Skocz do zawartości

Extras (Statyści)


Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj w nocy skonczylem ogladac ostatni odcinek tego serialu i z wrazenia nie zasnalem;) co sie bede rozpisywal, niech przekonaja Was slowa kolezki z Monty Python: "the finest sitcom ever crafted since the cosmos was created. exept for mine" /john cleese/ - POLECAM i tyle :)

 

2 sezony po 6 odcinkow plus konczacy cala historie epizod swiateczny - christmas special, warto ogladnac do konca bo poziom rosnie z kazdym kolejnym odcinkiem, a wspomniany wyzej finalowy odcinek to mistrzostwo swiata, jeszcze raz !POLECAM!

 

i tu mam prosbe bo niestety ne ma napisow do tego serialu, znalazlem jedynie do pierwszych 3 epizodow, reszte ogladnalem bez i pewnie wielu z Was sobie bez napisow poradzi, ale tak BARDZO CHCE POLECIC TEN SERIAL WSZYSTKIM (takze nie znajacym angielskiego), ze chcialbym zachecic kogos do zrobienia tlumaczen do "extras" :D

 

ps. tych kolesi zobaczycie w "extras" :Dhttp://youtube.com/watch?v=38T0BF2WAHk&feature=related

 

BBC daje rade, brawo

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ten koles to chyba gral w UK wersji THE OFFICE :) czy statysci to tez cos w stylu tego serialu ? bo niechce w ciemno sciagac, o czym to jest ?

Ten koleś stworzył The Office UK, napisał wszystkie odcinki razem ze swoim przyjacielem; jest producentem oraz pomógł napisać kilka odcinków Office US.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

ten koles napisal tez wszystkie odcinki Extras ze swoim przyjacielem, przyjaciel btw gra super role w Extras za ktora zgarnal BAFE, a Ricky ma juz BAFTY, zlote globy emmy i inne nagrody za swoja tworczosc zarowno jakos scenarzysta jak i aktor, obecnie ma swoje 5 minut i robi kariere w USA, jakis film dla dreamworks robi, sie zobaczy, tymczasem ogladc extras! warto, jak ktos sie waha zawsze mozna klipy na Youtube luknac

 

 

Edytowane przez helveg
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Napisów nie moge znaleźć, a 1/2 gagów nie kminie tu, IT Crowd potrafie wyłapać każdy smaczek, a tutaj połowa tekstu to dla mnie typowe 'blah, blah'. Poratuje ktoś?

 

Obejrzałem 1szy odcinek i końcówka z najazdem na Stillera zmiażdzyła, a już myślałem, że to kicha jest - no ale ta końcówka dała rady. :D

 

edit: o w morde, obejrzałem odcinek z Kate Winslet... Miazga :D Wiem już dlaczego John Cleese się tak tym zajarał - baaardzo brytyjsko, pięknie! :lol:

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...