Skocz do zawartości

Przygody


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Fenix mnie natchnąl.

Piszcie swoje przygody związane z kupowniem PE. (Jak pani jadzia chciał dowód,jak zbombardowali kiosk itp.)ja napisze swoje najbardziej extremalne potem.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Grzehoo

Ja również miałem kilka przygód związanych z kupowaniem gazety ekstrim. Usiądźcie wygodnie i przygotujcie się na niemały szok, bo tak ekscytujące perypetie nie zdarzają się codziennie.

  1. Poszedłem do kiosku, gdzie nie było ekstrima i wróciłem z pustymi rękoma.
  2. Poszedłem do kiosku w dniu premiery ekstrima i okazało się, że gazeta jest, więc ją kupiłem.
  3. Raz zapłaciłem za gazetę 8 złotych polskich i otrzymałem 1 grosz reszty.
  4. Innym razem, zrobiłem tak samo.
  5. Kiedyś, oprócz gazety, kupiłem totolotka w Kolporterze i nie wygrałem.
  6. Zdarza się, że mówię pani kioskarce "dzień dobry", a ona odpowiada lub nie.
  7. Czasem widuję różne wersje okładek - wówczas wybieram jedną.
  8. Gdy miałem 14 lat i poprosiłem o gazetę ekstrim z gołymi dupami na okładce, sprzedano mi ją.
  9. Raz dałem mamie pieniążek i poprosiłem o "peesiks ekstrim", ale mamusia kupiła co innego.
  10. Ostatnia przygoda związana jest z zakupem gazety z Jeanem Reno na okładce (wiecie, taki samuraj z czerwonym tłem). Otóż po udanym zakupie wybrałem się z rodzicami do rodziny na wieś, po drodze oczywiście czytając humorastyczne recenzje Myszaqa i listy pierdzącego HIVa. Jako że na wsi Milicji nie ma, zasiadłem za sterami samochodu i ćwiczyłem swoje umiejętności kierowania tymże pojazdem, podczas gdy kuzyni - je.bane zwierzęta - podarli gazetę na strzępy! Myślałem, że ich kur.wa zaje.bię!!! Obyło się bez ofiar, potem dopiłem herbatę i wyruszyłem z rodzicami w podróż powrotną, a po drodze kupiłem drugi egzemplarz gazety.

Edytowane przez Grzehoo
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

ja jeszcze miałem jedną przygodę - jak po paru latach kupiłem konsolę i ponownie zaczynałem czytać PE nie widziałem jaki jest cykl wydawniczy (czy na początku, w środku czy na końcu miesiąca) oraz nie miałem kompletnie pojęcia o dwóch okładkach - po zakupie gazety po paru dniach kupiłem jeszcze raz ten sam numer :)

Odnośnik do komentarza
Gość Orson
ja jeszcze miałem jedną przygodę - jak po paru latach kupiłem konsolę i ponownie zaczynałem czytać PE nie widziałem jaki jest cykl wydawniczy (czy na początku, w środku czy na końcu miesiąca) oraz nie miałem kompletnie pojęcia o dwóch okładkach - po zakupie gazety po paru dniach kupiłem jeszcze raz ten sam numer :P

 

 

A ja się zastanawiałem po co robią 2 okładki ;)

Odnośnik do komentarza
ja jeszcze miałem jedną przygodę - jak po paru latach kupiłem konsolę i ponownie zaczynałem czytać PE nie widziałem jaki jest cykl wydawniczy (czy na początku, w środku czy na końcu miesiąca) oraz nie miałem kompletnie pojęcia o dwóch okładkach - po zakupie gazety po paru dniach kupiłem jeszcze raz ten sam numer <_<

no ja kupiłam kiedys dwa razy ten sam nr, zapomniałam (była okazja)

i kupiłam jeszcze raz taki sam z taka samą okładką

oddałam dla kolegi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...