Skocz do zawartości

Rainbow Six: Vegas 2


Memory

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Czekam z niecierpliwością. Pierwsza część to mój faworyt, mój numer jeden w dziedzinie gier ostatnich lat.

Dwójka już widać że będzie miała niesmaczną grafikę ale co tam.. liczy się gameplay, a o ten jestem spokojny. Dla mnie wystarczyło by to co w pierwszej części tylko z nowymi misjami. I mówię to nie dlatego, że jestem mało wymagający tylko po prostu 1 vegas był i nadal jest dla mnie ideałem.

 

Ale coś mi się wydaję, że ta data premiery to jakaś ściema. Nie wierzę żeby się wyrobili na 11 marca, chociaż bardzo bym chciał.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

mialem tqa gierke kupic ale po przeczytaniu kilku recenzji zmienilem zdanie, wychodzi na to ze ta gierka to taki expansion pack z uwaga! gorsza grafika niz w jedynce(powoluje sie na jedno z review jakie czytalem)

 

dla mnie ten tytul odpada!

 

aha jesli chodzi o multiplayer to producent nawet nie pokwapil sie wydac patch do jedynki!!! ktorej multiplayer byl calkowicie zniszczony przez lagi i w ogole!

w tym wypadku radzil bym sie zastanowic czy warto wydac kase na gre o ktorej po premierze zapomni jej wlasny producent!

Edytowane przez marcindpol
Odnośnik do komentarza

Ogólnie od samego początku było wiadomo, że Vegas 2 będzie tym co jedynka z tym, że z nowymi misjami. Podobnie było z GRAW, więc nie wiem o co kaman.

Sory ale z tego co narazie czytałem grafika wcale nie jest gorsza niż w części 1 (trzyma tamten poziom, a dla mnie to wystarczy). W R6 chodzi o miodność, a po 1 wiem, że mogę o to być spokojny.

 

Po prostu gra nie jest dla Ciebie i tyle. Zdarza się:D

 

PS. Co do multi, to ja tam żadnych lagów ani problemów w jedynce nie miałem więc może sprawdz swoje połączenie:p

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie z MArcinem... Ubisoft a dokladnie ekipa ktora robila R6 i Ghost Recon tak mi podpadla bzdetnimi błedami w multi ze teraz bardzo sie zastanawiam i wiem ze iwelu tak robi.. mozna to przeczytac na oficjalnym forum... juz kroptko po wydaniu jedynki wielu sie zadeklarowalo ze nie kupi 2 za te olewanie... producent nie umial zrobic patch to zrobil gre odpoczatku hehe ... a jesli jest to tylko " expation pack" o gra chodzi na bazie jedyni to duze prawdopodobienstwo ze te same problemy beda co w jedynce...

Odnośnik do komentarza

witam

Dokładnie zgadzam się z Dallasem,Vegas 2 mam od dwoch godzin i nie zauważyłem żadnych konkretnych lagów,zdażają sie małe opóznienia ale głównie na serwerach US,ogólnie jest to stary dobry Vegas tylko z nowymi mapami,bronią i trybami gry,grafika no cóż szału nie robi,podobnie jak w pierwszej części,tu mogli troche wycisnąć,ale cóż na bezrybiu i rak ryba !!!

Fajna odskocznia od Call 4.

Pozdrawiam

Mr Art-PL

Odnośnik do komentarza

witam

po jednym dniu grania mam dla was kilka szczegółów dotyczących Vegas 2;

 

-kampania na jednego bardzo krótka(pęka w 2 dłuższe wieczory)

-grafika może o oczko wyżej niż jedynka

-zaraz po włączeniu do sieci sciaga się patch który podobno wiele poprawia(podobno)ja nic nie zauważyłem !

I teraz najlepsze:

Połączenie się w online do obojętnie jakiego trybu gry graniczy z cudem,co to kur... ma być!!Najpierw czekasz 10 min aż wejdzie łaskawie na jakiś serwer a potem po minucie cie wywala z gry,po kilku razach doprowadza to człowieka do białej gorączki,sprawdziłem na Call 4 czy może coś mi sie z netem spieprz... ale nie!! tam wszystko chodzi ok,to wracamy do Vegas 2,wybieramy versus,potem find game,potem tryb Team Deatch i join,jasne kilkansie prób i nic,i komunikaty na zmiane"serwer unstabilished" lub "server have the Capacity" i tak do osranej smierci,po 1,5 godz prób połączył się,jest mówie pogramy!ale nie ma tak łatwo,tempo gry turbo się slimaczy,zabicie kogoś nieosiągalne,ide do pokoju obok do brata zobaczyć jak to chodzi na 360,też nie jest idealnie ale kur... mozna spokojnie grać,łączy się z serwerami,mozna zapraszać znajomych,o niebo lepiej !!No to wracamy do siebie,i w kółko to samo,wczoraj panowie po ok 3 godzinach prób w necie zagrałem aż całe 3 mecze do końca,to naprawde masa zabawy hehehe ! Trzeba sie posmiać bo inaczej moge można dostać nerwicy,nie wiem co jest nie tak ale na dzień wczorajszy mam dość tej gry,jezeli to ma tak chodzić w online to ja dziękuje !

peace

MrArt PL

Odnośnik do komentarza

witam

panowie normalnie tragedia,nie da się grać online w RS:V2

przez dwa dni zagrałem może 5 pełnych meczy,można sie załamać,ale tylko wersja na PS3 ma takie problemy,odwiedziłem forum UBI i tam jest chyba z milion wpisów od posiadaczy playstation3 z całego świata na temat online w Vegas2,nic sie nie da zrobić,robiłem przekirowania portów,udostepnianie itp. i dupa.UBISOFT z(pipi)... sprawe ale oczywiście jak zawsze tylko na PS#.

pozdrawiam

wstrzymajcie sie z kupnem tej gry aż do wypuszczenia patcha na ps3

MrArt -PL

Odnośnik do komentarza

Patch to tylko kwestia czasu... Na taki nacisk ze strony graczy muszą odpowiedzieć w zapipiście szybkim tempie, inaczej już naprawde nie tylko gracze ale i cała prasa zjedzie ubi za spieprzenie tak wielkiego line-upu (AC - LIPA, LOST - LIPA!, V2 - LIPA). A najlepsze jest to, że gdzieś trąbili, iż V2 na PS3 to nie "szybki port" tylko gre pisali "od serca" - jak dla mnie bajka na poziomie teletubisiów

Odnośnik do komentarza

W V2 gra się turbo miodnie..ale niestety w singla bo online nie działa prawie w ogóle.

Narazie i tak męczę kampanie i czekam na patcha.

 

Ogólnie jest to co miało być. Dla mnie jest git malina. Oby tylko szybko poprawili online.

 

Nie żeby nie było problemów: przedewszystkim AI kompanów jest debilne np mają problem z wykonywaniem poleceń. Dziwi mnie, że w 1 nie było problemu a teraz jest!

I druga kwestia to animacja która momentami okropnie potrafi chrupnąć:)

 

I jakoś Loganem grało się dużo przyjemniej niż Bishopem:/

Odnośnik do komentarza

Witam

Panowie,od wczoraj multi działa bezbłędnie i dopiero teraz ta gra nabrała porządnych rumieńców,wczoraj oczekiwanie na połączenie online z serwerem wynosi ok 2-3 sek.wiec jest bardzo dobrze,w każdym trybie jest masa serwerów wiec wybór jest naprawde spory.Koledzy wysyłajcie zaproszenia bo chetnie pogram z rodakami,dość mam hamurgerów i drutu kolczastego.

pozdrawiam

psn id.MrArt PL

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...