Skocz do zawartości

PES 2008 vs FIFA08


KoD

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wiedzieć jaka jest opinia wg. czytelników PSX-a PES 2008 czy FIFA 08 jest lepsza i dlaczego??

(poprzednich wersji nie dało sie porównywać ponieważ.. no każdy wie dlaczego).

 

PS:szukałem ale nie znalazłem takiego tematu(jakby co;p)

 

A wiec dla mnie Fifa wyprzedziła Pes-a a to dlatego ze ma mnóstwo trybów, super online, pełno licencjonowanych drużyn ,dobry gameplay , świetny komentarz czego trzeba więcej.W PES-a grałem i nie bardzo mi podpasował i do tego niegrywalny multi , mało trybów , angielski okropny komentarz, mało drużyn.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najwazniejszy jest gameplay ! na drugim miejscu stawiam animacje, fifa ma to zdecydowanie lepsze w tym roku, Pes 08 jest zalosny. Szybki, arcadowy, animacje pilkarzy sa nierelaistyczne, np. parady bramkarzy, bieg to wyglada jak by ta gra powstala jescze przed Pesem 3. Ta czesc to porazka. Co najwaznieszje LAGGGGI online, nie da sie pograc w ta czesc komfortowo przez xbl. Fifa mnie zaskoczyla nigdy bym niepowiedzial ze kupie Fife ;) a jednak swietny pozbawiony schematow gameplay, masa rozwiazan, tricki, animacja, i wspanialy online czyni ta gre zdecydowanie lepsza od PESA 2008. Konami nas olalo. Jeszcze przed wyjsciem gry SEBASS poweidzial ze nie jest zadowolony z tego co prezentuje PES 2008 ! KPINA. Juz od 2 lat powtarzaja ze tworza gre od PODSTAW. Grajac w pesa 2008 czuje sie jak bym gral w gorszego pesa 6. Wiem kiedy co zorbic jak dojsc do bramki, jak bedzie lepiej itd, gra niedaje przyjemnosci jest przewidywalna wrecz schematyczna - TAK pes jest schematyczny ;). Naprawde wierze ze Pes 2009 ktory wyjdzie nie jak co roku w pazdzierniku ale w roku 2009 bedzie PESEM na ktory wszyscy czekaja i zrobi takie wrazenie jakie zorbil PES 3 oraz PES 5. Oczywiscie mowa o fife na konsole nowej generacji, bo na pc fifa prezentuje ten sam slaby poziom co z roku na rok.

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Fifa>Pes 2008. Fifa ma genialny multi, maaaaasa lig, swietnie sie w nia gra i w porownaniu do wczesniejszych czesci gra jest bardziej dynamiczna, nieprzewidywalna, a grafa cieszy oczy. Mam wielka nadzieje ze EA sports uda sie umiescic tryb 10vs10 w 09-tce i jeszcze bardziej przyspiesza rozgrywke. PES za to oferuje denny multiplayer, maly wybor lig, jakies dziwne klopoty z plynnoscia i imo gorszy gameplay. Milo ze w koncu Fifa pokonała wielkiego mistrza:]

Edit: Zapomnialem o swietnym komentarzu szpaka i darka, chlopaki pokazali borkom i koltoniom ze mozna:D

Edytowane przez stalq
Odnośnik do komentarza

Bardzo dużo ludzi zaprzestało grać z powodu mierności PES2008, lub wróciło do 5/6. To nie jest przypadek, bo wiele osób jest wręcz uzależnionych od tego tutułu i porzucenie go jest aktem desperacji. Dla mnie na przykład PES5 i 6 to od kilku lat JEDYNE gry video w jakie wogóle grałem (brak czasu itd.). Więc teraz nie gram w nic.

Odnośnik do komentarza

Fifa w tym roku zdecydowanie pozamiatała. Tak jak się zraziłem do 'tego czegoś' na PC, to na Xboxie po ściągnięciu dema ciągle w nie pykałem, a potem przyszedł czas na full i naprawdę miałem radochę przez te bodajże 3 miechy grania. Online jest genialne, szczególnie be-a-pro po necie, tylko szkoda, że nie udało mi się tam z rodakami spotkać :). Tak jak przez dobre pół roku potrafiłem grać w PESa 6 na kompie to w tym roku (na X'a) Fifa > PES. W PES 2008 grałem jedynie w demo, ale i tak strasznie się zawiodłem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A ja sie dziwilem czy cos ze mna nie tak,gralem w PES od zawsze,ba zaczelo sie od ISS 98 na psx'a.Ta gre zawsze kupowalem w ciemno bo wiedzialem ze konami nie zawiedzie,jednak PES 2008 juz nie kupilem.Pogralem w demo i mi nie przypadlo,a po zobaczeniu Fify 08 kopara mi opadla.Nie dosc ze piekna animacja to gameplay taki jakis...nie fifowaty.Gralem wlasnie 3h w demo ciagle jedna polowe i nie mialem dosc,niedlugo lece po full wersje,nadal nie moge uwierzyc w to co robie,bo zawsze nie lubilem fify...no ale tym razem okazala sie lepsza.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
A ja sie dziwilem czy cos ze mna nie tak,gralem w PES od zawsze,ba zaczelo sie od ISS 98 na psx'a.Ta gre zawsze kupowalem w ciemno bo wiedzialem ze konami nie zawiedzie,jednak PES 2008 juz nie kupilem.Pogralem w demo i mi nie przypadlo,a po zobaczeniu Fify 08 kopara mi opadla.Nie dosc ze piekna animacja to gameplay taki jakis...nie fifowaty.Gralem wlasnie 3h w demo ciagle jedna polowe i nie mialem dosc,niedlugo lece po full wersje,nadal nie moge uwierzyc w to co robie,bo zawsze nie lubilem fify...no ale tym razem okazala sie lepsza.

 

 

Też zawsze sięgałem po PES-a w ciemno niestety tym razem też to zrobiłem i kicha pieniądze w błoto poszły naszczęście dostałem zastrzyk gotówki i kupiłem sobie Fife08 miód ;]

Odnośnik do komentarza

Wazna jest konsola. Jesli chodzi o PS2 to zdecydowanie lepszy jest PES2008 (tez lepszy niz PES6). Mam tez i najnowsza Fife, gralem... i jakos nie moge. Dla mnie jakas taka wolna, zbyt arcade'owa, formacje druzyn 3 na krzyz i kamery tez mi sie nie podobaja. Mowie o wersji PS2, moze na innych konsolach jest odwrotnie, nie wiem, nie gralem wiec sie nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...