Skocz do zawartości

Sezon 7


aux

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Obyś miał rację. A swoją złość opieram na tym:

 

"24 godziny" - wg scenarzysty i producenta Davida Fury'ego nie należy się spodziewać nowych odcinków serialu, aż do stycznia 2009 roku. Produkcja serialu zakończyła się na godzinie 12 i nie ma szans, by dokończono ją na czas. A puszczanie niepełnego sezonu, w przypadku tej produkcji, nie ma sensu.

 

źródło

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

pewnie każdy zainteresowany już wie, że na jesień fox wyemituje DWUGODZINNY prequel 7 sezonu, w którym jack trafia do jednego z afrykańskich państewek akurat podczas zamachu stanu :D. będzie tam musiał się zmierzyć z okrutnym dyktatorem w którego wcieli się tony todd (gość wsławił się rolą candymana w... cadymenie ;)). pozatym głównym badassem w 7 sezonie (styczeń) będzie jon voight (kolejna po hopperze nie bylejaka persona w serialu).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

24-Redemption.720p.HDTV.X264-DIMENSION

 

 

Redemption‎ is a television movie, bridging the gap between the sixth and seventh seasons of 24. Set partially in Southern Africa, Jack finds himself caught up in a military coup while trying to find somewhere he can 'be at peace'. Meanwhile, in the United States, it is Inauguration Day, where Allison Taylor is being sworn in to office.

 

 

 

Zaczyna sie.

 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem 24 Redemption wrażenia :

 

Jak najbardziej dobre. Widać, że sezon będzie mocniejszy od średniego 6stego, znowu trochę afer w sferach politycznych się szykuję. Poza tym ten serial chyba przepowiada przyszłość, w poprzednich sezonach czarny był prezydentem i co się stało ? :)

 

 

Kurde, przez pierwsze 40 minut miałem nadzieję, że przeniosą akcję z stanów do Afryki, ale widać nici z tego. Szkoda, bo to mogło być coś nowego. Trochę mi też nie pasuje Pani prezydent, nie wiem czemu, dużo jej nie było, więc ciężko oceniać, ale jednak wolałem poprzedniego red necka.

 

 

W każdym bądź razie mało można ocenić po 80 minutach, które i tak są tylko wstępem. Ja jestem nastawiony pozytywnie na serial.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Od wczoraj byly dostepne screenery 4 pierwszych odcinkow ale jakosc kiepska, duza pikseloza. Dzisiaj dostepne sa juz EP01 i EP02 w 720p i mozna spokojnie ogladac. Obejrzalem wczoraj pierwszego screenera i narazie wstrzymuje sie z osadami.

 

 

UPDATE:

 

 

Jest dobrze. Pierwsze cztery odcinki nawet wkrecaja i jak zwykle bedzie troche zwrotow akcji.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

Troszkę mnie wkurza to że znowu Jacusia wszyscy kopią, a on dalej ratuje USA. KAŻDY normalny człowiek by pokazał fucka i tyle ale nie Jack Bauer :P. Troszkę naciągany jest wątek z mini 4 osobowym CTU no ale przynajmniej trzyma w napięciu. Uwielbiam 24 godziny ale jeżeli następny ma być znów z sponiewieranym Jacusiem co przed wszystkimi ucieka to lepiej jak by mu zapodali kulkę w łeb na końcu sezonu:)

 

Duży plus za powrót Almeidy (chyba tak to się pisze) mój ulubieniec ze starych sezonów obok prezydenta Palmera (pierwszego) i córeczki Bauera :>

Odnośnik do komentarza

Po 6 sezonach chyba wszyscy wiemy, ze 24 trzeba ogladac "z dystansem". Nie warto zastanawiac sie nad detalami - od tego mamy codzinne problemy.

 

Just enjoy the ride.

 

Obstawiajmy - kto jeszcze oprócz Tonego powróci?

 

Chyba córka - na to wskazuje lista płac.

 

Ja chciałbym comeback niedoszłej assasin Plamera, ktora juz raz wrocila na chwile (epizod w hotelu) Potem dostala żelazny list.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...