Skocz do zawartości

Mana Kheima: Alchemists of Al-Revis


estel

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie, ze jeszcze nikt nie napisal o tej grze. Premiera byla 31 marca o ile dobrze pamietam, wiec gierka jest juz dostepna w USA.

 

http://www.gametrailers.com/game/4935.html

 

Polecam obczaic recenzje i walke z bossem -> http://www.gametrailers.com/player/usermovies/95556.html

 

Z tego co czytalem to gra oferuje rowniez cos ala Persona 3 podobnego ;] W sensie mamy akademie, swoich ziomkow spod trzepaka no i nabijamy z nimi social linki. 7 czy 8 zakonczen do wyboru, ciekawy system walki i rozwoju postaci. Duzo efekciarstwa i dynamika. Ja to lyknalem i dzisiaj planuje troche potestowac. Zdam relacje wieczorkiem :mellow:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

K, pogralem troszke. Gra bardzo fajna. Grafika przypomina ta ze wszystkich taktycznych erpegow typu Disgea (chyba tak to sie pisze? ;p ) czyli mamy ladne 2d postacie-sprity na brzydkim tle w rzucie izometrycznym. Nie doszedlem zbyt daleko, wiec... Anyway, walki sa taktyczne, ale brakuje narazie efektow takze na poczatku zapomnijcie o takich akcjach jak na filmiku ;) Zdobylem 2 party membersow, powalczylem troszke, zaliczylem tutorial z syntezowania przedmiotow. Ogolnie naprawde spoczko. Polecam.

 

Jak macie jakies pytania to zadawajcie, w ramach mozliwosci odpowiem ;)

Odnośnik do komentarza

Jak narazie cena 35$ i tylko wersja NTSC odstrasza, tym bardziej ze przesylka z USA to jakies piekne 20$ ekstra. Niedlugo bede mogl odpalac gry NTSC ale nie dam tyle kasy za 1 tytul, mimo iz jest naprawde dobry. Moze w niedlugim czasie na ebayu pokaza sie jakies kopie NTSC z anglii lub niemiec, ktorych zawsze jest pelno w tych krajach, a koszt przesylki nie powoduje ataku serca o.o

 

Nie znalazlem zadnych informacji na temat planow PAL.... KOEI Europe, ktore normalnie daje nam takie perelki nie podalo zadnego info odnosnie tej gry. Narazie wiadomo, ze Soul Nomad wyjdzie w PAL w czerwcu 2008, wiec jest szansa, ze i Mana tez sie pojawi? moze >.>

Odnośnik do komentarza

A KOEI Europe ciagle nie podaje info, kiedy lub inaczej kiedykolwiek bedzie wydana w PAL :) Osobiscie jestem za kupowaniem gier w PAL, jako ze to jest nasz rynek, ale jak tak dalej pojdzie to na wakacje sprowadze sobie kopie z USA >.>

 

Tak w ogole to te 50h to poszlo na watek glowny? tzn czy tylko nastawiales sie na przejscie jak najszybciej? czy moze licznik powieksza sie do 100-200h jakby chcialo sie zdobyc wszystko co jest do zdobycia?

Odnośnik do komentarza

Nie wykonalem jednego dodatkowego "joba" (zsyntezowanie odpowiedniego przedmiotu z odpowiednimi wlasciwosciami). Zaliczylem cala reszte, ale nie ruszylem dodatkowego (bardzo trudnego) dungeona. Wiec 50h to watek glowny, ale IMO potem juz nie ma za bardzo co robic. Gierka to typowy one-shot. Przechodzisz raz i nie wracasz :P

Odnośnik do komentarza

Dobra nie moglem czekac juz dluzej :/ sprawilem sobie wersje NTSC....6h grania narazie i jest super =) fajna muza i system walk :o...Polecam wszystkim, ktorzy mysla o kupnie np wersji PAL, sam moze sie skusze na PAL jesli wyjdzie to raz, i jesli nasz wersja dostanie takie fajne bonusy jak limitowana wersja US =o...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Niby oprawa ascetyczna taka, ale juz np lokacja Millenium Tree i muza tamże- świetna. Choc ja w ogole lubie takie rysowanki i wymagan wielkich do grafy nie mam. Po zaliczeniu 4 chapterow jestem mile zaskoczony, gra sie super. Chcoiaz ten ichni "sphere grid" mogłby byc inny dla kazdej postaci, bo jak widze, każda ma chyba taki sam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...