Skocz do zawartości

PES 2008


Gisic

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć nix, pamiętasz mnie z XboxPolska?:) Jeśli chodzi o online to zdecydowanie polecam PES6, tam po prostu nie laguje nic, lub prawie nic. PES 2008 jak dla mnie jest bardziej grywalny offline, ale laguje przepotężnie. Niby grać się da, ale wygląda to strasznie marnie. Bierz szóśtkę, jeśli zależy Ci na onlinie. Tyle, że nie wiem ile jeszcze osób pogrywa w to na xb live. Pewnie w 2008 jest więcej chętnych.

Edytowane przez Saunter
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...

To zalezy.. ja grajac na łączu 1mbit/s daje sobie swietnie rade i co prawda czasem trafiają sie problemy z pingiem jednak są one raczej rzadkie i mozna grac calkiem dobrze.. Podczas meczow masz u gory ikonke pokazujaca cos a'la zasieg w komorkach - 3kreski to najsliniejszy, oznaczajacy najstabilniejsze połączenie na ktorym gra sie idealnie, zas najgorszy to jedna pozioma czerwona kreska - wowczas granie mozna sobie odpusic.. ja osobiscie nawet w dzien mam zazwyczaj jedną/dwie kreski i gra sie całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
To zalezy.. ja grajac na łączu 1mbit/s daje sobie swietnie rade i co prawda czasem trafiają sie problemy z pingiem jednak są one raczej rzadkie i mozna grac calkiem dobrze.. Podczas meczow masz u gory ikonke pokazujaca cos a'la zasieg w komorkach - 3kreski to najsliniejszy, oznaczajacy najstabilniejsze połączenie na ktorym gra sie idealnie, zas najgorszy to jedna pozioma czerwona kreska - wowczas granie mozna sobie odpusic.. ja osobiscie nawet w dzien mam zazwyczaj jedną/dwie kreski i gra sie całkiem dobrze.

Tylko, że ja mam cały czas 3 kreski i często mi się zdarza, że widzę, że biegnę z piłką, jestem pod polem karnym, a tu piłka w połowie boiska :huh:

Odnośnik do komentarza

chyba najgorsze jest to, ze sporo zalezy od LOTERYJKI na zasadzie "jak trafisz tak pograsz" - zdarza sie ze np wybierasz sobie oponenta z 3 krechami a okazuje sie ze jest niezla zenada i nie da sie pykac ! Wogole ponizej jednomegowego lacza chyba nie ma co startowac. Najlepszy cyrk widzialem u koleszki ktory na jakims bardzo slabym lączu probowal odpalic pes2008 iii udalo sie uruchomic mecz po czym byla obsowa do koncowego gwizdka pierwszych 45 min a nastepnie udalo sie uruchomic 2 polowe i byla stop klatka do konca meczu :D co najlepsze wczesniej odpalal bodajze HALO i mimo ze tez rewelki nie bylo to jednak dalo sie cos tam zagrac na upartego! Ale pes'ek nie uznaje tandety i trzeba miec lacze wprost z NASA najlepiej obaj zawodnicy uczestniczacy w meczu ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...