Skocz do zawartości

Rob Zombie


Plugawy

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwie sie że nie ma tutaj tematu o Robie, w końcu to konkretny muzyk podobnie jak wokalista Disturbed dysponuje bardzo rozpoznawalnych głosem ^^ Zarzucam pare linków z kawałkami do posłuchania z wrzuty.pl + info z wikipedii. Co by nie mówić to mój ulubiony metalowiec, polecam też obczaić clip do Draguli ;D kiczowaty ale ma coś w sobie, zresztą ten kawałek to jeden z jego hiciorów :/

 

Informacje z Wikipedii

 

Demon Speeding

 

Living Dead Girl

 

clip Dragula

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Rob Zombie jest OK i nie tylko dlatego, że zawsze przypominał mi Lobo :) po prostu ma dobre kawałki Thunder Kiss' 65 White Zombie wymiata, bardzo charakterystyczny Numb, czy wspominana Dragula która przecież była na soundtracku z GT2 czy Matrixa, Superbeast z "Hellbilly Delux" od razu wpada w ucho. Album "The Sinister Urge" też jest fajny, a kawałek House of 1000 Corpses z "pojękiwaniami" mnie rozwala, Soul Crusher nie jest złym albumem i wiele razy go słuchałem więc słowa złego nie powiem.

 

Co do filmów Roba: House of 1000 corpses i Devil's Rejects oglądałem je tylko jak byłem zjarany inaczej ten klimat nie wchodzi z takim skutkiem, pierwsza część średnia w drugiej więcej akcji i flaków + ogólnie chore jazdy :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

RobzombieHELLBILLY2.jpg

 

17 listopada 2009, Geffen Rec. - czwarta płyta solowa, FUCK YEAH !!! :diablo:

Hellbilly Deluxe 2: Noble Jackals, Penny Dreadfuls and the Systematic Dehumanization of Cool

 

Track listing

1."Jesus Frankenstein"

2."Sick Bubble-Gum"

3."What?"

4."Mars Needs Women"

5."Werewolf, Baby"

6."Virgin Witch"

7."Dream Factory"

8."Burn"

9."Cease to Exist"

10."Werewolf Women of the SS"

11."The Man Who Laughs"

 

"Due to the recent decline in physical CD sales and increase in digital downloads, Hellbilly Deluxe 2 may be the last CD released by Rob Zombie. Zombie called the CD format "dead" and stated "all you will have left is digital downloads." As a result of this belief, the artwork featured on the CD release of Hellbilly Deluxe 2 is said to be "the best yet."

 

Pierwszy singiel - What ?

Drugi znany song - Sick Bubble-Gum

Edytowane przez Butcher
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...