Skocz do zawartości

STOP dla Uwe Boll'a


blantman

Rekomendowane odpowiedzi

Tokio Drift czy choćby te cienkie komedie spod znaku epic movie są filmami profesjonalnymi a filmy Boll'a to wszystko amatorszczyzna

Nie wiem jak wy ale ja naprawdę nie widziałem bardziej amatorsko zrobionego filmu za taką kasę jak Dungeon Siege ....

Odnośnik do komentarza
Tokio Drift czy choćby te cienkie komedie spod znaku epic movie są filmami profesjonalnymi a filmy Boll'a to wszystko amatorszczyzna

Nie wiem jak wy ale ja naprawdę nie widziałem bardziej amatorsko zrobionego filmu za taką kasę jak Dungeon Siege ....

to tymbardziej zle swiadczy o tych "prefesjonalncyh' filmach. Pompuje sie w nie miliony dolarow, a wychodza takie sraki, ze az rece opadaja. Gdzie im do Bolla? Robi facet filmy po swojemu i pseudo krytykow ktorzy jada po jego filmach nie ogladajac ich leje po mordach na ringu. I bardzo dobrze, bo wcale nie jest taki zly.

Odnośnik do komentarza
Tokio Drift czy choćby te cienkie komedie spod znaku epic movie są filmami profesjonalnymi a filmy Boll'a to wszystko amatorszczyzna

Nie wiem jak wy ale ja naprawdę nie widziałem bardziej amatorsko zrobionego filmu za taką kasę jak Dungeon Siege ....

to tymbardziej zle swiadczy o tych "prefesjonalncyh' filmach. Pompuje sie w nie miliony dolarow, a wychodza takie sraki, ze az rece opadaja. Gdzie im do Bolla? Robi facet filmy po swojemu i pseudo krytykow ktorzy jada po jego filmach nie ogladajac ich leje po mordach na ringu. I bardzo dobrze, bo wcale nie jest taki zly.

Ustalmy jedno.On nie jest tylko ch.ujowy.I to by było na tyle.A ,że paradoksalnie jego filmy w swym bezguściu mogą sprawić radość swoimi idiotycznymi pomysłami jak wplatanie elementów gry do filmu(HoD) to inna sprawa.Ot był taki film "Necro" o zombie z 50cm erekcją i naprawdę był śmieszny ale mocno bym się zastanowił zanim bym powiedział czy ten film nie jest zły.

Odnośnik do komentarza
Tokio Drift czy choćby te cienkie komedie spod znaku epic movie są filmami profesjonalnymi a filmy Boll'a to wszystko amatorszczyzna

Nie wiem jak wy ale ja naprawdę nie widziałem bardziej amatorsko zrobionego filmu za taką kasę jak Dungeon Siege ....

to tymbardziej zle swiadczy o tych "prefesjonalncyh' filmach. Pompuje sie w nie miliony dolarow, a wychodza takie sraki, ze az rece opadaja. Gdzie im do Bolla? Robi facet filmy po swojemu i pseudo krytykow ktorzy jada po jego filmach nie ogladajac ich leje po mordach na ringu. I bardzo dobrze, bo wcale nie jest taki zly.

Problem w tym że jego filmy kosztują często po 30 - 60 mln a przy takim budżecie nie ma drugiego takiego reżysera co tak partoli:)

Mówcie co chcecie ale zauważcie że nie jestem jedyną osobą w której pozostawia to pewnie niesmak. Ankiete przeciwko jego twórczości podpisało już kilkaset tysięcy osób a w obronie(jest też taka) troszkę ponad 2 tysiaki :P

 

Tomb Raider, Mortal Kombat 1, Resident Evil, Silent Hill czy nawet Hitman nie były to filmy bardzo dobre (poza Silent Hill <-- genialny film) ale jednak poziom to kino jakoś trzyma a Uwe nakręcił sam cholernie dużo filmów na podstawie gier a to się nie trzyma kupy za każdym razem... Przecież Alone in the Dark czy Dungeon Siege miały gotową za(pipi)iaszczą fabułę, to po kiego czorta on musiał ją spieprzyć.

Odnośnik do komentarza

Sorry ale wolę filmy Uwe od Silenta jak on zrobi nawet totalnego crapa to przynajmniej można sie pośmiać ( już czuję jak to będzie przy postalu) niż coś czego nie da się spartolić ale jednak wychodzi i moja druga najulunieńsza seria gier jest nagrodzona maksymalnie średniakiem.

Odnośnik do komentarza
Ankiete przeciwko jego twórczości podpisało już kilkaset tysięcy osób a w obronie(jest też taka) troszkę ponad 2 tysiaki :P

No i? To nie jest absolutnie żaden wyznacznik, bo większości jest to obojętne, tak jak mi. Nie mam zamiaru podpisywać żadnych petycji, ani przeciw, ani za.

Nie przeszkadza mi jego twórczość, ale nie jest też moim bogiem, żebym ścierał sie z jakimiś petycjami, także weź pod uwagę też to, że ludzie mają ciekawsze zajęcia, niż głupie apele internetowe, które nie mają absolutnie żadnej mocy prawnej i nawet gdyby tam było 5 milionów podpisów, to nie zmuszą one Bolla to zaprzestania działalności.

Pamiętam, że od kilku lat RPG-Maniacy zbierają podpisy na remake Final Fantasy 7. Mają tych podpisów już więcej niż ludzkości na kuli ziemskiej, a małe, żółte bruse li mają to w malej, żółtej du'pie. Tam też ma to Uwe.

Dorośnij.

Odnośnik do komentarza
Ankiete przeciwko jego twórczości podpisało już kilkaset tysięcy osób a w obronie(jest też taka) troszkę ponad 2 tysiaki :blink:

No i? To nie jest absolutnie żaden wyznacznik, bo większości jest to obojętne, tak jak mi. Nie mam zamiaru podpisywać żadnych petycji, ani przeciw, ani za.

Nie przeszkadza mi jego twórczość, ale nie jest też moim bogiem, żebym ścierał sie z jakimiś petycjami, także weź pod uwagę też to, że ludzie mają ciekawsze zajęcia, niż głupie apele internetowe, które nie mają absolutnie żadnej mocy prawnej i nawet gdyby tam było 5 milionów podpisów, to nie zmuszą one Bolla to zaprzestania działalności.

Pamiętam, że od kilku lat RPG-Maniacy zbierają podpisy na remake Final Fantasy 7. Mają tych podpisów już więcej niż ludzkości na kuli ziemskiej, a małe, żółte bruse li mają to w malej, żółtej du'pie. Tam też ma to Uwe.

Dorośnij.

 

Widzisz:

1. Mnie boli jak ktoś kupe kasy wydaje na gnioty.

2. Dorosłem już jakiś czas temu.

3. Uwe oficjalnie powiedział że jest największym geniuszem filmowym. Co mnie z lekka ubodło, szczególnie że zaatakował prawdziwych filmowców.

4. Uwe sam powiedział żę jeżeli zbierze się 1mln głosów to przestaje kręcić filmy :P Czyli aż tak bez sensu ta ankieta nie jest.

Odnośnik do komentarza
Tez slyszalem, ze to mocny film jest - ale ze jest pociety nic a nic. Oo

 

Kurde, ten Sid ktory krązy po sieci jest pociety z gore ;) Generalnie bardzo ponury i mroczny film. Na pewno jeden z lepszych w jego dorobku. Poczatek jak i koniec wgniata w ziemie, tylko (pipi) pocietyyyy, a ponoc bardzo brutalny.

 

Hmmmm... Trza czekac na unrated wersje albo DC w takim razie... :)

 

 

możliwe że będzie miał uncut'y u siebie w sklepiku netowym

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...