Skocz do zawartości

WYBORY MVP TURNIEJU W KRAKOWIE


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z obietnica oglaszam wybory na MVP turnieju w Krk.

Zasady:

MVP wybierze trzyosobowa , tajna komisja , której skład będzie podany po zakończeniu turnieju.

Kazdy członek komisji wybierze 3 najlepsze wg. niego filmiki i przyzna im 5 , 3 i 1 punkt poczynając od najlepszego. Suma głosów komisji = wynik. Dla zdobywcy największej liczby punktów - MVP. PROSTE? PROSTE! ;)

 

Kazdy może przysłać max. 3 najlepsze akcje. Długość trwania akcji nie ma znaczenia (w granicach rozsadku ;) ). Jeśli ktoś przez 3 minuty fragowal tylko kolbą to oczywiście komisja sędziowska chętnie zobaczy wszystkie fragi. Jesli ktoś zrobił dwa fajne mele ale z minutowa przerwa miedzy nimi to oczywiste ze wrażenia takie coś nie zrobi i warto to pociąć na dwie części...

 

Linki przesylamy na moje PW. Beda wklejane do tego posta. Filmiki opisujemy nickiem gracza na filmie i jeśli przesyłamy kilka akcji to numerujemy je kolejno. Liczą sie tylko filmiki widziane z widoku FPP i ten widok domyslnie bedzie brany do oceny. Sędziów nie interesuje na czyim koncie jest upload , kto przeslal link oraz na czyim nicku gra gracz - akcja FPP będzie przypisana do gracza przedstawionego w TYTULE linka.

Czas trwania - tyle ile bedzie trzeba temat czeka na wlepianie bezpośrednich linków do upa na Bungie.net czy filmow na yotube itp.

 

 

Zasady mogą ulec zmianie/modyfikacji.

 

KANDYDAT NR1 - BIENIU --> http://www.bungie.net/stats/Halo3/FileShar...I%20Bieniu%20II slot 6, Filmik "Bieniu3ns"

 

KANDYDAT NR2 - KARCZOCH -->

Akcja nr. 1nołskop na Bieniu

Akcja nr 2 Team Onyx - team work - dobicie strzałem od ziemi

Akcja nr. 3 Stuck na Raptor

 

KANDYDAT NR3 - FLAHA -->

Akcja nr. 1double kill na bobku i filu

Akcja nr.2ladny gameplay na bobku i filu

Akcja nr.3killing spree oraz sniper spree z jednym chorym double killem ze snipy)

 

Nagroda;

Replika BR , smyczka H3 (od Ms) , Burnout Paradise wraz z kuponem na jedna darmową wymianę (na tytuł w podobnej granicy cenowej) od sklepu GAMESOFT KRAKOW.

 

mvppa9.jpg

Shot with Digimax A402 at 2008-04-21

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opisze dokładnie raz żeby nie pisac tego 100 razy w innych tematach:

 

Na turnieju kazdy zakladal sobie nowe konto na konsoli np. ja gralem na Onyx KarCzoH. Wszystkie filmiki jakie mam są tylko widoczne logując się na Onyx KarCzoH. Zakladam konto Onyx KarCzoH na Live (silver) ładuje zdrapke 48H gold wchodze w FileShare i nie moge uploadowac pisze ze tylko Gold Members.

 

Odpalam Filmik na Onyx KarCzoH wylogowywuje sie po ogladnieciu ... loguje na konto na którym mam GOLD i nie widac tego repa w RECENT.

 

Odpalamy z boczkiem filmik ja na 48H gold on na swoim GOLD ... konczymy ogladac i u niego nie widac w RECENT

Odnośnik do komentarza
Opisze dokładnie raz żeby nie pisac tego 100 razy w innych tematach:

 

Na turnieju kazdy zakladal sobie nowe konto na konsoli np. ja gralem na Onyx KarCzoH. Wszystkie filmiki jakie mam są tylko widoczne logując się na Onyx KarCzoH. Zakladam konto Onyx KarCzoH na Live (silver) ładuje zdrapke 48H gold wchodze w FileShare i nie moge uploadowac pisze ze tylko Gold Members.

 

Odpalam Filmik na Onyx KarCzoH wylogowywuje sie po ogladnieciu ... loguje na konto na którym mam GOLD i nie widac tego repa w RECENT.

 

Odpalamy z boczkiem filmik ja na 48H gold on na swoim GOLD ... konczymy ogladac i u niego nie widac w RECENT

 

Mam pomysł może wejdź na liva z tego konta puść komuś ten film i wtedy ten ktoś będzie miał go w recent films i go zapisze i zrobi upa z konta gold

 

EDIT:

Nie doczytałem sory Raptor czyń swoja powinność

 

Acha i żadnego after party konkretnego nie było, Byłem po was ale zwątpiłem bo wy już spaliście to chciałem wyciągnąć Motora (bo on mi drzwi otworzył) ale po kilku nie udanych próbach i tekście "MOTOR WYPIER.DALAJ" dałem sobie całkiem już spokój. Ale na następna okazje będzie więcej cytrynówki(bo na nią było więcej chętnych:D )

 

 

EDIT2:

A może jak byś skombinował memorke przeniósł swój profil gold na nią i z poziomu dasza skopiował te filmiki z dysku na memorke

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza

Ja mam u siebie na dysku Bartka Sniper Spree, no ale również, I have no idea jak to wrzucić na fileshare :( sad face

Chciałbym zobaczyć jeszcze to killing frenzy jeszcze raz żeby ocenić obiektywnie, bo na finale to każdy kill mi sie podobał bez względu na wszystko jezeli tylko byl zastosowany na filu lub bobku xD heh joke oczywiście

Edytowane przez Pchela
Odnośnik do komentarza

Wiem ze temat nie jest do dyskusji ale jak nie zalozyl nikt takiego gdzie by mozna bylo podyskutowac.

Wszyscy tu sie pojedynczymi akcjami podniecaja, a MVP jak sama nazwa wskazuje to Najcenniejszy zawodnik (chodzi o ogol turnieju, nie tylko o kille, ale i o asysty, krycie dupska teametowi i ogolnie o wsio co pro) jak chcecie dawac nagrode za najlepsze akcje to przykladem Speedballa w ktorym smigam, wyznaczcie nagrode TopGun za najlepsza akcje turnieju :)

 

ja przegladajac to co narazie udostepniono z turnieju, jestem pod najwiekszym wrazeniem gry Bobka (szczegolnie paru headow)

 

a co do komentarzy w tym temacie to uwazam ze powinny byc byle na temat, a ewentualne propozycje do ocenienia powinny byc wlejane do pierwszego postu w temacie.

Odnośnik do komentarza
a co do komentarzy w tym temacie to uwazam ze powinny byc byle na temat, a ewentualne propozycje do ocenienia powinny byc wlejane do pierwszego postu w temacie.

 

Tak zrobimy - dobra myśl. Komentarze można pisać - linki do mnie na PW , ja będę je umieszczał w pierwszym poście. Wyedytowalem pierwszego posta - przeczytajcie...

Co do nazwy MVP - wiemy co to oznacza , a nazwę zaadoptowałem do naszego małego konkursu "z przymrużeniem oka" wiec nie bierzcie jej na poważnie. Zresztą kiedy urodził sie pomysł na wybory nie wiedzieliśmy jeszcze jak będzie on ostatecznie wyglądał (najlepsza akcja , najlepszy mecz , najmocniejsza glowa ;) ) , konkurs wisial pod nazwa beta MVP i tak niech zostanie.

 

Odnośnik do komentarza
ja przegladajac to co narazie udostepniono z turnieju, jestem pod najwiekszym wrazeniem gry Bobka (szczegolnie paru headow)

 

Niestety nie startuje w wyborze MVP, [sarkazm]bo wiadomo, ze bym go wygrał, chce dac szanse innym :lol: [/sarkazm].

ja dokladnie z tego samego powodu... tylko, ze z obawy o swoje kciuki.

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...