Skocz do zawartości

H2O


wietnam

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynamy od najnowszego wycieku,za niedługo wpadnie reszta:

 

H2O.jpg

"1995"

"Nothing To Prove" (feat. Roger Miret)

"Sunday"

"A Thin Line" (feat. Freddy Cricien)

"Unconditional"

"Still Here" (feat. Civ)

"Fairweather Friend" (feat. Kevin Seconds & Lou Koller)

"Heart On My Sleeve"

"Mitts"

"What Happened" (Feat. Matt Skiba & Lou Koller)

 

 

 

http://rapidshare.com/files/117466461/H2O-...2008-QTXMp3.zip

 

wczoraj wyciekło,dobra rzecz.nóżka sama tupie-szczególnie przy tytułowym tracku.IMO dobra rzecz do auta :D

Edytowane przez wietnam
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

dobra tak już całkiem serio to ta płyta to konkretny wypier.dol w kosmos i jeszcze dalej. 30 minut pozytywnego, skocznego hc wypełnionego po brzegi zanakomitymi melodiami i chwytliwymi chórkami. do tego gościnne występy tuzów nyhc z kollerm na czele, które ograniczone sa do minimum (głównie w chórkach) dodają numerom charakteru (w takim "fairweather friend" przy takim melodyjnym refrenie udział wokala z soia daje kopa kawałkowi w końcówce). nawet spedalony typ z alkaline trio w "what's happened" (swoją droga majstersztyk) nie irytuje. dawno się żadną płytą tak nie jarałem. podsumowując - brać nie pytać.

Odnośnik do komentarza

 

klip hc jak to klip hc - standardzik. za to kawałek to arcydzieło i do tego szczery do bólu i trafiony w dziesiątke tekst, lepiej sie tego nie dało zrobić. co tam robi rapaport na początku? zawsze jak go ogladałem w tv wiedziałem, że typ musi siedzieć w dobrych klimatach i jak widać nie myliłem się.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Ale oni nigdy nie byli HC.

hdx nie pisal, ze byli HC, tylko HC Punk. Zauwazyl, ze jako taki, zespol winien zawierac elementy hc, ktorych on jednak nie dostrzega, co wydaje sie dziwne, zważywyszy, ze ich obecnosc jest wyrazna. Jest to muzyka mocniejsza niz punk i zawiera tresci hardcorowe, a zatem jak najbardziej.

Ale czy to wazne, moga to sobie nazywac kolędami, byleby dalej fajnie grali.

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o to, że na tle oldskulu brzmienie jest bardzo softcore'owe [tak bym je nazwał]. Lirycznie nawet podejdzie, ale nic poza tym.

 

EDIT: Eh, cenzura... A Wy już się musicie czepiać. Z kontekstu jasno wynika jakie mam zdanie o tej kapeli. Teraz nie wiem co tam dokładnie napisałem.

Edytowane przez hdx
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...