Skocz do zawartości

e-sport - profesionalne granie?


Rekomendowane odpowiedzi

WE wtorek na Eurosport2 bedzię transmisja z mistrzostw świata w grach wideo.

Dokładnie o 21.30. Główna nagroda 500tys dolarów. Grają drużyny w 5gier

Dead or Alive(Najpierw Panie pózniej panowie)

FiFa

cs source

PGR

 

Nareszczie coś sie dzieje w temacie gier ale szkoda że nie ma takich zawodów w Polsce ale zawsze wolno pomarzyć specjalnie rodzicą pokazałem że na konsoli można jednak zarobić

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jaka jest 5ta gra?

Raczej czemu jest PGR, mimo że jest FM2 (i WoW na PC).

 

Napisałem raz więc powtórzę: to zapowiadana dawno temu relacja z CGS.

http://thecgs.com/

Te zawody zakończyły się dawno temu i wygrało Birmingham Salvo z iPicaso i DaveySkiils-em. To co oni robili w FM2 porazi wielu, totalna demolka, a zaręczam że to nie nooby ale najlepsi z najlepszych.

Odnośnik do komentarza

Hej, powoli zbliża się największa coroczna impreza poświęcona grom komputerowym. Tym roku padło na kolonię, czyli w miarę blisko "nas". Szczerze mówiąc obok gier na PS3 jestem wielkim fanem Warcraft: The Frozen Throne'a. I że za rok wychodzi Star Craft 2, rok 2008 może okazać się ostatnim w którym wc3 będzie się szczycił wielkim zainteresowaniem. Z tego powodu chciałem choć raz wybrać się na jakiś turniej póki od gier się nie uwolnię(hehe... tak jakby mi się kiedyś miało udać^,^). WCG odbywa się od 5.XI do 9.XI.

I przechodząc do sedna sprawy: czy nikt nie jest zainteresowany wybraniem się za odrę aby także zrelaksować przez "dłuższy weekend" przy turniejach najlepszych gier? Oferta tyczy się rzecz jasna ludzi powyżej 18 roku życia- raz że nie szukam aby pobawić się w niańkę a raczej aby się dobrze zabawić, gdyż w gronie znajomych o grach komputerowych nawet nie mówię gdyż ostatnie w co oni grali to tetris na game boy'u 10 lat temu.

Z organizacją nie powinno być problemów gdyż niemiecki znam jak polski, więc dogadamy się wszędzie. Wejście na 4 dni kosztuje 24€ + około drugie tyle za nocleg w Jugendherberge.

Nie rozpisuje się dalej co do szczegółów bo byćmoże nikt nie jest zainteresowany. Jeśli jednak ktoś chciałby się choćby raz wybrać na e-Olimpiadę to chyba okazja wyśmienita- bo na przyjazd imprezy do polski nawet nie mamy co liczyć.

 

Pozdrawiam,

 

...

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Niestety w tym roku konsolowcom nie dane będzie walczyć o sloty na listopadowe finały World Cyber Games w Chinach. Dziwne, że M$ zrezygnował tym razem, skoro wspiera inne inicjatywy: FunDay czy Cyberarena36i6 (w 2. przypadku chodzi tylko o PC).

 

W dniu dzisiejszym o godzinie 18 w warszawskim klubie Lucid odbyła się konferencja prasowa WCG poświęcona polskim eliminacjom do finałów, które w dniach 11-15 listopada zostaną rozegrane w Chinach. Oto garść informacji na temat krajowych rozgrywek z tej konferencji.

 

Poznaliśmy tytuły, w które grać będą w tym roku osoby starający się o udział w ogólnoświatowych finałach. Tym razem będziemy mieli do czynienia wyłącznie z grami komputerowymi, którymi są: Trackmania Nations Forever (nowość w polskich eliminacjach), FIFA 09, Warcraft 3, Starcraft oraz Counter-Strike 1.6 (tym razem tylko dla osób pełnoletnich - wymogi "z góry"). W tym roku rozgrywki sponsorować będą: Samsung World Electronics, Netia oraz R20. Najlepsi polscy Gracze poza nagrodami rzeczowymi dostaną również bonifikatę pieniężną.

 

W trakcie okresu wakacyjnego trwać będą eliminacje online, spośród których zostaną wyłonieni finaliści. Ci z kolei będą walczyli o sloty do Chengdu w trakcie dwudniowej imprezy, która w dniach 19-20 września odbędzie się w Warszawie, w klubie Lucid. Organizatorzy przewidują, że na polskie finały przyjedzie 52 profesjonalnych Graczy, 200 amatorów i 60 przedstawicieli mediów. Miejsca ma starczyć dla 8000 widzów, a ci, którym nie będzie dane dotrzeć na miejsce, będą mogli oglądać całą rozgrywkę dzięki streamowi na żywo. Poza finałami w wymienione w poprzednim akapicie gry planowane są dodatkowe atrakcje dla widzów w postaci mini-turniejów w różne tytuły, nie tylko eliminacyjne na WCG.

 

Co więcej, organizatorzy tegorocznych polskich finałów chcieliby, żeby ogólnoświatowe finały w 2011 roku odbyły się właśnie w stolicy tego kraju. Na pytanie jednego z dziennikarzy o miejsce, gdzie taka impreza mogłaby się odbyć, jedną z odpowiedzi była hala Expo, w której w 2006 roku odbyło się Playstation Experience. A inne miasto? - nie, odpowiedziano. Zgłoszenia kandydatów odbywają się pod koniec roku kalendarzowego, więc na jesieni powinniśmy wiedzieć, jak ta sytuacja się rozwinie. Ja trzymam kciuki!

 

źródło: http://nsports.pl/index.php?site=news_comm...amp;newsID=8025

 

(wybaczcie, jeśli w złym miejscu założyłem ten temat, nie byłem pewny, gdzie będzie dla niego odpowiednie miejsce)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...