Skocz do zawartości

Horror/Death Rap


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukasz
(pipi)a Brutality mną zamiotło jako całość, ale solowo IMO Necro w Death Rap lepszy...

Death Rap lepsze? IMO obok "i need drugs" to jego najgorsze wydawnictwo.Z segzorcystą mam problem ,bo nie moge tej płyty jako całości ocenić , dużo fajnych pojedynczych kawałków , ale jako LP za bardzo monotematyczna.Najlepszy Necro to Prefix i Gory days.

 

Brutality wiadomo , ogień;]

Odnośnik do komentarza

Dopiero raczkuje w horror rapie i konkretnie mi ta muzyka "ryje banie" . Twiztid i ICP zmiotlo mnie, ale sprawdzalem necro, ill bill'a, boondoxa, la coke nostra i wszystko mnie odrzucilo monotonią. Ogólnie, Jamie Madrox i ICP ro.zpierdalaja, za.(pipi)isty klimat psychozy w swojej muzyce maja. Dacie cos podobnego wlasnie do tego ? Plytowo, to mnie twiztida 'the cryptic collection' roz(pipi)al, jesli chodzi o icp, to 'the great milenko'.

Odnośnik do komentarza

Sprawdź Anybody Killa, Sutter Kaina, wszystkie części Psychopathics from Outer Space, Eshama koniecznie, Blaze Ya Dead Homie, Dark Lotusy, Gravedigerzzów, The Devil'z Rejects... masa tego jest!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?feature=relat...p;v=1mU5ajxPEgw

ku.rwa cudo :D

 

Edit: po pobieznym sprawdzeniu tych wałków nasuwaja mi sie nastepujace wnioski:

-dark lotus, blaze ya dead homie sa fajne.

-sutter kain rozp.ierdala

-psychole z kosmosu to skladanki, musze sciagnac i obczaic

-reszta mi sie nie spodobala.

Edytowane przez FARMEROS
Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Myślę ,że na miesiąc przed premierą warto zebrać wszystko co wiemy o nadchodzącym albumie ILL Billa.W zasadzie teraz tylko na to czekam i na Cokanostre.

Potwierdzone kawałki:

 

A Bullet Never Lies-poprawne

Coka Moshiach" (+ Raekwon)

My Uncle

War Is My Destiny" (+ Immortal Technique and Max Cavalera).Rozpie.rdalający kawałek z epickim podkładem i kozackim featuringiem Cavalery , ciekaw jestem jeszcze Immortal Technique`a ,bo ten też sie nie pie.rdoli .

White Nigger" – średnio mi podchodzi

Image011.jpg

 

Za podkłady ma odpowiadać:

 

Dj Muggs (dawno go nie słyszałem , on odpowiada za wczesne brzmienie House of pain i Cypress Hillu)

Dj Lethal (świetne podkłady dał na trzeci i najlepszy moim zdaniem House of pain )

Dj Premier

Necro

jakiś tam Todd Ray , nie znam go

Mike Shinoda -z tego (pipi) nie zadowolony jestem ;/ również rapować ma.

 

Gościnnie :

 

Necro

Howard Jones , Max Cavalera , H.R. (słyszał to ktoś?) , Darryl Jenifer - to z cięższego brzmienia.

Raekwon

B-Real

Tech N9ne

Slaine

Vinnie paz

Everlast

Immortal Technique

 

Raczej zdziwki nie ma ,że tacy a nie innie goście.Część to koledzy z La Coka , część to koledzy z równoległych projektów (weed vs.cocaine).Z Ikon the verbal hologram Ill bill już nagrywał. W sumie najbardziej zaskakuje chyba Immortal Technique , ale dobrze ,że takie za(pipi)iste podziemie trzyma razem.

 

Jako ciekawostka to ostatnio Mike Skinner z the Streets spropsował Necrownika mówiąc ,że to jeden z jego ulubionych raperów.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

True , ale pierwsza i druga płyta kozak.Ostatnio nawet polski raper pezet zerżnął pomysł na teledysk z kultowego blinding by the lights.Co ciekawe w tym wywiadzie Skinner mówił ,że w jednym kawałku z pierwszej płyty solowej słychać jak matka go na obiad woła xD

 

 

.Dobrze ,że płyta będzie wydana w starym dobrym domowym lebelu Uncle Howie rec. , Necro od kiedy jest w dużej wytwórni stracił trochę ząb (Koch rec.)

Odnośnik do komentarza

co ty mówisz? bill w strange music wychodzi - tam gdzie nowy tech n9ne, prozak czy tam krizz kaliko.

 

Dj Muggs (dawno go nie słyszałem , on odpowiada za wczesne brzmienie House of pain i Cypress Hillu)

 

obadaj dj muggs & sick jacken (ten z psycho realm) - legend of the mask & the assasin z tamtego roku. niedługo ma wyjść też nowy album planet asia w całości przez niego wyprodukowany + nowe soul assasins (jakiś wałek z mitchy slickiem wyciekł już) a wcześniej no to wiadomo płyta z gza była. jeszcze jeśli chodzi o muggsa to za(pipi)ista jest jego solówka "dust", ale tam rapu nie znajdziesz.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...