Jump to content

jarken

Be fit or die tryin'
 • Content Count

  1518
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Stara się

About jarken

 • Birthday 02/06/1989

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  jarken PL

Recent Profile Visitors

2890 profile views
 1. Nie ma, można było wczoraj zamówić na allegro i dostać dzisiaj przesyłkę.
 2. Dobrze zrobiłem anulując zamówienie w xkom. Paczka w doręczeniu dzięki Euro (zamówienie z 4.11).
 3. Euro: numer przewozowy DHL dostałem po północy w sobotę, do tej pory tylko otrzymane dane elektroniczne. Ktoś też tak ma?
 4. W euro nadal można zamawiać konsole z wyborem daty dostawy na wtorek 10.11. Zobaczymy co z tym zrobią, może akurat na tyle konsol dostaną
 5. Tego niestety nie wiem, na pewno część zamówień roześlą. Nadal nie wiedzą komu... Oby rzucili kilka konsol do marketów na premierę lub zaraz po.
 6. Anulowałem zamówienie w x-kom. Do samego końca nie potrafili potwierdzić, czy preorder z 22.09 zostanie wysłany w okolicach premiery.
 7. x-kom na pytania o termin wysyłki zamówienia z 22.09 na premierę odpowiada: dziękuję za wiadomość. Ilość sztuk w pierwszej dostawie jest ograniczona. Mimo szczerej chęci nie jestem w stanie podać na tą chwilę przybliżonego terminu realizacji. Są totalnie nieogarnięci. Konsola w całości opłacona i ze statusem W realizacji (Właśnie przygotowujemy Twoje zamówienie).
 8. Szukałem białego XOX i nikt się nie zgłosił
 9. Euro: https://www.euro.com.pl/konsole-xbox-series/microsoft-kod-przedsprzedaz-xbox-series-x.bhtml
 10. Proszę: https://www.mediaexpert.pl/gaming/xbox-series-x/konsole
 11. Mógłbym prosić o zaproszenie? GT: jarken PL
 12. 1)The Wire 2)Mad Men 3)Breaking Bad 4)The Sopranos 5)IT Crowd 6)Deadwood 7)The Shield 8)Carnivale 9)Band of Brothers 10)Game of Thrones
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.