Skocz do zawartości

Playlista MLG


miniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czytałem o tym dzisiaj w nocy. Wreszcie normalny tryb :(;) ;) . Ciekawe jak rozwiążą to z mapami (czyżby miały być tylko 3 ?)

 

 

No pewnie beda tez te zrobione w foundry... zreszta moga byc nawet tylko 3 zeby nam nie wcisneli mlg sandtrap lub mlg snowbound.

Poza tym mam nadzieje ze zrobia cos takiego jak tryb mlg w innych playlistach np na 2v2 grasz i trafia sie ci mlg ts v4 ^^ jeszcze jagby mogly sie w 2v2 np trafic mapy z mlg np mlg pit v4 to by tez bylo super ale to juz by bylo zaduzo dla bungie ^^

Odnośnik do komentarza
info mam z Bungie.net i HBO

 

poza tym do startu listy i tak jeszcze kilka tygodni

 

Nie moge znalezc tego na b.net wez daj linka.

Wiem ze jeszcze pare tyg tylko juz tera informuje :)

 

EDIT:

 

Wlasnie przeczytalem calego Bungie Weekly Update i nie ma tam nic o tym ze playlista bedzie testowa to bedzie nowa playlista ktora zostanie z nami na dlugo ^^

 

Bungie napisalo w updejcie wiele ciekawych zeczy ktorych bylem ciekaw np co bedzie jak mlg zmieni ustawienia:

What happens when MLG changes versions or maps or updates their rules?

 

When MLG changes gametypes, configurations, map layouts, incorporates new maps, we hope to be as agile as possible in bringing those changes to the Matchmaking playlist and keep the MLG Playlist current with their tournament settings.

 

Wiec bedzie fajnie juz mi sie ta playlista podoba :P

 

Link do updejta : http://www.bungie.net/News/content.aspx?ty...s&cid=13368

Edytowane przez miniu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Last Sunday morning Team SWAT vanished prematurely, so this week Test has done a bit of extra work to bring the playlist back for a follow up weekend. Team SWAT goes live today at 2 p.m. PDT and will be online until 2 a.m., Monday morning. Team Hardcore has been removed to make way for the MLG playlist, which goes live Monday morning immediately following the Double EXP SWAT weekend.
Odnośnik do komentarza
Sory za mały offtop

 

Jakie przeliczenie ma strefa czasowa PDT na GMT

 

EDIT:

Fajnie będzie można pograć w jakiś normalny tryb na meczmejkingu

ogolnie -9h ale w zwiazku z tym ze w US bylo juz przestawienie czasu to -8, jak se przestawicie czas na letni to -9

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...