Skocz do zawartości

Virtua Fighter 5 VERSION D


Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiec jak juz wiekszosc zarejestrowanych ludzi na VFDC wie, na automaty w Japonii wlasnie wkroczyla nowa wersja VF5 - nie C, lecz D. Postanowilem utworzyc ten topic i zgromadzic w nim wszystkie potrzebne info na ten temat. Jak mowi VFDC:

 

VF5 VERSION D ANNOUNCED

 

The latest update on the Official Virtua Fighter 5 Website has announced Ver.D for the Arcade (Japan only).

Ver.D has no new gameplay changes over Ver.C.

Aside from the new items, item-based animations, and costumes, Ver.D introduces Knockout Trial 2 (a 1P mode) and VF5 Official Open Battle.

Open Battle is a way of organising a tournament at a local arcade with no special entry requirements, nor the need of any official staff. You accumulate points with each match you win, and the player with the highest amount of points at the end of the tournament period is the winner. You can win "official points" this way, which can be used in the shop to buy stuff.

 

 

Po Polskiemu:

Najnowsze uaktualnienie na bla bla bla... oglasza nowa WERSJE D na salonach w Japonii.Wersja D nie zmienia niczego w dotychczasowym gameplay'u (czyt. zadnych zmian klatek w ciosach, przewag, strat, tierow itp)

Poza nowymi przedmiotami do customizacji, animacji z tymi przedmiotami i kostiumami (dla kazdego nowy kostium E), wer. D wprowasza dwa nowe tryby: Knockout Trial 2 (kontynuacja trybu znanego m.in z VF4:FT, wedrujesz po planetach np. piratow, gladiatorow itp.) oraz VF5 Official Open Battle (samodzielne organizowanie turniejow).

 

Czyli zadnych zmian w gameplayu. Ciekawym posunieciem ze strony SEGi jest wprowadzenie broni (jak w SC^^) dla kazdej postaci, ale tylko do uzytku w animacjach, nowych pozach itp. ZObaczyc jak to wszystko wyglada mozecie na oficjalnym INTRO WRESJI D, ktore znajdziecie pod tym linkiem:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=wxFnzvaGaiY

 

Fajowo tez zapowiadaja sie nowe kostiumy, widac ze SEGA coraz bardziej wariuje z kazda odslona VF5. Oto przykladowe stroje E.

 

Brad:

http://pl.youtube.com/watch?v=3CVKgW0IEyI

 

Pai (!!!)

http://pl.youtube.com/watch?v=p5nMDxNCdBk

 

Miejmy nadzieje ze to wszystko trafi na nasze ukochane konsolki!!! To tyle ode mnie, komenty mile widziane.

Edytowane przez konradinho16
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tez mam nadzieje ze bedzie update z wersja D albo patch za iles tam mspoints :D

 

widzialem juz jakis czas temu te klipy, kozacko to wyglada normalnie szalenstwo ^^

 

na dobra sprawe jesli nie ma zmian w systemie to ten dodatek zrobic dla segi to chwila moment, pytanie tylko czy bedzie im sie chcialo , bodobno vf5 sie slabo sprzedaje na konsole :P moga olac taki interes tak jak olali wiele itemow z ver.C ktorych nie ma na x360 :<

 

trzeba bedzie zalac ich emailami z prosba o ver.D na x360 to moze wyjdzie ^^

Odnośnik do komentarza

poczytalem oficjalne forum segi i na 90% nie bedzie wersji D na kloca ani nawet nowych itemow :P

 

niby te itemy ktore byly w item packach znajdowaly sie juz wczesniej na dvd z gra i to celowo zeby sciagnac kase z graczy ^_^

 

czyli taka wersja D tez musialaby byc odazu z gra bo niby itemy ktorych nie mial by drugi gracz nie pokazalyby sie u niego blabla, z tego co wiem to te iemy zajmuja pare kb ^^ to rownie dobrze podczas loadingu meczu online w tle mogly by byc pobrane aby drugi gracz je widzial :P ale moze napisali tak to ze jest nie mozliwe ... nie mam pojecia

 

ostatnia opcja to ze wyjdzie jakis dosyc spory patch dla posiadaczy premium, cos jak mapy do GOW ^^

 

no ale ja nie mam premium tylko arcade to pewnie itak bym nie pogral no chyba ze to by bylo max 100-150 mb

 

wychodzi na to ze nie ma co czekac na to i grzebac w poszukiwaniu info bo sega ma na konsole wyje.bane :catfight: niestety... dobrze ze chociaz Bill ich przekupil zeby zrobili taka swietna gre na kloca

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...