Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

ja nawet nie potrafie odblokowac jednej dodatkowej postaci na easiest

 

Trzeba czasu zacznij od Challenge i Time triali na najniższych poziomach. Są prostsze od arcade

Wiele osób tutaj grało w poprzednie części a tego się nie zapomina.

Cwicz i nie poddawaj sie, jak będę na PSN to poćwiczymy od podstaw.

Sam miałem tydzień straty i GKS już jest krok przede mną w masteryzacji Ryja

a Gascan pokazał że na samych shoto nie można gry opierać i już ostro trenuje sobie Sagata i Cammy :)

C1ReX ma chyba całkiem dobra Honde, tylko lagi umożliwiły nam gre.

Odnośnik do komentarza

W końcu rozpakowałem grę. Musze przyznać, że jedyne co mnie teraz przy niej trzyma to ten tryb challenge, w którym wykonujemy comba. Nie spodziewałem się czegoś takiego w tej grze a tu taka niespodzianka lol. Naprawdę bardzo fajna zabawa, szkoda jedynie że jeśli coś mi nie wychodzi to zaczynam mashować i za którymś razem się w końcu udaje bo gra ma taką tolerancję na niedokładne inputy.

Fajnie jest trzaskać te wszystkie comba, ale...jakoś nadal nie chce mi się w to grać :lol:

 

Trzymajcie się, mam nadzieję że chociaż wam ta gra się podoba 8)

Odnośnik do komentarza

Shiketoko:

Przej gre Ryem otrzymasz Sakure, a dla Rose - przejdz Bisonem,

 

Nowe ciuchy Chanki i Ryja [oraz setha i bisona, ale kazdego i tak interesuja chanki ;]

http://www.gametrailers.com/player/45744.html

 

nowe ciuchy Cammy:

http://www.gametrailers.com/player/45746.html

 

 

 

Kejim ^_^ : ).

 

Zaraz wpada Scoop i gramy w Streeta (:. [potem lech i tekk].

Odnośnik do komentarza
Ten temat zszedł na psy.

 

zycie

 

Może przestali byście spamować i napisali coś konstruktywnego. Dobrze, że podajecie różne techniki itp. ale za dużo tu bełkotu i spamu. Od tych bijatyk macie tak zryty beret, że się niedobrze robi. Sporo osób nie miało nigdy styczności z bijatykami i ten temat powstał właśnie dla nich.

Czy online da się grać w ogóle? Jeśli opóźnienia są na porządku dziennym to gra online nie ma sensu.

Jak się canceluje ciosy? Możecie podać adres jakieś strony z opisem technik.

Odnośnik do komentarza

Pogralem dzisiaj kilka godzin online, zmiana na Chun odswiezyla mi nieco gre. Swietnie mi sie nia gra i ludzie maja z nia nie lada problem (hi ghetto). Co zauwazylem ciekawszego - nikt juz praktycznie nie gral Raju i Kenem. Gralem dzisiaj z dobrymi Balrogami i Hondami glownie. Fajnie, ze w koncu ludzie przesiedli sie na inne charaktery.

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Ten temat zszedł na psy.

 

zycie

 

Może przestali byście spamować i napisali coś konstruktywnego. Dobrze, że podajecie różne techniki itp. ale za dużo tu bełkotu i spamu. Od tych bijatyk macie tak zryty beret, że się niedobrze robi. Sporo osób nie miało nigdy styczności z bijatykami i ten temat powstał właśnie dla nich.

Czy online da się grać w ogóle? Jeśli opóźnienia są na porządku dziennym to gra online nie ma sensu.

Jak się canceluje ciosy? Możecie podać adres jakieś strony z opisem technik.

Online da się grac. Żadna inna bijatyka na konsolę nie chodzi lepiej po sieci. Ciosy canceluje się szybko. Przerywasz animację jednego ciosu w inny. Potrenować musisz w practice.

Co do stron z technikami walk po polsku nic nie ma. Pooglądaj filmiki na youtube.

 

Pogralem dzisiaj kilka godzin online, zmiana na Chun odswiezyla mi nieco gre. Swietnie mi sie nia gra i ludzie maja z nia nie lada problem (hi ghetto). Co zauwazylem ciekawszego - nikt juz praktycznie nie gral Raju i Kenem. Gralem dzisiaj z dobrymi Balrogami i Hondami glownie. Fajnie, ze w koncu ludzie przesiedli sie na inne charaktery.

 

Ja zauważyłem że postacie są różnorodne jak się gra w arcade z request fight ON. Natomiast więcej szoto się trafia jak się ręcznie szuka gry. Ale mimo wszystko nadal spotykam hordy szotokanów oczywiście nie tak jak w pierwszy dzień.

Na chun li i inne postacie jest mi przez to ciężko grac. I niesądze by ci początkujący co grali Kenem zaczęli nagle grac Hondą czy Balrogiem, poprostu większa część noobów odpadło szybciej niż się tego spodziewaliśmy :evil:

Odnośnik do komentarza

Na gamefaqs pojawil sie pro guide jak grac kenem

 

Mindgames:

 

Pretend like you can play another character and bounce around the character select screen until 5 seconds remain, then select Ken. You have already won the fight mentally, and only pros do this to throw others off their game.

 

Pokes:

 

EX Shoryuken

C.RH

 

Combos:

J.RH -> C.RH

 

 

EX Shoryuken

 

 

Try to approach every fight with a different strategy. Also, whenever you are counterhit, knocked down, or directly after a hurricane kick you should do an EX Shoryuken. It's tricky, and nobody will ever see it coming.

 

If someone catches on to you doing EX Shoryukens, then unplug your PS3. It's not a loss even if you dropped.

 

źródło

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Co do końca tego "poradnika" to Capcom zamierza wprowadzić jakiegoś pacza który będzie karał ludzi wyciągających wtyczkę/wyłączająch router,xboxa itp stratą punktów BP i przegraną. Obecnie to jest bezkarne ale trafiłem tylko raz ,że gość tak zrobił.

Odnośnik do komentarza

Którą postacią najłatwiej rozpocząć grę? Którą postać najłatwiej opanować? Co do problemu Kena i Ryu to dajcie sobie spokój na dwa tygodnie. Po tym czasie spora grupa noobów się zniechęci i sytuacja się wyklaruje. Dla mnie to jest bardzo komfortowa sytuacja bo będę mógł kupić używaną wersję po znacznie niższej cenie. Już teraz można znaleźć gry o 30 zł taniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...