Skocz do zawartości

GT Academy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ogólnie zasady nie zostały jeszcze sprecyzowane.Dokładnie będzie wiadomo 23 maja.

nie chce być tutaj złym prorokiem ale można sobie to darować, Polacy nigdy nie mieli żadnych szans w starciu z finami czy francuzami. a do Japończyków im lata świetlne.

Patrząc po czasówkach w time trial japończycy są mocni , z tymże pewnie katują 10 razy więcej niż Europejczycy.Trzeba będzie się przyłożyć i trenować.Myślę , że Nissanem GT-R można już zacząć trenować w ciemno :).

Ja jadę na 99,9% , jeżeli mistrzostwa nie będą kolidowały z pracą.

Edytowane przez mario-x
Odnośnik do komentarza
Czemu wszyscy piszą, że jak ktoś jest lepszy na jakiejś trasie to już musi nap.ierdalać 24/7?

 

Bo tak jest.

 

Czysto prosta sprawa.

 

Nie koniecznie 24 na dobe , ale swoje trzeba wyjezdzić by poznać charakterystykę zakretów , i jak dany samochód się tam zachowuje , poznac granice przyczepności , opóżniania hamowania.

 

Jakie szanse ma bolid nie biorący udziału w testach przed GP z bolidami , które odbyły kilkugodzinne testy?

 

Jakie szanse ma kierowca który przejechał tor 3 razy , a jakie ma ten który przejechał 100 zakładając (podobne umiejętności), że jadą pierwszy raz jakimś samochodem na torze , którego nie znają?-

 

Chyba to jest oczywiste.

 

TRENING,TRENING,TRENING

 

Naturalnie dochodzą umiejętności.Są osoby , które mogą jeżdzić godzinami i dobry ścigant po kilku chwilach polepszy czas.Ale umówmy się ,że mówimy o osobach mających pojęcie o ściganiu

Edytowane przez mario-x
Odnośnik do komentarza
nie chce być tutaj złym prorokiem ale można sobie to darować, Polacy nigdy nie mieli żadnych szans w starciu z finami czy francuzami. a do Japończyków im lata świetlne.

Masz na myśli umiejętności? W zasadzie to jakie znaczenie ma narodowość?

 

umiejętności, no i kraj w jakim sie trenuje. ale teraz mam na myśli tylko i wyłącznie real a nie gry video w te można mieć kolosalną przepaść do innych graczy jeśli sie nie trenuje długo i wytrwale. wcześniej chodziło mi oto ze w realu Polacy nie mają szans bo nie mają warunków do treningu i nauki, inaczej jest w grach video. jeśli komuś uda sie zakwalifikować do tej 10'tki zwycięzców i wziąć udział w testach treningach, nauce i ostatecznie prawdziwym wyścigu, to gratuluje. wspomnienia pozostaną ale czeka takiego delikwenta surowa lekcja.

Odnośnik do komentarza

Będzię gorąco.

 

Myślę , że jak wygra nieletni , to automatycznie wygrana przejdzie na kolejną osobę

 

3 osoby z każdego kraju pojadą na Silverstone katować GT-R , 2 najlepszych pojedzie na 24h .

 

No powiem szczerze , że gra warta świeczki

 

Oby tylko nie było ograniczeń krajowych i nie zapomnieli ,że Polska też leży w Europie :mellow:

Edytowane przez mario-x
Odnośnik do komentarza

Po ~3h jezdzenia 1'16.605 (fizyka PRO) - krecicie juz jakies czasy ? pan szabrownik widzialem sie stara ;)

Ciekaw jestem jakie oponki da do tego PD i czy czasem na te okazje nie pojawi sie jakis dodatkowy samochod - jak dadza nowa fure to na 99% pojawi sie ona tylko dla uzytkownikow euro wersji - IMO.

Pewnie w finale danego kraju bedzie jezdzenie na kierownicach :/

Ech czyli trza bylo juz dawno zakupic G25 :(

Z drugiej strony to gra wiec moze bedzie mozna na padach ?.. ;)

 

Edit:

Cos mi sie wydaje, ze gracze z Polski (czyt. my) nie beda mogli brac udzialu.

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza

Mamy czas do 2 czerwca , także możemy podziałać.Jest forum traktujące tylko o gran turismo , tam pewnie też sporo osób miałoby ochotę wziąć udział.Może jakiś serwis motoryzacyjny.Niech znajomi , każdego z nas też wyślą takie maile.

 

Na jaki adres ewentualnie pisać?

Edytowane przez mario-x
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...