Skocz do zawartości

Przenszenie profili z dysku na dysk


Rekomendowane odpowiedzi

Z groy przepraszam ! W sobote pozbywam sie jednego z xboxow , jestem z dala od domu , mam net przez gprs i nie mam czasu na sprawdzanie przez 4 dni tematow w wyszukiwaniu i nie robie sobie jaj . Z gory serdecznie dziekuje za wyrozumialosc :P

 

Mam z bratem profile na 2 dyskach . Jednego xa sprzedaje i chcemy miec te profile na jednym dysku . Jak mam to zrobic ? Mozna step by step ? Nie mam xa pod reka bo jestem w pracy i mam 2 miechy kwarantanny ( :P:(:P ) Dzieki i pozdrawiam , serdecznie dziekujac moderatorom za niekasowanie tema`tu :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

najprosciej by bylo uzyc memorki

jesli jednak nie masz memorki, to jesli brat ma swoj profil na xlive, to po prostu go zrecoveruj na tej innej konsoli. w dashboardzie, bedac wylogowanym, dajesz na 'recover my profile', wpisujesz dane i sciagasz. tylko zanim sprzedasz konsole, to wejdz z profilem online na xlive, zeby sie zupdateowal o wszystkie achievy ktore zdobyl od czasu ostatniego logowania.

profil profilem, a zostaja jeszcze savey :P tu najlepsza bedzie memorka, nie ma tanszej i latwiejszej drogi od tego.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...