Jump to content

jarken

Be fit or die tryin'
 • Content Count

  1504
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Stara się

About jarken

 • Birthday 02/06/1989

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  jarken PL
 • PSN ID:
  jarken_PL

Kontakt

 • GG:
  4646517

Recent Profile Visitors

2734 profile views
 1. Mógłbym prosić o zaproszenie? GT: jarken PL
 2. 1)The Wire 2)Mad Men 3)Breaking Bad 4)The Sopranos 5)IT Crowd 6)Deadwood 7)The Shield 8)Carnivale 9)Band of Brothers 10)Game of Thrones
 3. jarken

  PlayStation Plus

  Promocja już nie jest aktualna. Mój kod dostałem w ostatnim momencie jej trwania.
 4. jarken

  OFFTOPIC

  Zgłaszam się. Buty są, gorzej z resztą, XL już nie pasuje po starym sezonie.
 5. jarken

  bieganie

  Dodałem Was na endomondo. W tym roku jeszcze nie biegałem, na razie skupiam się na siłowni. W marcu pewnie zacznę przy lepszej pogodzie. Ten model używam na siłowni. Mam za to Kalenji Kapteren 50 do biegania w terenie. Obie pary są wygodne, na początek chyba idealny wybór.
 6. jarken

  Trening

  W zeszłe wakacje z ciekawości zrobiłem starszy program tego typu, P90X. Na rzeźbę bardzo dobry (P90X trwa 90 dni, waga zleciała z 89kg na 76kg, zabezpieczałem się BCAA przed każdym ćwiczeniem), ale nie każdemu będzie odpowiadał trening 6 dni w tygodniu. Insanity jest jeszcze trudniejszy do ukończenia, ćwiczenia mają króciutkie przerwy, a tętno ciągle jest powyżej 70% HR max.
 7. jarken

  Rocksmith

  Graj w Riff Repeaterze, masz ten tryb w Songs, najlepiej odmianę Leveler (sam ustalasz poziom).
 8. jarken

  Rocksmith

  Wszystkie kawałki będą dostosowywać się pod Ciebie, chyba wszystkie utwory mają po 10 poziomów trudności (jeśli zagrasz daną sekcję idealnie, kolejnym razem będzie już ciężej).
 9. Mam jeszcze dwa miejsca na coop na legendary, zaczynamy dzisiaj, 19-22.
 10. jarken

  Android

  Smartglass na androida: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.smartglass
 11. jarken

  Rocksmith

  Na PC premiera dopiero w listopadzie.
 12. jarken

  Rocksmith

  Miesiąc temu wyszło DLC, ale to dotyczy tylko USA, u nas od razu jest on na płycie. Kupiłem w 3kropki.pl za 249zł, ale z tego co widzę, co wersji na PS3 w tej chwili nie ma.
 13. jarken

  Rocksmith

  U mnie HDMI generowało ponad 100ms opóźnienia. Po podłaczeniu audio bezpośrednio pod wzmacniacz, lag jest minimalny, na pewno nie przeszkadzający w grze.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.