Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

przeciez JacekW wyjasnil Ci juz wszystko, lepiej czytaj ze zrozumeiniem a nie tylko POMOCY

 

masz podlaczyc konsole do XBL, zaladowac jakiegod divxa i reszte samo sie bedzie updatowac proszac Cie tylko o potwierdzanie

do odpalenia divxow nie potrzeba tylko aktualizacji dasha a glownie KODEKI, a te tylko mozna pobrac z poziomu konsoli bedac zalogowanym na XBL

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

skaluje do takiej jakiej chcesz, masz przeciez mozliwosc przestawiania trybu wysweitlania w opcjach w playerze pod czas ogladania

a jak skaluje to wazne jest z jakiej rozdzialki to skalowanie jest czyli jaki format jest oryginalny tego divxa

bo skaluje do wielkosci ekranu jaki widzisz do takiej rozdzialki jaka ustawiles w dashu...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

no wlasnie problem w tym ze skaluje mi do jakiejs innej rozdzialki.

mam problem bo monitorek 22" panorama i obsluguje jakies naprawde chore tryby, i przy niektorych divxach pojawia mi sie czarny ekran i tylko dzwiek slysze, musze wtedy B napierniczac by do dasha wrocilo.

a te opcje z trybem wyswietlania to chodzi Ci o te letterboxy i poszerzenia, jo? bo rozdzialki to chyba nidyrydy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

e, tak szybko to nikt bana nie dostaje :)

 

1. wgrac mozna tylko przez podlaczenie do pieca, ale i tak to mala pociecha, patrz punkt 2.

 

2. sprawdzilem teraz to dokladnie, podlaczylem swoj hdd do innej, nowej konsoli i mimo iz na mojej konsoli z moim hdd divxy chodza to na tej nowej z moim hdd nie, domaga sie podlaczenia do netu konsoli, podlaczylem ta nowa konsole do netu i nic sie nawet nie sciagalo tylko od reki divixy poszly, czyli wynika z tego potrzeba jak ktos pisal juz licencji co chyba musi odnotowac konsola przy polaczeniu do XBL

 

PS.

a najlepsze jest w tym to, co dopiero teraz zauwazylem, aby ogladac divxy konsole nalezy miec w trybie online inaczej wywala blad

 

moze to sprawdzic jeszcze ktos kto ma tylko jedna konsole na stanie od poczatku??

bo moze byc tak jak z grami arcade ze tylko z pierwsza konsola ktora byl hdd i sciagniety pierwszy raz kodek to tylko z nia offline chodzi wsio a po zmianie konsoli trzeba byc juz tylko online zeby ogladac...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...