Skocz do zawartości

XBOX LIVE Files


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

http://xboxlivefiles.com/

 

Na stronce znajdziemy demka, dodatki, itp ktore sa w sklepie za Free. Sa tez te mapki do GOWa ktorych my nie mozemy pobrac ale moze tym sposobem sie uda

 

 

tutorial

http://xboxlivefiles.com/?p=tutorial

 

Co prawda udalo mi sie przerzucac tym sposobem demo Paradise ale strasznie wolno to szlo i niewiem czego to wina. Pozniej jeszcze raz sproboje

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czekajcie, dobrze rozumiem, że po ściągnięciu dema i wypaleniu na cd będę mógł je odtworzyć na 360 tak?

 

EDIT: jednak doczytałem, że nie <_<

 

No to w takim razie po co jest tak naprawde ta strona, skoro można wszystko ściągnąć z Xboxa

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
No to w takim razie po co jest tak naprawde ta strona, skoro można wszystko ściągnąć z Xboxa

 

O tym samym pomyślałem i ja. Na szczęście ukojeniem dla mojej nieokiełznanej ciekawości okazało się FAQ, dostępne na stronie w widocznym miejscu. A poniżej fragment tego, co we Frequently Asked Questions możemy znaleźć:

 

1. What is XboxLiveFiles.com all about?

 

XboxLiveFiles.com lets you download Xbox LIVE Marketplace files through your PC. You download a file from this site (from any computer with internet access), then copy it to your PC. When you choose to install the file, your Xbox 360 downloads it from your PC and not from the internet (which is much faster).

Benefits:

-full control over the download (you can use download accelerator)

-your 360 doesn't have to be on to download files

-you can download Xbox LIVE files at school or at work

-if you have more than one console you don't have to download the same file multiple times

-you can keep a copy of a file on your PC drive and delete it from a console (more free space on your 360; you don't have to redownload the file when you want to install it again)

 

Odnośnik do komentarza

1. jestes u kumpla widzisz nowe demo ale nie masz jak pobrac - sciagasz przez http potem na rw czy flasha

2. wolno idzie

3. rozlancza cie z live

4. masz wolne lacze - kumpel szybciej sciagnie

5. ...

 

mam takie pytanie - czasami jak pobieralem demo i mialem 56% i gdy mnie nagle rozlaczylo z sieci mialem 31% (sadzilem ze konsola sobie sciaga 30 plikow a teraz okazuje sie ze jest to 1 plik wiec moja teora byla zla ale czemu tak duzy spadek byl?

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...