Skocz do zawartości

Jaki będzie tekken 7?


Pychu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

- Będzie tylko na Xa

- Będą fajerbole

- Będzie Blanka

 

^_^

 

A tak na poważnie, mogliby zmniejszyć powerowość juggli, bo kampa i czekanie, komu uda się pierwszemu podrzucić przeciwnika i wykończyć go nim dotknie ziemi, jarająca nie jest. Każdy kolejny cios powinien zabierać dużo mniej energii. Przynajmniej tyle wnioskuję z mojego żadnego doświadczenia w tej bitce.

Edytowane przez Velios
Odnośnik do komentarza

A kto kiedykolwiek powiedział że ta gra ma być jarająca? ;] Popełniasz błąd = dostajesz po du.pie. Jak dla mnie to uczciwy deal : )

 

Ja licze tylko na to że namco pójdzie po rozum do głowy i usunie następujące rzeczy:

-rage

-Bruce

-Panda

-Kuma

-Kangur

-Eddy (po co to komu jak jest Christie?)

-Armor King

-Dragunov

-Bob

-Miguel

-Baek

 

Fajnie jakby wyrzucili DJ'a i dali jego styl (opróćz laserów -_-) zwykłemu Jinowi w tym fioletowym stroju z taga <3

Edytowane przez Snake.
Odnośnik do komentarza
Ja licze tylko na to że namco pójdzie po rozum do głowy i usunie następujące rzeczy:

-rage

-Bruce

-Panda

-Kuma

-Kangur

-Eddy (po co to komu jak jest Christie?)

-Armor King

-Dragunov

-Bob

-Miguel

-Baek

 

Fajnie jakby wyrzucili DJ'a i dali jego styl (opróćz laserów -_-) zwykłemu Jinowi w tym fioletowym stroju z taga <3

 

Żął po prostu. Jakies argument po co wyrzucac wszystkie postaci ? wiem, ze ktos moze byc haterem danych postaci, ale bez przesady Oo Najlepiej jakby T7 nigdy sie nie pojawil, ot co !

Edytowane przez Zuum88
Odnośnik do komentarza

Niech będzie w 2D bo po co komu SS ... xD

Wielopoziomowy , niech będą podwójne skoki , stealth kile , masa broni , możliwość używania przedmiotów + pełna interakcja z otoczeniem , walki 20 vs 20 , capture the flag , quad damage , rocket luncher , rail , exp + rozwój postaci.Głównym bossem może zostać Krwiożercza sarenka firmy Mordor a na stage przed nią trzeba się będzie zmierzyć z trzema Chomikami apokalipsy a niebieskich kaloszach.Jako item move będzie można uczesać przeciwnika schabowym albo zrobić mu intubację analną z zastosowaniem manewru Selicka.Gra będzie dla ludzi powyżej 60 roku życia.

A i tak będzie tylko jedna zasada której nie da się złamać - Tylko moja stara może wygrać (pod warunkiem że nie będzie w to grała stara Scoopa , bo tylko ona jest lepsza we wszystkim od Chucka Norrisa).

Pozdro & Poćwicz.

Odnośnik do komentarza
Niech będzie w 2D bo po co komu SS ... xD

Wielopoziomowy , niech będą podwójne skoki , stealth kile , masa broni , możliwość używania przedmiotów + pełna interakcja z otoczeniem , walki 20 vs 20 , capture the flag , quad damage , rocket luncher , rail , exp + rozwój postaci.Głównym bossem może zostać Krwiożercza sarenka firmy Mordor a na stage przed nią trzeba się będzie zmierzyć z trzema Chomikami apokalipsy a niebieskich kaloszach.Jako item move będzie można uczesać przeciwnika schabowym albo zrobić mu intubację analną z zastosowaniem manewru Selicka.Gra będzie dla ludzi powyżej 60 roku życia.

A i tak będzie tylko jedna zasada której nie da się złamać - Tylko moja stara może wygrać (pod warunkiem że nie będzie w to grała stara Scoopa , bo tylko ona jest lepsza we wszystkim od Chucka Norrisa).

Pozdro & Poćwicz.

 

No miszcz poprostu. 10/10

Odnośnik do komentarza
Wielopoziomowy , niech będą podwójne skoki , stealth kile , masa broni , możliwość używania przedmiotów + pełna interakcja z otoczeniem , walki 20 vs 20 , capture the flag , quad damage , rocket luncher , rail , exp + rozwój postaci.

No, a turnieje będą wyglądały tak

XD Edytowane przez Snake.
Odnośnik do komentarza
TTT2 z imba zbalansowaniem postaci, brak futrzakow,brak frajerow vide Bob z T6, grafika, zeby nie klula w oczy jak w T6, mniej plastiku, mniej przenikania tekstur, mniej... min.4-5 juggli do zakonczenia walki itd....

 

A co jest nie tak z grafiką w T6?

 

@Snejk: Weź chłopie wstań czasem od telewizora, wyjdź na powietrze, ba może nawet ze znajomymi do knajpy wyskocz... Na pewno pomoże.

Odnośnik do komentarza

No kur.wa dzięki. I nie musiałeś go wyręczać, myśle że Nevan to na tyle mądry chłopak że sam byłby w stanie odpowiedzieć na tak proste i bezpośrednie pytanie.

 

Pytałem się o to, w czym niby taki wypad miałby mi pomóc. Bo ostatnio takowy odbyłem i, niestety, żadnych zauważalnych zmian (poza chwilowym stanem upojenia alkoholowego) nie wykryłem.

 

Wyraziłem tylko swoje nadzieje odnośnie T7. Napisałem że chce żeby wywalili chu.jowe postacie i tyle. I tak nic nimi nigdy nie ugrasz, więc co ci szkodzi?

Odnośnik do komentarza
No dobra, z Baekiem może przesadziłem ;) Ale sam przyznaj, że nie miałbyś nic przeciwko gdyby namco wywaliło pozostałych z tych co wypisałem i skupiło sie na reszcie ;p

Raveman, no właśnie, zależy ci na balansie, a to zawsze najłatwiej jest osiągnąć właśnie przy jak najmniejszej liczbie postaci ;]

 

Jasne, zmierzajmy w kierunku VF gdzie jest dziesięć postaci na krzyż. Właśnie za to Namco chwała i cześć, że stworzyli grę z tak szerokim spectrum bogatych i charyzmatycznych postaci. Chcesz wywalać Beak'a, Julię, nawet zwierzaki czy też Boba? Bez nich ta gra nie byłaby taka sama a i myślę, żę spece z Namco są w stanie doszlifować czterdzieści i więcej postaci.

 

Odnośnie wypadu do baru, napisałem to bo czytając niektóre Twoje posty odniosłem wrażenie, że granie i przebywanie w wirtualnej rzeczywistości źle na Ciebie działa. Tu chcesz wywalać postacie z Tekkena, tam słyszysz 'perfecty' gdzie ich nie ma. To nie był przytyk, ale dobra rada. Na graniu życie się nie kończy.

Odnośnik do komentarza
No dobra, z Baekiem może przesadziłem ;) Ale sam przyznaj, że nie miałbyś nic przeciwko gdyby namco wywaliło pozostałych z tych co wypisałem i skupiło sie na reszcie ;p

Raveman, no właśnie, zależy ci na balansie, a to zawsze najłatwiej jest osiągnąć właśnie przy jak najmniejszej liczbie postaci ;]

 

nie zupelnie o to mi chodzilo, nie mialem konkretnie baeka na mysli, podalem przyklad, ze kazdy "fan" swojej postaci wymienionej w Twojej liscie moglby sie do Ciebie przyburzyc ;) więcej luzu i dystansu polecam, bo "zycie na graniu sie nie konczy" :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Pychu, ale gdzie ja sie wykazałem brakiem luzu i dystansu w stosunku do tekkena 7 i ogólnie grania? Zajmij sie lepiej tworzeniem muzy do "zabij bracie" ;pp

 

Spiąłem sie tylko o to co napisał Nevan, ale według mnie to normalne że taki przytyk (tak, imo to był przytyk ;)) może zadziałać na nerwy. Zwłaszcza kiedy przypomne sobie, że to nie ja krzyczałem z wściekłości kiedy ktoś pokonał mnie w turnieju w gre komputerową.

 

Nevan, dajmy już spokój z tym perfectem, dawno temu i nieprawda ;)

Edytowane przez Snake.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...