Skocz do zawartości

Horror/Death Rap


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.moviesonline.ca/TheFeed/index.p...s_Movie_Trailer

info

 

tylko jakiś grzeczny ten trailer, na tym co widziałem wcześniej była masa taniego gore i latających członków. ogólnie chłopaki smigają lodziarką i koszą kogo popadnie. "rustlas" to sequel, pod koniec roku ma ruszyć produkcja podobno jak wreszcie siano zbiorą.

 

2723334093_aacbf703a4.jpg

 

1. Claas - All Fall Down (4:39)

2. F Dux - Die 2Nite (4:06)

3. Intrinzik - The Cavalry (3:01)

4. J Reno - Snap Music (3:59)

5. Jason Porter - Porter Is Back (2:55)

6. KidCrusher - Fucked Up (4:32)

7. King Gordy - Tyler Durden (2:30)

8. Lo Key - Neck Cuttaz (2:41)

9. Mars - They Watchin' Me (3:17)

10. Mastamindz - Side of the Line (3:12)

11. Playaz Lounge Crew - P L F'N C (4:05)

12. Psycho Jesus - Portrait Of American Horror (4:32)

13. Q Strange - Pop!

 

http://rapidshare.com/files/136705845/Tunn...unners.rar.html

 

składak od hatchet house z co lepszymi podziemnymi kotami nawijającymi we wiadomym stylu

 

nowy twzitid w listopadzie - "W.I.C.K.E.D" (Wish I Could Kill Every Day)". żadnych gości, tylko madrox i monoxide.

 

jak ktoś nie widział bowling balls to jest całośc na yt, big money hustlas z resztą chyba też --> http://pl.youtube.com/watch?v=rMvMm632QMw&...feature=related

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ill Bill - The Hour Of Reprisal

61NU42LGu-L._SL500_AA240_.jpg

01. Babylon (Feat. Howard Jones) (Prod. By T-Ray)                05:14
02. Doomsday Was Written In An Alien Bible (Prod. By Ill Bill)   03:03
03. Trust Nobody (Prod. By Ill Bill)                             02:48
04. A Bullet Never Lies (Feat. Vinnie Paz) (Prod. By DJ Lethal)  03:25
05. White Nigger (Prod. By Ill Bill)                             04:01
06. My Uncle (Prod. By Ill Bill & Sicknature)                    02:45
07. Riva (Feat. Hr & Darryl Jennifer) (Prod. By Ill Bill)        03:51
08. War Is My Destiny (Feat. Max Cavalera & Immortal Technique)  03:11
(Prod. By Ill Bill)
09. Society Is Brainwashed (Prod. By DJ Premier)                 03:44
10. This Is Who I Am (Prod. By DJ Muggs)                         03:20
11. Too Young (Feat. Hero & Slaine) (Prod. By Darp Malone)       04:32
12. Pain Gang (Feat. B-Real & Everlast) (Prod. By Cynic)         03:55
13. U.B.S. (Unauthorized Biography Of Slayer) (Prod. By Necro)   02:29
14. Coka Moschiach (Feat. Raekwon The Chef) (Prod. By Ill Bill)  02:31
15. The Most Dangerous Weapon Alive (Prod. By Necro)             02:21
16. Soap                                                         00:49
17. I’m A Goon (Prod. By Ill Bill & Sicknature)                  03:24
18. Only Time Will Tell (Feat. Tech N9ne & Everlast)             04:37
(Prod. By DJ Muggs

Label…………….: Uncle Howie
Genre…………….: Hip-Hop
StoreDate…………: Sep-16-2008
Source……………: CDDA
Size……………..: 79,4 MB
Total Playing Time…: 60:00

 

http://rapidshare.com/files/144504774/Ill_Bill-The_Hour_Of_Reprisal-2008-C4.rar

i drugi link:

http://rapidshare.com/files/144565492/Ill_Bill-The_Hour_Of_Reprisal-2008-C4.tar

 

Linki nie sprawdzone, ściągam z innego źródła.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy kawałek epicki. Dalej jest bardzo dobrze i uważam ,że to płyta na miarę WWWTB. Jak narazie najbardziej jaram się "The most dangerous weapon alive". Kilka punchy daje rade. Na plus zwrotki Necro i Vinnie paza. Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Kuuuuur.wa

Pozamiatal mnie nowy Ill Bill. Refren w Babylonie jest zaje.bisty po prostu tak jak i caly kawalek, oprocz tego na maksa mi sie podoba hold zlozony Slayerowi, White Nigger i kawalek z B-Realem i Everlastem-czlonek Cypressow naprawde kozacko pojechal jak dla mnie. Ogolnie zaje.biste bity i spory progres u Billa, smiem twierdzic ze plyta lepsza od zeszlorocznej Necro

Odnośnik do komentarza

Wlasnie ma ktoś kawałek z którego podje'bali refren? Manfred Mann's Earth Band - The Road To Babylon bo nie moge tego znaleźć. No klasa sama w sobie ta płyta. Epickie bity, znakomity flow Ill Bill'a no kozak i tyle. Jednemu się spodobają rymy oraz teksty a innemu podkłady bo płyta sądze każdemu podejdzie, idealny balans na linii mainstream-underground.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

płyta spełniła moje oczekiwania. bill wydał porządny album, którym ostatecznie utwierdzi swoją pozycje na rynku. już na samym początku zostajemy potraktowani mocnym butem na ryj w postaci monumentalnego "babylon". t-ray stawia wysoką poprzeczkie jeśli chodzi o bity, pierwszy raz jak odpaliłem ten numer aż mnie ciary przeszły. za resztę produkcyjnej strony w głównej mierze odpowiada sam bill i zdecydowanie spełnia swoją rolę. konsekwentnie podażą obraną już jakiś czas temu ścieżką stawiając na patetyczne produkcje wykorzystując np. elementy muzyki symfonicznej. nie zabrałko także gitarowym brzmień czy to w postaci zaprawionego szybką, prosta solówką i ewidentnie metalową perkusją "trust nobody", samplingu w skatowanym przeze mnie na wszystkie możliwe sposoby już od paru miesięcy "white nigger" (tu przyznaje się bez bicia, po prostu lubie ten numer dragonforce'a) czy też subtelnie nakreślonych solówek przemykających gdzieś w tle w "doomsday...". strasznie podobają mi się bębny w "riva" i wspmnianym kawałku (takie jakie lubie). o "war is my destiny" już chyba wszystko zostało powiedziane - kawałek po prostu epicki, wokal cavalery na początku słabo wchodził, ale teraz się komponuje. w klimat albumu świetnie wpasowują się zarówno muggs jak i necro. do tego stopnia, że nie jestem pewien czy cieszyć się czy płakać, że na pcp żyd ograniczy się jedynie do rapowania. "the most dangerous weapon alive" to stary dobry nekrus - niepokojąca gitara zaprawiona porządnym bębnem. muggs za to popisał się w "this who i am" dajać bit chwytający po prostu za serducho (wiadomo, prosta formuła - wrzucasz pianinko i rosnące napięcie i efekt gotowy). jest jeszcze paru bitmejkerów w tym nieznany przeze mnie darp malone, którego podkład jest zdecydownie najbardziej "hip-hopowy" na płycie i nadaje się niemal do radia, cynic się nie popisał, lethal dał średniaka, który niestety średnio pasuje do paza i po lcn spodziewam się czegoś lepszego. nie żebym miał coś do samego vinniego bo tu mamy cały czas konkretny poziom i po powrocie jus allah nie ma szansy na klape w październiku z nowym jmt. przy całym szacunku dla muzyków bad brains "riva" jest strasznie meczące właśnie przez ten wokal. "society is brainwashed" to przekot. jestem fanem preemo i konsekwentnie powtarzam, że jest cały czas w formie. trudno byłoby przebić "rock stars", ale ten podkład jest bardzo odmienny klimatycznie i kooperacja zdecydowanie na +. everlast o wiele większy wkład w album wniósł śpiewem niz rapem i jego zwrotke w "pain gang" najchętniej bym skipował, niezależnie od jakości bitu b-reala za to nigdy nie za wiele. moje ulubione kawałki: "doomsday was written in an alien bible", "this is who i am", "the most dangerous weapon alive", "only time will tell". jeśli miałbym sie odnosić do waszych porównań to: death rap > hour of reprisal > what's wrong with bill.

 

sicknature.jpg

 

http://rapidshare.com/files/61661142/Sickn...me-2007-UKP.rar

 

pass: kazo131_war-board.net

 

album duńskiego rapera/producenta sicknature, na "hour of reprisal" współprodukował pare numerów razem z billem. na spróbowanie numery z billem, q-unique i slainem. oprócz tego na płycie m.in punchline z EMC.

 

sicknature - bring back the raw hip-hop (feat. q-unique, ill bill)

sicknature - never say never (feat. slaine)

 

756504470428.jpg

 

http://rapidshare.com/files/144733847/Gods_Hand.rar.html

 

nowa płyta axe murder boys po małym zamieszaniu w końcu wydana w hatchet house. jeszcze nie słyszałem, ale podobno wyszło przeciętnie. gości można usłyszeć między innymi na zaje.bistym "the harvest" boondox'a.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...