Zangief

 

B? Rank

Balr.

Bison

Akuma

Chun

Blan.

Rufus

 

Viper

Ken

Dhal.

Abel

 

Guile

Honda

 

Fuerte

Vega

 

Lista z automatów olać należ tier listy z konsol(mam na myśli nowe postacie) bo wersja konsolowa jest za krótko żeby brać to na poważnie.

I tu co do balanu to niema takiej dużej różnicy między kimś z dołu list a jakimś topem jak było w poprzednich częściach, czyli podobno bardziej zbalansowana niż poprzednie.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Ja słyszałem ze padzior od x360 daje rade przy tej grze? Może ktoś sie tu na ten temat wypowiedzieć bo nie wiem którą wersje sobie kupić czy ps3 czy x360. O online sie nie martwie no choć to gra od japońców ale dam im szanse ^_^

 

Edit: No też racja. Dzieki GaScAn przekonałeś mnie 8)

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

Fakt faktem w SF mało pogrywałem, zawsze wolałem KOFy (2D). Ale jakoś do tego nowego nie mogę się przekonać a tu nadszedł taki tytuł jak SF4...no nie moge nie zagraćXD! Pro to ja zdecydowanie nie jestem, ale jak już dostanę w łapki to chętnie się popróbuje z wami;p W ogóle fajna sprawa z tym SF, że wszystkie "naj" postacie są. Niestety w KOFie wywalili moje ulubione:/

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Nie wiem jak się gra Sagatem w IV filmików z nim też nie oglądałem. W SF2 się strzela heh, tiger uppercata robi jak na ciebie skaczą i czasami podcina. Ale ogólnie to się strzela jak po(pipi)any raz w nogi a raz w głowę. Ale mam kilka linków z walk w IV:

 

vs C.Viper

vs Dyktator

 

Tu walka Daigo(Ryu) vs Mago(za(pipi)isty ponoć Sagat)

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

hehehe

 

No jutro z Cambionem (pewnie nie znasz) będziemy koło 15:45, żeby sprawdzić SF4, więc chętnie posłuchamy kilku rad od dziadka. Pewnie Reset też będzie siedział (jak zwykle), to sobie od razu o WoW-ie pogadacie :D

 

Mam nadzieję, że Bolo kupił wersję na PS3.

Odnośnik do komentarza
hehehe

 

No jutro z Cambionem (pewnie nie znasz) będziemy koło 15:45, żeby sprawdzić SF4, więc chętnie posłuchamy kilku rad od dziadka. Pewnie Reset też będzie siedział (jak zwykle), to sobie od razu o WoW-ie pogadacie :D

 

Mam nadzieję, że Bolo kupił wersję na PS3.

Jutro tam (pipi)a będę na bank. Możecie się juz bać mojej Chun na pałę :lol: !

 

 

EDIT: A nie da się o 14? Bo później mam rajd :huh:

 

PS Wyślij mi później na pw którego sticka mam zabrać (x0 czy ps), nie chce mi się targać dwóch ze sobą

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
W ogóle fajna sprawa z tym SF, że wszystkie "naj" postacie są

No właśnie nie, nie wszystkie. Nie ma Yuna :( Wielu też pewnie ubolewa nad stratą Uriena ;)

W SF2 się strzela heh, tiger uppercata robi jak na ciebie skaczą i czasami podcina. Ale ogólnie to się strzela jak po(pipi)any raz w nogi a raz w głowę.

I właśnie dlatego ta gra jest taka zaje.bista. W sumie to nawet nie musiałaby być bijatyka, ta cała "fighterowa" otoczka to tylko taka wizualizacja, chodzi tylko o to żeby myśleć szybciej i lepiej od przeciwnika, wspomagając się systemem. Nie to co 3s i parry na pałke czy inny tekken.

 

Gra dla prawdziwych menszczyzn 8)

 

Szkoda tylko, że nigdy w to nie grałem ;f

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...