Skocz do zawartości

GT Academy


Rekomendowane odpowiedzi

Ten czas 1'16.321 to moj - gram na padzie. Z miedzyczasow wiem, ze zrobilbym 1.16.00 ale na prawde nie rozumiem dlaczego trace 0.5s po pierwszych 4 zakretach :( linie mam praktycznie identyczna z kolesiem z P1... staram sie nie tracic predkosci, nie wychamowywac za bardzo i chocbym przejechal idealnie to lepiej niz 31,900 nie jade...

Lotrzyna to ty? tak sie domyslalem :) wg mnie jak na pada to swietny czas ja bym takiego nie wykrecil :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej villain, mógłbyś podzielić się replayem swojego przejazdu? Ja tez gram na padzie i.. tracę dużo przy wychodzeniu z zakrętów (koła buksują i auto nie przyspiesza...). Ciekawy jestem jak sobei z tym radzisz bo przy tej czułości przycisków jaka jest w Prologu jest dosyć ciężko dozować gaz (o płynnym skręcaniu, w ogóle nie ma co marzyć, dopóki nie zrobią czułości jak w GT4).

Odnośnik do komentarza

Jest już 4 polaków w pierwszej 100 :).

 

Co tematu kierownica vs pad to nie wiem jak to do końca jest. Mi się wydaje, że więcej się traci na mało płynnym skręcaniu jak się gra na padzie. Tą 350'tką aż tak bardzo nie buksują koła na drugim biegu. Dużo nie grałem na padzie, ale sądzę, że jak ktoś będzie grał na padzie używając dwóch analogowych gałek (do skręcania i przyspieszania) to powinno być nieco łatwiej.

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanko.

 

Chciałam zarejestrować się w GT Academy (w poniedzialek),

ale jeśli nie będzie mozliwości rejestracji z naszego kraju, to chciałam zarejestrować sie

pod norweską banderą ;)

I tu pytanie: czy jest możliwość zmiany danych rejestracyjnych w PS3?

Jak to zrobić ?

 

ps: jestem z czasem 1'17.xxx na miejscu 15x :P

Edytowane przez nick__t
Odnośnik do komentarza

Mam bardzo dobrą nowinę : :evil2:

 

This Competition is open to residents of Austria, Denmark, Finland, France, Germany, Italy, the Netherlands, Norway, the Republic of Ireland, Spain, Sweden and the United Kingdom (including Northern Ireland) who fulfil the entry criteria described below, except employees of the Promoter or Nissan International SA and the Nissan group of companies (âNissanâ), their families, agents or anyone professionally connected with the Competition who shall not be entitled to enter.

 

W takim razie , na jakim my kur.. kontynencie mieszkamy??

Edytowane przez mario-x
Odnośnik do komentarza

REGULAMIN:

 

1. Who may enter?

1.1. This Competition is open to residents of Austria, Denmark, Finland, France, Germany, Italy, the Netherlands, Norway, the Republic of Ireland, Spain, Sweden and the United Kingdom (including Northern Ireland)

 

Według mojej znajomości j.angielskiego "resident" oznacza mieszkańca zamieszkałego na STAŁE dany teren.

 

Dziękuje ci sony.

Pisze to osoba która poświęciła wszystkim częścią serii GT poważny kawał swojego życia.

Dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...