Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

GaScAn, szczerze mówiąc nie wiem, bo nie zagłębiałem się w triale, zrobiłem kilka na normalu i kolejnych nawet nie włączałem. Co do postaci charge'owanych to właściwie nie robię nimi żadnych ciosów, ale też prawie wcale nimi nie grałem.

I tu pojawia się pytanie czy wystarczy posiedzieć 10-15 min w treningu żeby opanować o co chodzi w tym charge'owaniu i nauczyć się klepać ultra bez problemów, czy po prostu lepiej w tym spisuje się stick ?

Odnośnik do komentarza

I tu pojawia się pytanie czy wystarczy posiedzieć 10-15 min w treningu żeby opanować o co chodzi w tym charge'owaniu i nauczyć się klepać ultra bez problemów, czy po prostu lepiej w tym spisuje się stick ?

 

Na sticku chyba latwiej wykonuje sie speciale i ciosy z cwierc kolkami ! bo chargowane ciosy i speciale chyba nie sprawiaja graczom klopotow na D-padach ... ?

 

Ja gram w wiekszosci postaciami chargowanymi . Wiecej problemow sprawiaja mi "kÓłeczka" dlatego musze miec Hori !!!! :D

 

 

Tak wystarczy 10 minut zeby odpalic Ultrasa na pale ... Ultra zostanie zablokowany i dostaniesz wpie-rdol za pol paska

 

 

Balrogiem wyklonac ultra po ciosie jest latwo i wchodzi w 100 % ! Guile np. nie ma mozliwosci 100% podczas walki nawet nie dalbym 20% ze jest pewnosc ze wejdzie ci special !!

 

Co do blanki to sadze ze to jest na tyle szalona postac ze roznie z nia bywa ;]

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Najgorszy online z jakimkolwiek miałem do czynienia. Od 00:00 szukam walki- znajduje mi w 99% jednego przeciwnika więc wyboru i tak nie mam. Gdy w końcu znajdzie mi kogoś kto nie ma 1 kreski Networku i kilknę join to ładuje 10sec i albo mi wyskoczy że zbyt wiele graczy albo po prostu cannot join. Może w następnej generacji konsol będzie coś porównywalnego z pctowymi grami, bo to co teraz się dzieje nawet nie jest śmieszne. Aż się płakac chce. 19 minut i jeden raz zagrałem :)

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

@ocelot

Najgorszy online w obecnej generacji? Porównywalnego z PCtowymi grami?

 

Oh straszne. SF IV to gra dla twardzieli którzy nie jęczą że online nie działa! Zrezygnowałeś po 19 minutach szukania meczu? Ja bym szukał godzinę jak by mi się chciało bardzo grać. Ale na szczęście nie muszę.

Tyle razy pisaliśmy że najlepiej grać zostawiając wyszukiwanie online konsoli kiedy my gramy tryb arcade. Włącz Request Ranked albo Player Match i graj arcade a gwarantuje że nie skończysz 1 walki z komputerem bo konsola znajdzie ci przeciwnika. Tak samo możesz ustawić żeby ci wyszukiwało wg. punktów, języka, lub jakości połączenia.

 

Piszesz też że znajduje ci tylko jednego przeciwnika. Coś musisz mieć z internetem/portami/routerm/(pipi) wie czym jeszcze zrypane bo u mnie zawsze znajduje całą stronę osób.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Gascan czego sie napinasz jakbyś był twórcą gry? Według mnie online ssie po całej linii. Skoro jest opcja network to samo z siebie się rozumie że powinna działać jak należy. poddałem się po 34 minutach ciągłego szukania bo 1 rozgrywka jedno minutowa na 17 minut to makabra. Niewątpliwie są inne gry gdzie online działa jeszcze gorzej(choć po tym co zobaczyłem ciężko mi sobie to wyobrazić), ale skoro w PS2 już Sony działało z swoimi Network Adapterami to w konsoli z blu-ray'em, Cell'em i innymi bajerami spodziewałem się że gra typu SF4(nie oszukujmy się- graficznie do zrobienia na psone, może wczesne ps2) będzie śmigać jak każda gra na kompa. Rozumiem że w jakiejś rozbudowanej strategii gdzie jest multum jednostek, statystyk, obliczeń etc. etc. mogą być problemy z połączeniem, działaniem rozgrywki online ale w street fighterze? To mi się nie śniło.

Ustawiłem właśnie coby mi szukało według jakości połączenia i 4 kreski ujrzałem chyba z 5 razy(na 100?), z czego 4 razy się nie połączyłem z osobą przeciwną(error:/). A gdy pewnego razu wybrałem sobie osobę z dwoma kreskami(bo ukazała mi się takowa chyba 4 raz z rzędu) to haeduken'a(całkiem możliwe że źle napisałem) musiałem 4 razy wbijać coby gra załapała przez te lagi- 2 sekundowe opóźnienie sprawiało że pojedynek wyglądał jakby zawodnicy mieli porażenie mózgowe(ciągłe przysiady, skoki jeden przez drugiego a większość damage'ów pochodziła z najzwyklejszych kick'ów i punch'ów).

Jasne że mogę dodać dziesięć osób z forum i spróbować się wkręcić w ekipę z forum ale oczekiwałem że ladder będzie działać tak jak np. w Frozen Throne'ie(PC), Killzone'ie czy takim CoD. A tutaj taka filozofia żeby w ogóle móc z kimś powalczyć :lol:

Z grami które w praktyce także obsługują online nie mam najmniejszych problemów więc jak ani słowa o moim połączeniu nie powiedziałem to zachowaj złote myśli dla siebie.

A cynizm szanowny Gascanie wsadź sobie następnym razem głęboko... do kieszeni. Bo mi na nic nie jest potrzebny.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem skad sie kolezka urwal^ ale jedyne co moge stwierdzic to :) przen00b :) jesli okreslasz jakosc online po szukaniu przeciwnika i grze na zero krechy badz jedna kreche to bez komentarza xd sprzedaj gre i nie pisz glupot wiecej tu :) a grajac online staraj sie dobierac przeciwnikow z uk , fr, ger itd ogolnie eu no i pl podstawa dla najlepszego polaczenia. To tyle, a jak chcesz dostac ostry wpie.rdol od mojego ryu ,taki ze ci sie grac odechce na stale to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza

Ocelot jesli mowisz ze ssie ! ja sie pisze ! napisz na priv ! słownictwo!

 

albo zagraj z kims nizej wymienionych jak grasz na X a pozniej gadaj chlopaku !!!

 

ps nie lubie was bo potraficie wygrac ! ale powiem szczerze jesli tak zaczyna sie nasza scena sf4 jest dobrze ! wielka piatka dla blackieEX Gasc4n GhettoKingSAS !!!

 

Mam nadzieje ze na ps3 tez jest paru wyjadaczy !!!

 

sprawdzie go przekozak Ablem GT : cataEspi

 

3m

 

Prosze kogos z ps3 zeby zjadl go bo nie ma pojeciu chyba o bijatykach (ocelot)

 

a jak beda klopoty z polaczeniem to dawaj na Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball tam nie ma laguF szypko laczy ;]

ujrzalem kreski 4 na sto ! mozna liczyc ze z 40 walkmasz za soba ...........

jeżeli masz zamiar prowokować i wyzywać to nie tutaj na forum. kazdy moze miec swoje zdanie na temat gry

 

Slide

Edytowane przez Dark_Slide
Odnośnik do komentarza

Nini dzięki za info o tym kolesiu co Ablem gra na pewno będę mógł wymienić się doświadczeniami z nim, zaraz zapiszę sobie jego GT a i Twój też bo blackie chwalił ze dobry z Ciebie gracz.

 

Co do kolesia który narzeka na połączenia z innymi graczami to powiem krótko. Słuchaj to musisz wtedy napisać petycje do Erica Lempela że coś kiepsko z tym połączeniem on na pewno się zainteresuje tą sprawą. Nie omieszkaj spróbować.

Edytowane przez Hamtaro
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Zwykłe wyszukiwanie faktycznie nie działa tak jak powinno i często sprawia problemy. Ale nie działa tak fatalnie jak z relacji ocelota wynika, że jedna rozgrywka na 17 minut. Dlatego zaleca sie włącznie wyszukiwania graczy przez konsolę. O czym już było pisane nie raz.

 

Ja rozumiem że można narzekać na takie błache sprawy będąc obywatelem np. USA bo im przeszkadza wszystko. Natomiast hardkorowi gracze wychowani na lagach Kaillery mogą tylko się śmiac z tego że ktoś napisał tak długiego posta narzekając na najlepszy online w historii bijatyk konsolowych.

 

Online w SFIV jest i tak w pewnym sensie krokiem w tył do HD remixa który oferuje lobby dla 6 graczy gdzie reszta nie grających ogląda potyczkę. Pozatym w HD remixie nie widać jaką postać przeciwnik wybiera aż do rozpoczęcia walki. Największą głupotą walk rankingowych jest właśnie to że możemy wybierać postać kontrującą postać przeciwnika dlatego każdy czeka aż inny gracz wybierze pierwszy.

Miejmy nadzieję że zapowiadany upgrade doda to wszystko(jak i powtórki) do SF IV i będzie idealnie.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Nakręcę film komórką jak wrócę z siłowni to się wszyscy napinacze internetowi sami przekonają o jakich "bzdurach" mówię. Nic złego nie napisałem o samej grze(ba! uważam wręcz za bardzo udaną), a jedynie że nie mogę znaleźć w przyzwoitym czasie rozgrywki online- a tutaj jakbym Bóstwo kogoś śmiertelnie obraził; zupełnie jakby połowa osób pracowała dla Capcomu, i chcieli aby ŻADNE złe słowo o grze nie padło.

 

Co do JAZDAONE: Jak masz dalej jakiś problem po temacie Killzone to zapraszam na PM. Nie jestem do końca przekonany czy w ogóle masz SF4 czy po prostu śledzisz wszystkie moje posty coby się czepiać gdzie tylko możesz. Jak masz jakiś wątpliwości co do mojej osoby i moich komentarzy co do killzone'a i SF4 to zapraszam na PM. Dalej nie będę ciągnął Twojego tematu- jak kogoś interesuje jak śmieszna jest to osoba to mogę przedstawić cały konflikt z ową osobą.

 

A co do Ninibuba: napisałem Ci pm. Że nie masz jaj odpowiedzieć i nadal chcesz robić "dym na forum" to napiszę ponownie tutaj. Widzę że masz jakiś duży problem z tym że mi online nie działa tak abym mógł opisać ową opcję w superlatywach. Nie do końca wiem o jakich bzdurach mówisz: czy śmiesz twierdzić że kłamię mówiąc że czekałem równo 17 minut? Byłeś obok mnie? Nie? W jakim celu mialbym marnować czas i opisywać problemy które bym sobie wymyślał? Człowieku.. zejdź na ziemię.

Czekam na Twoją odpowiedź na temat naszego spotkania - nie musisz nawet wydawać 30zł na benzyne bo i ja jestem z Warszawy.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...