Skocz do zawartości

Poniedzialek


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wydaje mi się również, ze napisać coś chciałeś, ale nie za bardzo miałeś/wiedziałeś co i nawałem opisów, przy których czujesz się najlepiej przyćmiłeś niezbyt wyszukaną fabułę, która w ogóle została zepchnięta gdzieś na dalszy plan i czytelnik zamiast skupiać się na niej przebija się tylko przez ogrom niekończących się opisów popiołów, popielniczek, stawiania pojedynczych kroków czy w końcu dramatycznego podnoszenia się.

 

Ogarnij calosc Macku i wtedy daj znac, moze wtedy sie rozjasni "po co tak a nie normalnie". :(

 

Btw: dziekuje wszystkim, ktorzy sie zainteresowali tym topiciem! :D:P;)

Odnośnik do komentarza
Gość kat_robert
Czekaj, Wujo.

W sumie dokładnie się nie zagłębiałem, ale powiedz mi tylko po kiego chu.ja on wszystkich mordował? No na tej drugiej imprezie na przykład? Nie mógł po prostu zabrać plecaka i uciec?

to byl spoiler?

bo wiesz, planowalem to przeczytac jak mi sie kiedys bedzie bardzo nudzilo...

Odnośnik do komentarza
Czekaj, Wujo.

W sumie dokładnie się nie zagłębiałem, ale powiedz mi tylko po kiego chu.ja on wszystkich mordował? No na tej drugiej imprezie na przykład? Nie mógł po prostu zabrać plecaka i uciec?

to byl spoiler?

bo wiesz, planowalem to przeczytac jak mi sie kiedys bedzie bardzo nudzilo...

 

Tak, ejcu jak zwykle zablysnal i wszystko slicznie zaspoilerowal. Dziekuje Ci bardzo ejcu. Ch.uj z tym forum i zakladaniem topicow, zawsze znajdzie sie jakis zlosliwy baranek. :(

Odnośnik do komentarza
Tak, (pipi), dajcie mi warna za spojlera do jakiejś (pipi)owej powieści, którą każdy pragnie poznać.

Lepiej Wujek na pytanie odpowiedz, a nie się tu wymigujesz.

 

Jak masz problem ze soba to nie mecz innych. Wszystko musisz psuc zawsze i wrzucic swoj pseudo smieszny komentarz. Napisalem, napracowalem sie, chcialem opinii ale po co ma to ktos teraz czytac jak spoilerami rzucasz? Najlepiej w ogole zamknijcie ten topic i tyle...

 

Dzieki wszystkim, co chwile poswiecili. Teraz to sie mija z celem IMO. :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...