Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się nawet podoba. Dorwałem grę po kilku miesięcznej przerwie i jest faktycznie lepiej. Co prawda zagrałem tylko kilka meczy, ale system rang jest wiele lepszy i wreszcie jest dość dotkliwa kara za ucieczkę. Dołącza boty, które ludzi nie zastąpią, ale zawsze jakieś zagrożenie jest. Jak dla mnie jest lepiej i gdyby tak było od razu to gra nie zebrała by takich cięg :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

k(pipi)a ludzie nie rozumie was nie podoba sie gra to ku(pipi)a nie grac i sprawa rozwiązana a nie ciągłe narzekanie , jest zj(pipi)ane multi i co zrobić takie życie, chcecie to grajcie w z(pipi)(pipi) jedynke Gow-a i odpie(pipi)olcie sie juz od tej 2 , kasujcie se ludzi z listy jak dla mnie możecie nawet se konia zwalić :D

PoZdRo DlA KwAŚnYcH LuDzi : YO

Odnośnik do komentarza

100% racji, multi to syf i nie ma co tego ukrywać i forum nie jest tylko do tego, żeby pisać jaka to gra jest zaj*bista. W online nie idzie w tą grę grać, a lagi są często tak zje*ane jak w żadnej innej grze na Xa. Te zaproszenia do GoWno2 już mnie tez wkur*jają tym bardziej że w ogóle w to nie gram, a co chwile jakieś dostaje, chyba zaczne kasować ludzi z listy.

Odnośnik do komentarza

Wolny shot, lagi, lagi, lagi. Du.piate prywaty, nie ma ranku z ustawką dla Polaków. Taa, patriota jestem, z ped.ałami, żydami, czarnuchami, meksykańcami, itd. nie gram. Jestem tolerancyjny ale bez przesady. Lagusy.

Latają z piłą, wychodzą z meczu bo nie mają hosta, gliczują na wszystkie możliwe sposoby - nawet te w których Epic zapewniał, że je wyeliminował. W której to łatce nastąpi? dziesiątej? CliffyB wsadź sobie ten twór w badass tak głęboko, żeby trójka w ogóle nie ujrzała światła dziennego. Pewnikiem doda kolejne 5 osób do multi i będzie biegać 20 chłopa z piłą, bo lagi nie będą umożliwiały innej gry jak piłowania.

Odnośnik do komentarza

Niektóre z rzeczy które, zarzuciłeś po łatce już nie występują: wychodzenie z meczów-rzadkość teraz a nawet jeśli jakiś koleś wyjdzie to zastępuje go bot więc problem tak jakby rozwiązany, większość glitczy wyeliminowano, lagi są o połowę mniejsze naprawdę idzie teraz pograć nawet nie na hoście.

 

Co do piły racja racja i jeszcze raz racja no kur.. nie rozumiem co za satysfakcja jest grać, killować piłą. Całkowicie wyje.... ją z mulit w sumie to całego Lancera. Ale z drugiej strony w 1 ludzie biegali i pewno dalej biegają z piłą więc nie jest to nowy problem.

Wolny shot hmm tu wg. mnie zależy jak leży. No i z czym się najbardziej zgadzam to z(pipi).. prywaty szkoda brakuje tych z 1.

 

Tak czy siak aktualnie od premiery gra się teraz najlepiej.

Prezentacja nowych mapek http://www.gametrailers.com/player/47198.html

Odnośnik do komentarza
Czytaj ze zrozumieniem. Mówiłem o singlu.

 

Jakie dymne? jakie piły? wbijam w to. Chodzi o całokształt multi w dwójce. Jest nie grywalny. A przez to, że kolba została zredukowana na maksa gra już w ogóle mi nie podchodzi. Co ciekawe, w jedynce go nie używam - w dwójce był zbawienny, walka na szoty dalej jest du.piata. Strzały nie wchodzą a kanapka aplikuje Ci jeden i down. Żenada. Wolne, opóźnione i nie grywalne.

 

 

Zgadzam sie w 100%. Bylem mianiakiem jedynki, a dwojka to dla mnie porazka, nawet jej nie odpalam tylko sie kurzy.

 

Po 1 - ZA WOOOOOLNO - shot to porazka na maksa! W jedynce to byla podstawowa bron... Jak mozna bylo go tak s.p.ierdolic??

Odnośnik do komentarza

Dołączę się do tych złych narzekaczy i fanboyów 1 :D

 

Wystarczyłoby gdyby pozostawili multiplayer taki jak w GOW1, większość starej ekipy tego oczekiwała i taką miała nadzieje. Po co usprawniać coś co było idealne?(w końcu ludzie grali w to przez 2 lata) .Wystarczyło poprawić lagi i animacje, a zrobili z tego teraz totalnie noobowsą grę opierającą się na farcie i przyklejaniu granatów gdzie się da (a może ktoś wejdzie :whistling: ) oraz piłowaniu. Mieli poprawić piłę, lagi i inne błędy GOW1, a wyszło z tego to, że nic nie poprawili od czasu jedynki (lagi, glicze i inne pierdoły) tylko pogorszyli rozgrywkę. Ranking, tez był lepszy, bo można było zagrać w co sie chciało, a nie na siłę zmuszać graczy do grania na określonych mapach i w określonym trybie. Chyba na tym polega gra, że gram w to co chce, sam wybieram tryb i mapę, komu to przeszkadzało?. Gra, która była dynamiczna, prawie idealna i miała te coś, przerodziła się w monotonną oraz nudną rozgrywkę z kiepskimi nowymi patentami. Poprawić się tego już nie da żadnym nowym updatem (zbyt wiele dupnych tam patentów wsadzili) i pozostaje 3 rok grać w GOW1. Może Epic wyciągnie wnioski i w trzeciej części usprawni były multiplayer z jedynki, bo wątpię aby przez 2 lata GOW2 utrzymywał się w pierwszej czwórce najlepiej granych gier na Xbox Liva, tak jak pierwsza część (gdzie już ma z tym problemy).

Odnośnik do komentarza

Sam sobie przeczysz najpierw piszesz że, w 1 multiplayer był idealny a za chwile piszesz o lagach, glitczach i innych pierdołach które również występowały w pierwszej części to ja już nie kumam. Dalej piszesz że 2 jest noobowska ze względu na piłę, no cholera czym się różni piła z 1 od 2 niczym kompletnie niczym w obydwu częściach to frajerska broń i tyle. To nie rozumiem czemu piła 2 jest noobowska ale w 1 już nie :huh: . Przyklejanie granatów i granaty dymne to porażka tu się zgadzam.

Szczerze ja się zgadzam w 100 % że multi w GOW-ie bije na łeb ten z dwójki. Począwszy od map, match room-u samej rozgrywki itd. Ale jak czytam jak każdy go teraz wychwala, gada że, jest idealny itd. to chyba coś jest nie tak. Bo pamiętam że, zanim wyszła 2 to większość tak samo narzekała na Gow-a: glitcze, lagi, random shotgun, przewaga hosta itd. A teraz raptem stał się idealny.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

No fakt, tu jest problem.

Poza tym ja po części rozumiem te ich zabiegi z bronią - względem części pierwszej.

Mam 2 wytłumaczenia:

1. Gra miała być N00B friendly, tak aby niedzielni gracze jej nie sprzedawali, tylko chcieli i dawali radę zagrać w multi.

(Chcieli wyeliminować sprzedawanie/kupowanie używek) Utrudnili życie graczom lepszym, by słabsi mieli z nimi szansę (np. przez cięcie Lancerem)

2. Lancer miał być ikoną GOW, czy ktoś w jedynce na multi nim grał? Mało osób. Większość preferowała Shotguna. Czyli Gearsy już nie były takie unikatowe - chłopaki chcieli temu zaradzić.

To jest moje zdanie.

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza
Sam sobie przeczysz najpierw piszesz że, w 1 multiplayer był idealny a za chwile piszesz o lagach, glitczach i innych pierdołach które również występowały w pierwszej części to ja już nie kumam. Dalej piszesz że 2 jest noobowska ze względu na piłę, no cholera czym się różni piła z 1 od 2 niczym kompletnie niczym w obydwu częściach to frajerska broń i tyle. To nie rozumiem czemu piła 2 jest noobowska ale w 1 już nie :huh: . Przyklejanie granatów i granaty dymne to porażka tu się zgadzam.

 

No to tak, ja pisałem o gameplayu GOW1, który jest idealny a lagi i glicze to są kwestie techniczne (mogli poprawić tylko kwestie techniczne i tyle, ale nawet tego nie zrobili a wręcz jak widać nawet pogorszyli). A piła z 1 i 2 to kolosalna różnica tak jak mowi Siara:

Pozbyłem się swojej kopii GoW'a 2 i nie narzekam. Rzeczywiście multi było kiepskie. Różnica pomiędzy piłą z 1 a 2 jest duża, bo w 2 ściąga ona z "2 metrów". Jeszcze te smoke'i co odrzucają graczy w promieniu 10m. Szyszki są wszędzie. Chcieli dobrze, a przedobrzyli...

Widziałeś aby ludzie latali w GOW1 z piłą, może na samym początku jak gra wyszła, ale teraz nikt tego nie robi, bo jak wylecisz z piła to doświatczony gracz bardzo szybko pozbawi cie życia. Piła nie ciągnie z 2 metrów i zazwyczaj w 90% wystarczy jeden strzał aby ją zatrzymac. Nie ma perfidnego wczepienia granatu w ściane, kampienia i czekania na killa, a z piłą nikt nie biega.

 

Odnośnik do komentarza

A mi sie nawet gow2 multi podoba. Nowe mapki, bronie, tryby itp. Wiele rzeczy wkurza fakt ale coz...

 

BTW. szkoda ze cos z tym systemem leveli jest nie tak. Wlasnie mialem ponad 6k+ punktow na annex i dostalem 0 exp... no chyba ze nie dostaje sie z annexa expa? 0.o

 

 

edit: znow gralem annex i tym razem za 2800 dostalem 700expa... no czyli jednak sie dostaje. Dziwne, to po przekroczeniu jakies granicy juz sie nie dostaje ? A moze dostalem ale bylo wyswietlone 0 ...?

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

Witam

Troszkę na GOW2 mnie nie było, wiadomo Kill Zone2 teraz na topie :P ale zrobiłem sobie przerwę i zagrałem w GOW2 po aktualizacji. Nawet niezła tylko mam pytanko doszedłem do rangi 4 i tu nagle po jednym z meczów który przegraliśmy a ja nie miałem ani jednego killa pojawia się info że zostałem zdegradowany i teraz mam range 3 :huh: o co kaman z tymi nowymi rangami, za co ta degradacja za brak killów :co:

Odnośnik do komentarza
A mi sie nawet gow2 multi podoba. Nowe mapki, bronie, tryby itp. Wiele rzeczy wkurza fakt ale coz...

 

BTW. szkoda ze cos z tym systemem leveli jest nie tak. Wlasnie mialem ponad 6k+ punktow na annex i dostalem 0 exp... no chyba ze nie dostaje sie z annexa expa? 0.o

 

 

edit: znow gralem annex i tym razem za 2800 dostalem 700expa... no czyli jednak sie dostaje. Dziwne, to po przekroczeniu jakies granicy juz sie nie dostaje ? A moze dostalem ale bylo wyswietlone 0 ...?

 

Ja właśnie odkąd weszły rangi gram w sumie tylko na annexie dosyć ładnie można tam nabić expa za jakieś 6-8 tysięcy punktów dostaje się około 2000-2500 expa. Ładnie również wchodzi exp na skrzydle, tylko tam trochę trzeba się namęczyć. Co do tego że nie dostałeś expa, może grałem sam tylko z botem? Wtedy nic nie dostajesz, 2 razy miałem już taką sytuacją że, wszystkich wywaliło zostałem sam kontra bot zajarany że, nabiję expa a tu dupa nic. Jak zostajesz sam z botem nic nie dostajesz przynajmniej na annexie.

Obecnie mam 26 rangę i cholera wolno wolno to idzie a gdzie setka czy nawet 50. Krótko mówiąc w piz.. grania.

 

I druga sprawa, cholera boty to lekkie przegięcie po tym updajcie, nie dość że, trudniej je rozwalić są bardziej wytrzymałe, to dostały chyba trochę sztucznej inteligencji. Podnoszą, używają smoków, używają snajperki, walą z shotguna, zajmują annexy na prawdę zaczęły trochę "myśleć". Ba nawet parę razy widziałem jak czaiły się na respie co by ubić kogoś, zresztą sam padłem ofiarą takiego bota hehe.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Hmm mozliwe, ale wydawalo mi sie ze jednak zostali normalni gracze... bede musial patrzec przeciwko komu gram :D

 

Szkoda tylko ze za 50 i 100lv nie dostaje sie achieva chyba ze sie kupi mapki -_-'

 

matrix: expa traci sie tylko za wyjscie z gry, no albo za utrate polaczenia z hostem. Za 0 killi raczej nie :D

 

 

Co do botow to nie wiem... moze na innych trybach. ale przec chwila jakis ku-tas wyszedl z gry i gralem z botem w druzynie i on nie zabil nikogo tylko szarzowal lub wystawial sie na snajpe/kusze :/

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...