Skocz do zawartości

Psyko - zostaje czy wylatuje ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myslisz, ze jak zniknie ci logo to juz zadnego procenta ode mnie nie dostaniesz ? Z logiem czy bez, bedziesz dostawal za kazdym razem kiedy bedzie taka potrzeba. I nie obiecuj nikomu za duzo bo jak juz udowodniles, twoje obietnice sa ch uja warte. O tym, ze zostanie ci logo to zapomnij - nie rob kina lepiej.

 

@Diabeu

 

Ja, no i dzieki za komplement ;*

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza
Myslisz, ze jak zniknie ci logo to juz zadnego procenta ode mnie nie dostaniesz ? Z logiem czy bez, bedziesz dostawal za kazdym razem kiedy bedzie taka potrzeba. I nie obiecuj nikomu za duzo bo jak juz udowodniles, twoje obietnice sa ch uja warte. O tym, ze zostanie ci logo to zapomnij - nie rob kina lepiej.

 

@Diabeu

 

Ja, no i dzieki za komplement ;*

 

Uja warte? Że żartobliwie napisałem pare razy do lakiego, który widocznie nie podłapał żartu. Kino to robisz ty wszechmasterze. Sadzisz się jakbyś był tu najważniejszym, opiniotwórczym bytem...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Zapomnialem napisac ze Psyko logo zachowal i zachowa :

 

Glosowali za tym zeby Psyko zachowal logo i przynaleznosc do XTC :

 

Kalinho

Gyziaq

=PiT=

Cerb

 

Na nie glosowali :

 

Kroolik

laki

 

Psychonaut i Ejcu to jeszcze koty wiec glosow nie liczylem zreszta duzo by nie zmienily, Yacek za dokladnie sie nie okreslil wiec mozna uznac ze sie wstrzymal, tylko niech nie placzą ci ktorzy nie glosowali.

 

Swoje zdanie na tak uzasadnie tym ze Psyko sypie konkretnym stuffem, udziela sie w tematach (i to nie tylko w "aktualnie na blacie"), nie pamietam jego poczatkow ale nawet jezeli byl kiedys jedźminem to teraz wyrosl na porzadnego pigularza, a do jego zartow bedziemy musieli sie chyba przyzwyczaic.

 

I tak czuje sie smietanka forum majac logo XTC pod avkiem, zreszta zrobilem je sam z malym Yackowym tunningiem (cieniowanie).

Odnośnik do komentarza

Jazdowiczem nigdy nie byłem. Postram się jakoś unormować moje poyebane poczucie humoru...

 

Jeszcze do lakiego, nie błagałem, tylko sam zgłosiłem swoją kandydature.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...