Skocz do zawartości

Techniczne tłumaczenie


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Dostałem niedawno konsole z serwisu i chciałbym się dowiedzieć co wymienili mi niej to znaczy nieco dokładniej bo na karcie naprawy pisze mi po angielsku Mniej wiecej wiem co było wymienione ale np:

Mother bard - Płyta Głowna +wszystkie podzespoły co SA do niej podpięte ? bede miec nowe chłodzenie (plastikowa obudowa odprowadzajaca ciepło do kulerów? )

DVD Driver - bez komentarza

Controler ports - Poco miałem dobre pady dobrze działały porty (chyba ze na stale SA w nowej płycie głównej zamontowane ale wtedy po co to Pisza jako element wymiany osobno w ramce na karcie? )

Power supply – ? cos związane z zasilaniem wtyczka w konsoli jeżeli tak to była dobra

Other – mogli by napisać nieco dokładniej

 

PS: Napisałem mejla do mikropenis ze jestem bardzo niezadowolony ze tego i ze zostalem oszukany mniejsza o to tekst ale dostałem od nich odpowiedz i rekompensatę w postaci gry MASS EFFECT po polsku oczywiście tak ze opłaca się ich opier….dolic czasem .

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ten opis to jakis automat

bo z niego wynika ze zostal wymieniony caly srodek, oprócz obudowy, oraz zasilacz (jak nie dawales zasilacza to wlasnie widac ze to jakas automatyczna wiadomosc ktora daja kazdemu)

 

 

Nie dawałem zasilacza . pisze to na kartce i nic nie jest odchaczone tak jakby wszystko ale jak podpinam zasilacz to wejscie w konsoli jest jak by ciasniejsze poza tym nad portami USB z przodu jest taki szara obudowa gdzie jest przylepiony numer seryjny zawsze a ta szara obudowa jest napewno inna i jest inaczej przylepiona nalepka z numerem naped inny napewno bo mialem inna tacke no i folia zabezpieczajaca była i przedni panel jest nowy bo stary mialem lekko złamany

 

o_0

za co ty ich opier.doliles?

btw oni zaznaczaja na tej kartce krzyzkiem co zostalo wymienione... wszystko ci wymienili? :o

poza tym, oni raczej sciemy wala tam, mi wymienili naped, a na tej kartce tego tam nie zaznaczyli

 

 

Zaraz po zepsuciu sie konsoli i jak jechala na serwis napisalem do nich

 

Witam

 

Od dawna ceniłem sobie wasza firmę . Kupno waszego sprzętu kojarzyło mi się ze solidna niezawodna i bezawaryjna praca . Na co dzień korzystam z waszego towaru .

Od 4 miesiecy posiadam wasza konsole Xbox 360 wersja PREMIUM zakupiona w sieci sklepów EMPIK lecz od paru dni jest ona na waszym serwisie choć sprzedawca zapewniał mnie ze konsola posiada łącze HDMI oraz bezawaryjność sprzętu ponieważ jest to model niedawno wyprodukowany . Jednak jak się okazuje konsola nie posiada rzekomego łącza HDMI na to już „przymknąłem oko” tak samo okres produkcji na konsoli widnieje etykieta z data 2006.11 .13 A miała być „świeżo wyprodukowana „ znów zapewnienie sprzedawcy . Jak można wywnioskować konsola odmówiła posłuszeństwa i wylądowała w waszym serwisie Choć byłem zapewniany ze konsola jest Bezawaryjna .

Jestem BARDZO rozczarowany i niezadowolony z waszego podejścia do klienta okłamując go w taki sposób by móc sprzedać wadliwy towar

Mam nadzieje ze moja sprawa „numer sprawy xxx” stracone nerwy niezadowolenie i rozczarowanie zostanie w jakikolwiek sposób zrekompensowany .

 

Z poważaniem

xxx

 

jeszcze troche z nimi popisalem i otrzym,alem gre konsole i list z przeprosinami a list był w takiej ladnej obudowie ze tak sie wyraze przy odbiorze konsoli dostalem list i paczke z gra osobno wszystko

 

ps: Ja bym tyego listu nie wysłał ale polecil mi to znajomy z Empika

ps2: mam prawo byc niezadowolony nawet jak by mi dali nowa konsole wkoncu ktos cos kupuje poto zeby działało i nie po 4 miechach ma byc w naprawie :huh:

Odnośnik do komentarza

Powinni Ci słownik j. polskiego przysłać zamiast tej gry :D :D Tego się czytać nie da :lol:

 

Bezawaryjna - lol, kto Ci zapewni bezawaryjność jakiegoś sprzętu. Brak HDMI i inna data produkcji to tez ich wina? Bueheheheeh. Widać tylko jacy idioci pracują w M$ żeby wysyłac darmową grę za nic. Teraz proponuje iść do Empiku, że niby wcisnęli Ci cos innego niż chciałeś. Może dostaniesz drugą grę... ^_^

Odnośnik do komentarza
Powinni Ci słownik j. polskiego przysłać zamiast tej gry :D :D Tego się czytać nie da :lol:

 

Bezawaryjna - lol, kto Ci zapewni bezawaryjność jakiegoś sprzętu. Brak HDMI i inna data produkcji to tez ich wina? Bueheheheeh. Widać tylko jacy idioci pracują w M$ żeby wysyłac darmową grę za nic. Teraz proponuje iść do Empiku, że niby wcisnęli Ci cos innego niż chciałeś. Może dostaniesz drugą grę... ^_^

 

 

Posta pisałem w pośpiechu jak i wszystkie tak że Wara od ę ą ś ć ( a i czasem pisze z koma posty)

 

Jak już pisałem do innych przeczytaj moją pocztę do MS nie mam pretensji o HDMI i datę produkcji tylko o bez awaryjność . A w odpowiedzi dostałem przeprosiny i grę i jestem zadowolony z tego . Tylko Kto chce dawać konsole do serwisu dlatego ze MS spaprał sprawę podczas konstrukcji X0 JA mam pretensje do MS a pretensje do sprzedawcy za oszukanie mnie w sklepie . I raczej dobrze ze informuje MS o takich incydentach w EMPIKU

 

PS: Ja wiedziałem co kupuje ale jak już pisałem polecił mi tak zrobić znajomy z EMPIKA sam dostał 2 gry i nowa konsole za taka korespondencję z MS dlatego spróbowałem i udało mi sie i ile jest takich co zamiast zdrapki dostaja takie gry jak ja MASS EFFECT.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...