Skocz do zawartości

Rock am Ring 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Temat o brudstoku jest to ten też niech sobie będzie, ok :P

 

http://www.rock-am-ring.com/

 

6-6-2008 nurburgring, niemcy

 

Metallica, Incubus, Rage Against the Machine, The Prodigy, Disturbed, Nightwish, HIM, In Flames, Bad Religion, Simple Plan, Motörhead, Bullet For My Valentine, Babyshambles, Justice, Dimmu Borgir, Kate Nash, CSS, Die Toten Hosen, Sportfreunde Stiller, Alter Bridge, Roisin Murphy, Fettes Brot, The Hellacopters, Danko Jones, Culcha Candela, Pete Murray, Cavalera Conspiracy

 

Chętny na wyjazd narazie jestem ja i Sinister. Szukamy chętnych tak conajmniej 3 żeby podróż samochodem taniej wyszła. Jak by było wiecej chetnych w co akurat wątpie i cieszyć się bede jeśli sie ktokolwiek jeszcze znajdzie to wtedy się pomyśli nad transportem. Jeżeli byli by jednak chętni na jazde autem to ja moge robić za kierowce tylko wyjazd wtedy by był z krakowa ew. jakiś okolic albo kogoś można zabrac po drodze oczywiście :)

 

 

:twisted2:

Edytowane przez jaszczoor
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no ja bym na motórhed sie przeszedł za darmo. Do parku.

 

:]

A ja na Prodigy Xd Smek maj bicz ap.

 

Nie no brecha by była też na Dimmu, ale generalnie Metę będę miał o rzut kamieniem, więc nie widziałoby mi się wywalać koło kafla za taki skład. No chyba, że na Bullet for my valentine <emo>

 

Ja wiem, że to temat "kto jedzie", a nie "kto nie jedzie", ale czułem, że chcecie poznać moje zdanie na ten temat.

 

 

 

 

 

 

... no dobra... Cavalerów mi trochę będzie żal, ale to już bym wolał do Warsa i Sawy się skoczyć.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo

Chyba się nie zrozumieliśmy. Na N-ring jedzie się po to, by zwiedzić muzeum, pooglądać samochody, niekiedy wyścigi lub, jeśli dysponujemy sporą gotówką i nie szkoda nam samochodu, pojeździć po torze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...