Skocz do zawartości

STOP dla Uwe Boll'a


blantman

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andertejker

obejrzałem właśnie Seed i muszę przyznać- to jedyny film, który się udał Bollowi. nie jakiś kosmicznie miażdżący, ale przyjemnie się oglądało a scena z

zajechaniem tej baby na śmierć młotkiem po głowie

była naprawdę konkretna i zapewnie zostanie w pamięci na dłużej.

 

6+/10 (sam się dziwię, że tak wysoko)

Odnośnik do komentarza
obejrzałem właśnie Seed i muszę przyznać- to jedyny film, który się udał Bollowi. nie jakiś kosmicznie miażdżący, ale przyjemnie się oglądało a scena z

zajechaniem tej baby na śmierć młotkiem po głowie

była naprawdę konkretna i zapewnie zostanie w pamięci na dłużej.

 

6+/10 (sam się dziwię, że tak wysoko)

 

Ogladnij Tunnel Rats teraz i odszczekaj, zes na wujcia zle rzeczy mowil! :idea:

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

widziałem trailery ze stajni asylum i mi wystarczy. różnica między nimi a Bollem polega na tym, że jemu sie wydaje, że jest prawdziwym utalentowanym reżyserem. a w Asylum specjalnie produkują marnej jakości filmy o podobnych tytułach co te które mają się pojawić, żeby głupi amerykanie się na nie rzucali jak świnie do malowanych wrót i trzepali kasę.

 

tak więc widzisz, że różnica jest zasadnicza.

Odnośnik do komentarza

ok, z Asylum to prawda, ale Sci-Fi Channe tworzy rownie podobne (pipi), tylko, ze bez chamskich nawiazan do blockbusterow, wiec tak czy inaczej Boll pod kazdym wzgledem bije je na glowe. Jezeli uwaza sie za na prawde utalentowanego to jest w bledzie, ale po jego ostatnich filmach udowadnia, ze łatka "najgorszego rezysera swiata" jest zupelnie nietrafiona.

 

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

no niestety dużo tu nie udowodniłeś snejku, z całym poważaniem, Boll obok Wood'a pozostaje najujowszym reżyserem na tej planecie. Takim, który ma jakieś tam przekłamane ambicje i któremu się wydaje, że może odmienić światek filmowy. Możliwe, że jak Ed, Uwe jest delikatnie chory psychicznie.

Odnośnik do komentarza

ale nawet obiektywnie patrzac Boll nie robi najgorszych filmow, ani nie jest najgorszym rezyserem. I calkiem slusznie jedzie po Bayach i jemu podobnych. Dostaja setki miliow $ budżetu, a tworza takie sraki, ze ciezko to ogladac.

I czemu Boll obok Wood'a pozostaje najujowszym reżyserem na tej planecienie? Bo tak i juz? Poza tym porownanie nie trafione co do tych 2 panow.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mi tam Boll nie przeszkadza. Jego filmy sa faktycznie kiepskie, ale kiepskie w ten zabawny sposob, ze jak sie je oglada ze znajomymi przy piwie to zamieniaja sie w przednie komedie. Gdyby Bolla nie bylo watpie zeby pojawil sie rezyser ktory zaczalby robic fantastyczne filmy na podstawie gier. Nazywanie go najgorszym rezyserem ever jest przesada. Jego filmy da sie od biedy ogladac zeby sie posmiac, podczas gdy jest wiele nudnych, tragicznych filmow ktore normalnie wysysaja zycie z widza. Jest latwym celem bo jest znany ale sprobojcie kiedy wlaczyc tele 5 i pewnie zobaczycie cos co sprawi ze wasze galki oczne zaczna krwawic. Nie wiem czy ludzie ktorzy go nazywaja nagorszym rezyserem wszechczasow nie uzywaja po prostu humorystycznej przesady, ale to takie moje 5 groszy.

 

Poza tym Boll, chociaz istotnie jest belkoczacym matolkiem zaimponowal mi kiedy namowil swoich krytykow do walki bokserskiej i potem wszystkim cieciom dal taki wycisk ze potem rzygali na chodnik po swoim wstrzasu mozgu. Dobry rezyser czy nie to dobry numer.

Odnośnik do komentarza

Ode mnie ma błogosławieństwo. Wykorzystuje niedoskonałości chorego systemu na własną korzyść, ma wyje.bke na wszystkich wokół, przysparza beki i niewątpliwie przejdzie do historii podobnie jak wspominany Ed Wood czy nie wiem - filmy Tromy. Jeszcze będą o nim kręcić filmy za 50 lat, zobaczycie.

 

Aha, nie widziałem ani jednego filmu z pod jego ręki tak dla ścisłości.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Ja tam nic do niego nie mam. Jak Uwe chce, to niech sobie kreci filmy. Nikt nikomu nie kazuje ich ogladac. Jego pienidze, jego sparawa - poniekad go podziwiam, bowiem tyle osob obrzuca go blotem, ze glowa mala, ale pomyslcie przez chwile - czy on zrobil komus cos zlego ??. Jak juz wspomnialem - nikt niekomu nie kaze ogladac jego produkcji :]. W zyciu nie podpisze tej petycji, bo to sie mija z jakim kolwiek celem :/.

Odnośnik do komentarza

a co to takiego Furlong? Facecik pewnie zagrałby nawet w reklamie Biedronki, żeby miec na prochy. Co innego Statham w DS.

 

Ja tam nic do niego nie mam. Jak Uwe chce, to niech sobie kreci filmy. Nikt nikomu nie kazuje ich ogladac. Jego pienidze, jego sparawa - poniekad go podziwiam, bowiem tyle osob obrzuca go blotem, ze glowa mala, ale pomyslcie przez chwile - czy on zrobil komus cos zlego ??. Jak juz wspomnialem - nikt niekomu nie kaze ogladac jego produkcji hyh.gif. W zyciu nie podpisze tej petycji, bo to sie mija z jakim kolwiek celem

 

To tak jak zrobić beznadziejny sequel świetnej gry. Tez nikt nie każe Ci w to grac, ale niesmak pozostaje.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

48299.jpg

 

Hm, dwa lata od ostatniego wpisu a nikt nie przycelowal najnowszego wyczynu Uwe? o_O Pisze w tym topicu bo nie wiem gdzie temat dedykowany temu rezyserowi sie podzial.

 

 

5vyxqlgu19.jpg

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=eNp7yIs9UwM

Zgadnijcie kto gra straznika komory gazowej?

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...