Skocz do zawartości

Problem z wyświetlaniem DIVX i XVID


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie wyolbrzymiaj - konsola to sprzet do grania. obsluga filmow to tylko mily dodatek.

jak wrzucilem film do konsoli to sciagnal mi sie dodatkowy update (nie mowie o update dasha, tylko inny specjalny dla filmow) - masz konsole podpieta do netu?

moze masz filmy w formacie z ktorym kosola sobie nie radzi? u mnie nie wszystkie filmy dzialaja, ale wieksosc owszem.

ale ogolnie traktuje to tylko jako ciekawostke, bo i tak nie mozna odpalic filmu z napisami, wiec wole odtarzac na LCD filmy z kompa. jak kiedys doloza obsluge kontenerow (glownie mkv) i obsluge subtitles to zainteresuje sie sprawa bardziej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Obczailem ze divxy dzialaja ale musze zmienic rozdzielczosc ekranu w konsoli na 640x480. W sumei dobre i to ale nie wiem czego tak to jest, moze ma znaczenie to ze mam konsole podpieta do monitora komputerowego a nie TV, ale w czym tkwi roznica. W kazdym razie ciesze sie ze wreszcie poogladam sobie divxy, w dodatku mam ferie :P

Edytowane przez LooKaZ
Odnośnik do komentarza

Ja nie mogę w ogóle odpalić Divixow. Wkładam płytę do paszczy i w dashboardzie jest tylko info, że płyta zawiera różne coś tam, coś tam...I nic nie mogę z tym zrobić. Dodam, że konsole mam podłączoną przez HDMI do pudła fullHD i rozdziałka jest ustawiona maksymalna. Może ma to jakieś znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Ja nie mogę w ogóle odpalić Divixow. Wkładam płytę do paszczy i w dashboardzie jest tylko info, że płyta zawiera różne coś tam, coś tam...I nic nie mogę z tym zrobić. Dodam, że konsole mam podłączoną przez HDMI do pudła fullHD i rozdziałka jest ustawiona maksymalna. Może ma to jakieś znaczenie?

Przejdź do zakładki "media" i tam wiedeo i opcje odczytywania z płyty :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...