Skocz do zawartości

DJ Magazine Polska


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nawet nie wiedzialem ze cos takiego wyszlo, jutro przejde sie po sklepach poszukac.

 

 

Ano wyszło, mnie osobiście się bardzo podoba. Można dowiedzieć się sporo na różne tematy związane z muzyką elektroniczną.

Pierwszy numer ma aż 100 stron , jest sporo do czytania. Mnóstwo wywiadów z twórcami muzyki, opisy imprez, polskich klubów, recenzje najnowszych albumów.

Odnośnik do komentarza
D'n'B tam są? Bo po okładce i streszczeniu plastikiem mi zajeżdża

 

 

Ogólnie to o D'n'B' w tym 1 numerze to zbyt dużo nie ma, z tego co pamiętam jest kilka recenzji najnowszych albumów z tego gatunku, ale tak to więcej sobie nie przypominam.

 

skandal.

 

Jak w drugim nic nie bedzie o dramach to trzeba bedzie z(pipi)y poslac, a lcf dorzuci waglika ;q

Odnośnik do komentarza

Magazyn na poziomie - w realu wygląda lepiej niż na zdjęciach, chociaż kolorystyką dorównuje kredkom Bambino.

 

Widać, że ekipa zna się na rzeczy. Nacisk przede wszystkim na to, co trendy - house i trance, jest też trochę o techno i minimalu. Niemal wszystkie teksty napisane "w Polsce" - fajne jest podsumowanie klubowego roku (obszerne arty o SQ, eventach). Trochę o gwiazdach, trochę o polskich producentach. Ogólnie miłe zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza
D'n'B tam są? Bo po okładce i streszczeniu plastikiem mi zajeżdża

 

 

Ogólnie to o D'n'B' w tym 1 numerze to zbyt dużo nie ma, z tego co pamiętam jest kilka recenzji najnowszych albumów z tego gatunku, ale tak to więcej sobie nie przypominam.

 

skandal.

 

Jak w drugim nic nie bedzie o dramach to trzeba bedzie z(pipi)y poslac, a lcf dorzuci waglika ;q

 

drumandbass jest za mało lansiarski jeszcze. na szczescie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tak jak wyzej, na razie nie ma okreslonego terminu, okolice 10-15 kazdego miesiaca.

A jak Wam tak bardzo brakuje dramow to piszcie do nich, chetnie przyjmuja nowych ludzi, ktorzy znaja sie na rzeczy. 2 numer jest swietny, masa ciekawych artykulow, no i fajnie ze duzo pisza o innych odmianach elektroniki niz trance/house.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Zaszedłem dzisiaj do Empiku z zamiarem kupna tego periodyku, niestety był zafoliowany z jakąś badziewiarską płytką, więc nie mogłem go przejrzeć. Z okładki zaatakował mnie Armin, jakiś Roger Sanchez i tylko małym promykiem było Pendulum, zresztą i tak s(pipi)iałe obecnie. Lepiej kasę na browar wydać.

Odnośnik do komentarza

DJ Mag Czerwiec:

- artykuly o dj'ach/producentach spoza trance (min. pol strony)

Prodigy pol strony

Justice pol strony

Calabro strona

Pendulum strona

Tiefschwarz strona

Loco Dice strona

Roger Sanchez 4 strony

Dapayk strona

Sanhaji pol strony

Antoine strona

Dubfire 2 strony

Kroecher 2 strony

 

- trance

Armin strona

Menno de Jong strona

Emery 2 strony

 

DJ Mag Maj

- spoza trance

Cube strona

Guetta strona

Adamus pol strony

Glasse strona

Clamaran strona

Carl Cos strona

Digweed 3 strony

Schossow pol strony

Roni Size strona

Ozgur Can strona

Bailey strona

Gudowski 2 strony

Bunny Lake 2 strony

Nic Fanciulli 2 strony

 

- trance

Paul van Dyk strona

Orkidea pol strony

Paul Miller 2 strony

 

Wiec Psyko koncz mi tu ku.rwa pier.dolic glupoty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...