Skocz do zawartości

Anulowanie Płatności Kartą


nesgoth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam nadzieje że wy mi pomożecie,bo probowalem na innych forach i nikt mi jakos nie odpowiedzial.

Może przedstawie sytuacje od początku.

Mieszkam w angli tak wiec rejestracja na xbl odbyla sie bezproblemowo, jako ze mi sie spodobal xbl to zaplacilem za golda kartą.

Teraz M$ co miesiac mi za tego golda sianko z konta pobiera , a ja x360 sprzedalem 2 miesiace temu...

Czy możecie mi powiedzieć jak można anulować ten głupi haracz?

Pozatym nie rozumiem dlaczego te chu.e od razu sobie dali abonament...

Legalne to jest w ogóle... :-)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, nie trzeba od razu rzucać chu.jami. Większość subskrypcji które wykupuje się kartą na okres miesiąca automatycznie się odnawia, jest o tym napisane w TOS więc wszystko jest jak najbardziej legalne. Szkoda że sprzedałeś X'a, bo zrobiłbyś tak jak ja - anulowałem wznawianie subskrypcji przez wykupienie zdrapki na miesiąc golda - po skończeniu miesiąca ze zdrapki subskrypcja nie odnawia się. Możesz także zadzwonić do biura obsługi klienta albo wejść na swoje konto przez xbox.com i anulować subskrypcję (tak się najprawdopodobniej da, stracisz golda ale po co Ci on skoro nie masz już konsoli?) powodzenia i daj znać czy pomogło.

Odnośnik do komentarza
Sorki panowie, ale kto płaci kartą?

Rok kartą - ponad 200

Rok zdrapką - mniej niż 100

 

Juz Ci odpowiadam kto placi: JA PŁACE :P

nie kupilem roku tylko miesiac, dla mnie to 4.99 funtow czyli nie za duzo:)

 

Ping:

Dzieki za odpowiedz, jeszcze nie wszystko stracone, konsola sprzedana, ale jest pokój obok... :D

A zdrapke mam jedna na miesiac, dostalem razem z GTA4:-)

Tak wiec zobacze, moze poskutkuje, zaraz wprowadze kod.

Gdyby nie poskutkowalo, czy zna ktoś z Was może nr do M$ angielskiego?:P

W sensie nr. do tego oddzialu który sie tym zajmuje...

Bo srednio mam ochote siedziec na infolini przez 30 min, a potem okaze sie ze jednak musze zadzwonic pod inny...

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

sposób z http://xbox360.dcemu.co.uk

This is currently the only way I know possible besides having to wait 45 minutes(including the 30 day cancellation time required) on the phone to remove your credit card info off the live service.

 

1. go to paypal and install the paypal one time use credit card plugin

2. go to http://www.billing.microsoft.com

3. generate a one time use credit card number from the paypal plugin and save. (you can even have it fill everything out for you)

4. log into paypal and remove the credit card number from your list of generated cards.

 

Simple. all in all takes like 5 min. a lot better than trying to find bogus cards because the address will still be tied to your real one.. this way it still get's validated by MS. When you remove the card from paypal all will be complete.

 

And remember, don't ever give MS your credit card info again

 

Why didn't MS create an easy cancel method?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość MasterShake
Sorki panowie, ale kto płaci kartą?

Rok kartą - ponad 200

Rok zdrapką - mniej niż 100

wklepujesz dane karty i już, w uk wszyscy tak robią bo jest wygodnie, nie kazdy zydzi na czym sie da

 

 

Zlikwidowalem karte i konto, drugi miesiac dostaje maile od MS zeby podać nową i drugi miesiąc mam xbl za darmo ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...