Skocz do zawartości

G.I.Joe


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny film na bazie komiksu , tym razem padło na .. G.I.Joe :)Reżyseria Steven Sommers. Premiera prawdopodobnie wrzesień 2009 , fabuła będzie opowiadac o odwiecznej walce pomiędzy członkami G.I.Joe a terrorystami Cobra .W sieci pojawiły sie też pierwsze shoty Snake Eyes [ w tej roli Ray Park ] . Nie powiem , prezentuje sie to kozacko !

Niewątpliwie bedzie to ważny tytuł w przyszłym roku , jako dzieciak miałem parę komiksów g.i. joe no i mam nadzieje ze bedzie konkretna sieka ;)

Poniżej macie link do zdjęc snake eyes

a tutaj oficjalny strona na imdb http://www.imdb.com/title/tt1046173/

 

 

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,5046506.html

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wiadomo juz wiecej: http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,...z_G_I__Joe.html

 

 

 

Destro bez maski? Uee....Na poczatku myslalem, ze zrobia z tego bardziej uczlowieczony film. Nie chcialem tego, bo jakby to przeniesli na zywca z komiksow/kreskowki to wyszedlby genialny kicz. Pierwsze foty Snake-Eyesa rozbudzily moje nadzieje w tym wzgledzie. Zostal idealnie przeniesiony. No, a reszta...nie liczac Baroness to reszta to lekka kupa. Zrobili im jednolite, futurystyczne kamizelki czy inny ch*j. Destro ma miec maske i koniec;]

 

 

Chyba nie ma co liczyc na Dr. Mindbendera w postaci szalonego, muskularnego naukowca z monoklem;[

 

mindbender.gif

 

 

 

Na kultowe, idiotyczne okrzyki "Yo joeeee" i "Cobra lalalalala" pewnie tez nie.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

nie oczekuje cudow po tym filmie, obejrze go napewno z sentymentu.

 

to ze czlonkowie G.I.Joe maja jednolite stroje akurat mi nie przeszkadza, w bajce kazdy sie roznil zeby opchnac wiecej figurek ;p za to z Cobra mogli troche bardziej zaszalec, mam nadzieje ze Cobra Commander bedzie w swojej lustrzanej masce bo worek na glowie srednio wyglada

 

 

trailer.

 

moze byc niezle kino akcji

Edytowane przez Shen87
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Brak żenujących dialogów?? To chyba byliśmy na dwóch różnych filmach. O mało z fotela nie zjechałem, tak godne politowania były teksty. Sam film wzięty z )upy. Później się dziwią, że alkoholizm i samobójstwa na świecie...

Dla mnie to coś w ogóle nie powinno ujrzeć światła dziennego. Porażka roku jak na razie...

 

EDIT: Lubię ninjowate pierdoły więc Snake Eyes zdobył moją sympatię (pewnie dlatego, że mimo kozackich akcji kolo nic nie gadał). Kolesie z Cobry przypominają parę z Army of Two. Niemal te same machy.

Odnośnik do komentarza
Brak żenujących dialogów?? To chyba byliśmy na dwóch różnych filmach. O mało z fotela nie zjechałem, tak godne politowania były teksty. Sam film wzięty z )upy. Później się dziwią, że alkoholizm i samobójstwa na świecie...

Dla mnie to coś w ogóle nie powinno ujrzeć światła dziennego. Porażka roku jak na razie...

 

EDIT: Lubię ninjowate pierdoły więc Snake Eyes zdobył moją sympatię (pewnie dlatego, że mimo kozackich akcji kolo nic nie gadał). Kolesie z Cobry przypominają parę z Army of Two. Niemal te same machy.

 

Nie wiem czy widziałeś Transformers 2, tam są tak żenujące dialogi że miałem ochotę wyjść z kina, w G.I.Joe jakoś mi tak nie przeszkadzały nie mówiąc już o akcjach z naćpaną matką, kopulującymi pieskami, płaczącym Bumblebee, ruchaniu nogi Megan Fox itp. Ja spodziewałem się dużo gorszego filmu ^_^

 

Odnośnik do komentarza
Brak żenujących dialogów?? To chyba byliśmy na dwóch różnych filmach. O mało z fotela nie zjechałem, tak godne politowania były teksty. Sam film wzięty z )upy. Później się dziwią, że alkoholizm i samobójstwa na świecie...

Dla mnie to coś w ogóle nie powinno ujrzeć światła dziennego. Porażka roku jak na razie...

 

EDIT: Lubię ninjowate pierdoły więc Snake Eyes zdobył moją sympatię (pewnie dlatego, że mimo kozackich akcji kolo nic nie gadał). Kolesie z Cobry przypominają parę z Army of Two. Niemal te same machy.

 

Nie wiem czy widziałeś Transformers 2, tam są tak żenujące dialogi że miałem ochotę wyjść z kina, w G.I.Joe jakoś mi tak nie przeszkadzały nie mówiąc już o akcjach z naćpaną matką, kopulującymi pieskami, płaczącym Bumblebee, ruchaniu nogi Megan Fox itp. Ja spodziewałem się dużo gorszego filmu ^_^

Masz rację...i jej nie masz...ale masz...bo masz swój gust. Tego nie mogę Tobie odmówić, prawda?

 

Nie staram się porównywać tych dwóch "obrazów", ale na TS2 bawiłem się o niebo lepiej (abstrahując od wyżej przez Ciebie wymienionych momentów). Może chodzi o niski ton głosu Optimusa, może o przesyt akcji, a może po prostu kwestia gustu. Coca i M&Msy lepiej smakowały na TS2. I atmosfera Kinepolis czy efekciarstwo G.I. Joe tego nie zmieni.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...