Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie :D Ważne są dla was rankingi w GoW 2 ? Będziecie walczyli o jak najwyższe miejsce na świecie, czy gracie 4fun??

BTW. Wie ktoś czy jakis polak jest gdzieś w jakiejś ścisłęj czołówce w pierwszym GoW? Zazdroszcze Wam, kurde, mi konsola padła, i uj wie kiedy bede mial sprawną.. :closedeyes: :(

A czy jest jakaś różnica każdy gra jak lubi. Ci co nie mają czasu dużo grać (jak moja skromna osoba) grają tylko dla zabawy i odstresowania się. Ci hardkorowi gracze co spędzają więcej niż 10 h tygodniowo przy konsoli (chodzi mi o średnią roczną a nie zaraz po premierze jakiegoś bardzo miodnego tytułu:)) mają czas na trening, spotkania klanowe etc. Czytaj jeszcze im życie w kość nie dało 8)

Żeby być naprawdę dobry i w czołówce to trzeba duużo trenować . Wiem to z czasów moich treningów klanowych (quake 1 i 2).

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Ja kupuję Gearsy dla doskonałej przygody przygotowanej pod jednego gracza i jednocześnie świetnie się sprawdzającą w co-opie z kumplem na chacie. Poza tym klimat, grafika i DIALOGI !!!

 

A multi to lajcik. Teraz po zwiększeniu ilości graczy w meczu będzie jeszcze większa beka :D Tak, Fisiu, możesz z powrotem zacząć wysyłać zaproszenia !!!

 

GoW fo' eva !

Odnośnik do komentarza
i na 99% będą kody.

Przepraszam , ale co to ma do ku... znaczyć?

 

Wie ktoś czy jakis polak jest gdzieś w jakiejś ścisłęj czołówce w pierwszym GoW?

Tak wiem.

Najwyższe miejsce z Polaków w rankingu światowym w GOW zajmuje Pacos M3 - 84.miejsce .

 

BTW. a ty Fisiu pisz mi tutka na PW jak ominąć blokade (mam routera).

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
i na 99% będą kody.

Przepraszam , ale co to ma do ku... znaczyć?

 

Wie ktoś czy jakis polak jest gdzieś w jakiejś ścisłęj czołówce w pierwszym GoW?

Tak wiem.

Najwyższe miejsce z Polaków w rankingu światowym w GOW zajmuje Pacos M3 - 84.miejsce .

 

BTW. a ty Fisiu pisz mi tutka na PW jak ominąć blokade (mam routera).

 

Nie wiem, o co ci chodzi. Rozwiń bajer...

 

Ja liczę na to, że nie będzie blokad, przynajmniej na początku, jak to miało miejsce z pierwszymi mapkami do Gow-a.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem, o co ci chodzi. Rozwiń bajer...

Zaniepokoiło mnie te 99% , a jeżeli ja będe tym 1/100 :mellow:

I pytanko , skąd ta niepewność? Bo mnie Aju zapewniał , że 100% , czyżby się coś zmieniło, czy tylko twoje obawy(mam nadzieje)?

Nie, nie tak Aju mówił, nie moje obawy. ;) Ten 1 % to wiesz, na zapas, np. jakby ktoś buchnął kody, hehe.

 

Qb3k NO TO JEST WSPANIAŁA INFORMACJA.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...