Skocz do zawartości

Jaki będzie tekken 7?


Pychu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Alik: No właśnie się ciesze z tego,że moge porozmawiać z graczami ze sceny.Tylko szkoda że mieszkam aż daleko :( ale na turniejach zawsze spotkać się można :D

 

EDIT: Tylko,żeby chociaż jeden gracz mnie uważał za spoko :(

 

spoko, spoko :) tylko powiedz mi dlaczego mieszkasz aż tak daleko bo mnie to bardzo trapi :unsure:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

No to tym razem same konkrety i bez zbędnej zlewy.

T7 będzie miało nowy system. Normalne na ekranie będą jelita z frytkami i oczoje<B>B</B>ne animacje w stylu niezależnego kina ormiańskiego.

Każda z postaci posiadać będzie po 2 użyteczne item-mówy. O przejściu w 2.5 D już wspominałem? Pewnie tak ale co tam. Hwoaranga wrescie złapią służby tajnej organizacji sitodruk.

Nowy feng - wydaje mi się że ten filmik to fake. Przecież feng miał mniejszy triceps - nie możliwe żeby go tak przemodelowali.

W T7 po wklepaniu odpowiedniej kombinacji ps4 wyrzucało będzie kawę i BigMaca (jak nie to Manieq ma wpierdoool).

GanRyu przejdzie liposunkcję (czy jak to się tam zwie) i dla julji zostanie dendrofilem.

Plansze będą wielo poziomowe. Oczywiście każdy przedmiot znajdujący się na planszy będzie można wykorzystać. No wyobraźcie sobie jak mogła by wyglądać walka na planszy na której znajdują się piły, maczety, kosz na śmieci, stara waszego ziomka, różowe dildo , nasz ukochany wielki prezydent.

Gra była by wtedy niezwykle miodna.

Oczywiście nowy podkład muzyczny także by się przydał. Znamy już paru wykonawców.

Będą nimi HanahMontana, Trace z Metro Station, Gajda garnkogłowy i jego trupa (Velu, Bart, Junior).

Zaś po przejściu gry wszystkimi postaciami Namco zafunduje nam żyrandol w kształcie głowy heńka (coby nam oczami przy nocnym graniu przyświecał).

No i jak to od 3 części tekkena po zrobieniu 1000 walk na su(pipi)iwalu Lejem będziemy mogli zakładać kajdanki.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...