Skocz do zawartości

cziterstwo


Rekomendowane odpowiedzi

Ilona lepiej sie nie poniżaj z tym testowaniem gierek i banami za to, że nie potrafisz znaleźć jakiegoś podstawowego błędu kodu flashowej gierki, albo gier tak zbugowanych, że grzechem jest nie nabić sobie 5 tysiecy ekstra :( co niektórzy to sobie wykorzystują, takie jest życie. Zajmij sie szydełkowaniem czy cuś, a testy oddaj w lepsze ręce.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie potrafisz docenic ani rozróznic tego ze czlowiek poswieca sie szukajac ciekawych gier, ale nie bledów w nich zawartych, niesposob znalesc takie bledy grajac w cos na innej stronie, wiadomo ze takie rzeczy nalezy zglaszac jesli wystepuja to gry sie usuwa lub same bledy, natomiast to nie wina ilony ze gra ma bugi lecz gry a jeszcze wieksza wina graczy ze niezglaszaja tego typu sytuacji.

Odnośnik do komentarza
... to nie wina ilony.

Tym bardziej nie użytkowników :D Może to nie taki głupi pomysł rozejrzeć się za kimś kompetentnym w te klocki, co by sprawdzał gry przed wrzuceniem tutaj :P Lepiej żeby było ich mniej ale sprawnych, niż odwrotnie :(

Odnośnik do komentarza

Nierozumiem po co ten najazd :( źle wam że ktoś się stara żebyśmy mieli w co grać i żeby ciągle było coś nowego? Nie spób wylapać wszystkie błędy odrazu :D Skoro są osoby na tyle uzdolnione to niech po odnalezieniu błędu melduja to odpowiedniej osobie (Ilona), a nie robicie z tego aferę że ktoś niedopilnował ;)

 

BTW: ostatni update był mocarny i można było w nim znaleźć sporo ciekawych tytułów :P

Edytowane przez wilku00034
Odnośnik do komentarza

Ja w ogóle nie wiem co to za burza w szklance wody O_o.

 

Jak ktoś jest walnięty i siedzi całymi dniami tylko po to, by znaleźć jakiś błąd w prościutkiej gierce i nabić sobie 62876471324 pkt to niech sobie to robi.

Jak ktoś chce pograć to sobie pogra i będzie miał te wyniki w du.pie.

 

Ilonka odwala kawał dobrej roboty, tu nie chodzi o wyłapanie błędów, bo to już jest niedopatrzenie twórców, tu chodzi o wstawienie gry na forum, o dopasowanie jej do systemu.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Ilona lepiej sie nie poniżaj z tym testowaniem gierek i banami za to, że nie potrafisz znaleźć jakiegoś podstawowego błędu kodu flashowej gierki, albo gier tak zbugowanych, że grzechem jest nie nabić sobie 5 tysiecy ekstra :( co niektórzy to sobie wykorzystują, takie jest życie. Zajmij sie szydełkowaniem czy cuś, a testy oddaj w lepsze ręce.

Może zgłoś swoje pretensje do Fenixa,bo to on daje bany a nie ja.

Szydełkowaniem zajmij się sam i nie narzucaj mi tego co mam w życiu robić.

Sam zajmij się czymś ciekawszym niż czitowanie we flashowych gierkach,bo to akurat nie jest powodem do dumy.

 

Może to nie taki głupi pomysł rozejrzeć się za kimś kompetentnym w te klocki

 

Aisza ty masz zawsze najwięcej do powiedzenia wszędzie tam,gdzie pojawia się moje imię.

Sama kiedyś napisałaś że nie grasz na graczowisku,więc po cholerę wtrącasz swoje pięć groszy.

Skoro uważasz że nie jestem kompetentna,to w takim razie napisz do Fenixa,że się tym chętnie zajmiesz.

Będziesz testowała nowe tytuły,zgrywała gierki,wysyłała je komu trzeba, a potem będziesz znosiła wszystkie obraźliwe teksty pod swoim adresem.

 

 

Nie mam zamiaru pisać po raz kolejny,że nie sprawdzam gier pod względem bugów.

Poza tym nikt nie pcha się do tego co robię ja z różnych względów.

Jak pewnie wielu z was zauważyło nie do końca jest to miłe zajęcie,choć mi osobiście sprawia wielką przyjemność,że mogę niektórym ludziom z tego forum dać choć ciut rozrywki.

 

Tym wszystkim którzy choć trochę to doceniają bardzo dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Aisza ty masz zawsze najwięcej do powiedzenia wszędzie tam,gdzie pojawia się moje imię.

Sama kiedyś napisałaś że nie grasz na graczowisku,więc po cholerę wtrącasz swoje pięć groszy.

Skoro uważasz że nie jestem kompetentna,to w takim razie napisz do Fenixa,że się tym chętnie zajmiesz.

Będziesz testowała nowe tytuły,zgrywała gierki,wysyłała je komu trzeba, a potem będziesz znosiła wszystkie obraźliwe teksty pod swoim adresem.

Nigdy nie napisałam, że nie korzystam z arcade (co widać w moim profilu), chyba chodziło Ci o battle, więc sprawdź informacje zanim mnie oplujesz :D To forum publiczne, mogę wtrącić swoje pięć groszy, sama pisałaś gdzieś wyżej, że nie znasz się na czitowaniu, skoro nie wyrabiasz się z robotą chyba nic strasznego jeśli ktoś by Tobie w tym pomógł, nie ma co się nadymać... Dzięki za docenienie i stołek (niezły kąsek), ale wolę życie w realu niż nocleg tutaj :P Co nie znaczy, że na forum nie znalazłaby się chętna osoba Tobie do pomocy, może jakaś ankietka? :(

 

Pozdrawiam :bow: (i nie musisz nasyłać na mnie zaraz bodygardów) :waah:

 

Edit:

 

Wybacz ghost_spike, nie powinnam wrzucać wszystkich żółwi do jednego wora ;)

Edytowane przez ^i^_AiszA_^i^
Odnośnik do komentarza

Dzięki ciężkiej pracy Ilony wszyscy mamy w co pograć. Szkoda tylko że nie każdy to docenia. Błędy się zdarzają i to jest niestety normalne, ale nikt nie każe z nich korzystać. Ilona sama musi się ze wszystkim uporać i radzi sobie z tym bardzo dobrze. Chętnie bym Jej pomógł, ale raczej jestem za krótki w temacie, więc moja pomoc nie byłaby zbyt wartościowa :D

 

Może czasem ktoś zamiast krytykować, podziękowałby za wykonana ciężką pracę?!?

 

Więc DZIĘKUJĘ :(

Edytowane przez wilku00034
Odnośnik do komentarza

Aisza, posłuchaj, przeczytaj to i zrób z tym cokolwiek uważasz za słuszne. Ilona nikogo nie musi wysyłac, bo wszyscy doskonale wiedzą, że masz tendencje do załatwiania prywatnych spraw na forum publicznym, niejako "wtrącając" swoje co-nieco w tak błyskotliwy sposób ze wszystko jest ładnie, pieknie i na temat. Nie raz, korzystajac z okazji pisania w jakims temacie, użalałaś sie, że 'chamy z undera' (którzy od zawsze byli uznawani za jakiestam hermetyczne srodowisko) nie poczuli Twojego klimatu czy 'chamy z shouta' Cie zbesztali, nie raz pisałaś, jeszcze za czasów spamu, że jesteś tam krytykowana i obrazana, chociaz nigdy tego nie widziałas i pomimo faktu, ze pierwszą zasada spamu zawsze była zabawa i jazdy, ale tylko i wyłacznie we własnym gronie. Wiec jak masz jakis problem do kogos to przestan owijac w bawelne i, jak lubie to nazywać, "dawać ludziom do myslenia", tylko napisz temu do kogo masz problem JASNO o co chodzi i tyle.

 

Sorry za offtopa, nazbierało mi sie od dłuzszego czasu i nie mogłem juz scierpiec dłuzej.

Odnośnik do komentarza
Kto gra w gierki? blink.gif Że niby ja? Coś Ci chyba na rozum padło

A to jest Twoja wypowiedź w której po raz kolejny sobie zaprzeczasz Aiszo :P

 

skoro nie wyrabiasz się z robotą chyba nic strasznego

 

Wyrabiam się z robotą aż nadto :lol:

Gry które wysyłam Fenixowi często nabierają mocy urzędowej dopiero w momencie gdy on sam wrzuci je do graczowiska.

Nie ja zarządzam jego e-mailami i nie wnikam w czas jakim dysponuje.

Często bywa tak że zwyczajnie czasu na to nie ma.Zajmuje się tysiącem innych spraw i mniemam,że graczowisko nie jest priorytetem.

 

Dzięki za docenienie i stołek (niezły kąsek), ale wolę życie w realu niż nocleg tutaj

Nie wiem o co biega ??? Jaki stołek? Jaki niezły kąsek? Masz na myśli jakąkolwiek władzę? :)

Jakoś nie zauważyłam że mam tu na tym forum jakiekolwiek wejścia lub szerokie plecy.

Dodatkowo wcale nie muszę przesiadywać nocą,żeby ściągnąć kilka gierek lub w nie pograć...

Mam własne życie,pracę i nie poświęcam się aż tak dla tego forum by tu spać.

Po prostu nie przesadzaj.

 

nie musisz nasyłać na mnie zaraz bodygardów

 

Ja kogoś na Ciebie nasyłam???

Robisz się żałosna :)

 

Więc DZIĘKUJĘ

Proszę bardzo :)

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dla mnie cheater to pejoratywne słowo, niegodne gracza, które utożsamia mi się z biednym 'okazjonalnym graczem' niemogacym poradzić sobie w grze. Zmuszony taki uderza w dział 'walkthrough', czy inne tipsy i triki, a potem kozaczy przed ziomkami ze wsi jaki to on nie jest dobry w daną grę. Nienawidzę czitersów z całego serca i każdemu skopałbym tyłek za kalanie podstaw gamingu, dlatego jeśli ktoś czuje się na siłach to zapraszam na tekken: dark res - Powstrzymacie mojego Heńka,a oddam wam honor. Tam się nie da kantować:P

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Ilona1975, chciałem zgłosić cheatera ;/ RKOisBack cheatuje, to niemożliwe żeby zrobił w Crystal Clear taki wynik w 4 minuty podczas gdy inni grali po 440 ;/ tak samo z MuMu, ma rekord w 4minuty a druga osoba grała przez 190 mnut ;/ on zabija ducha zdrowej rywalizacji, ludzie często grają w te gry, jakie to nieuczciwe :cierpienie:

dajcie mu bana

Edytowane przez Cornell
Odnośnik do komentarza
Ilona1975, chciałem zgłosić cheatera ;/ RKOisBack cheatuje, to niemożliwe żeby zrobił w Crystal Clear taki wynik w 4 minuty podczas gdy inni grali po 440 ;/ tak samo z MuMu, ma rekord w 4minuty a druga osoba grała przez 190 mnut ;/ on zabija ducha zdrowej rywalizacji, ludzie często grają w te gry, jakie to nieuczciwe :cierpienie:

dajcie mu bana

 

Ilona1973 a nie 1975 ;) W każdym razie dzięki,że mnie odmłodziłeś ;)

Zobaczymy co da się z nim zrobić. Napiszę do Fenixa,bo tylko on może banować na arcade.

Odnośnik do komentarza
Ilona1975, chciałem zgłosić cheatera ;/ RKOisBack cheatuje, to niemożliwe żeby zrobił w Crystal Clear taki wynik w 4 minuty podczas gdy inni grali po 440 ;/ tak samo z MuMu, ma rekord w 4minuty a druga osoba grała przez 190 mnut ;/ on zabija ducha zdrowej rywalizacji, ludzie często grają w te gry, jakie to nieuczciwe :cierpienie:

dajcie mu bana

 

Ilona1973 a nie 1975 ;) W każdym razie dzięki,że mnie odmłodziłeś ;)

Zobaczymy co da się z nim zrobić. Napiszę do Fenixa,bo tylko on może banować na arcade.

 

Wyglądasz mi na młodszą osobę i nie ma sprawy ;D hehe...

A tak na serio to dzięki, bo to jest naprawdę nie w porządku wobec innych :/

Ciekaw jestem z jakiego programu takie osoby korzystają i osiągają takie wyniki w 4 minuty...

 

 

Odnośnik do komentarza

Sposobów na oszukiwanie w arcade jest wiele tak samo ma się zresztą sprawa z Battle, podwójne konta, zmiana IP, a prawda jest taka że i tak nikt tego nie kontroluje, nie ma banów właściwie to nic się w tej sprawie nie dzieje... ja już nawet się w to nie bawię bo to nie ma sensu lepiej wywalić battle/arcade za shouta hehe

Odnośnik do komentarza
Sposobów na oszukiwanie w arcade jest wiele tak samo ma się zresztą sprawa z Battle, podwójne konta, zmiana IP, a prawda jest taka że i tak nikt tego nie kontroluje, nie ma banów właściwie to nic się w tej sprawie nie dzieje... ja już nawet się w to nie bawię bo to nie ma sensu lepiej wywalić battle/arcade za shouta hehe

 

Nie podzielam twojego zdania Daniel.

W Battle prawie nikt się już nie bawi,shout zniknął bo były problemy z silnikiem forum przez niego. Arcade akurat daje rady do tej pory.

Nie jest powiedziane,że skoro ty nie grasz,to inni tego nie robią.

 

Odnośnik do komentarza
Nie podzielam twojego zdania Daniel.

W Battle prawie nikt się już nie bawi,shout zniknął bo były problemy z silnikiem forum przez niego. Arcade akurat daje rady do tej pory.

Nie jest powiedziane,że skoro ty nie grasz,to inni tego nie robią.

 

OK masz rację, ale chodzi mi o to, że jeśli nie ma zasad(oszukiwanie) to gra nie ma sensu.

 

aaa w sumie nigdy nie interesowały mnie sprawy PE, dlatego nie mam ochoty zmieniać czegokolwiek nawet jeśli bym mógł i pewnie nigdy nie będę miał odpowiedzialnej pracy bo mógłbym kupić broń i strzelał do ludzi dla zabawy, choć i tak w sumie wolę odjazd na smurajów ... :lol:

mały OT wiec,

 

Niech każdy gra w co chce, gdzie chce, jak chce dla mnie to nie problem ... ja po prostu nie umiem się kłócić :P

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...