Skocz do zawartości

Najlepsi gracze w DR danymi postaciami


VeluriaN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ywefghsaeurgjsrtfgv63485r923-0$^%^&*(I()OuKcl;lsdc

 

yezós

 

----------------------------

 

Ułatwię wam sprawę.

 

lista postaci, którymi ktokolwiek potrafi grać dobrze w DR:

 

Steve, Julia - Matt

Marduk, Feng - Devil

Raven - Sway

 

koniec listy, resztą postaci nikt nie potrafi grać dobrze.

 

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

ANNA-NEVAN

NINA-RESET!!RAFIMARU, EQUESTER,NEVAN

STEFAN-MATT

MARDUK-DEVIL, BOCIAN i potem CAMBION

KING- REN, CIGEN,chyba 3ci w kolejnosci jest TOKIS ale niech to ktos inny oceni kto ostatnio z nim grał

ARMOR-CIGEN,SWAY

RAVEN-SWAYMAN

DEVIL JIN-GAJDA,SZYPER

HEIHACZI- PAWEŁ Wu.????kto to??

KAZUYa- MATT,KRYSTA,PYCHU I JA MAMY MNIEJ WIECEJ ROWNY POZIOM

PAUL-BORYS,SWAY

LAW- ROBSON, MASHTER,napewno potem TOKIS

BRYAN- KITOS,WOJTARO(PODOBNO WYJąTKOWO DOBRZE NIM GRA)

HWOARANG- TBT,GAJDA

BAEK- MASTACHI

JULIA-MATT, SNAKE

GANRYU- RAFIMARU

JACK5- GUARDIAN

XIAO- CIGEN, WACHO,DANTE(napewno są z wacho na tym samym poziomie bo grałem ostatnio z wachem a z dante gram na codzien)

PANDA-DI

LEI-GUBU

ASUKA- KUREK

LEE- KRAKERS, GON (OFICALNY MISTRZ POLSKI!!!)

YOSH- TENSHI

CHRISTY- GREY-FOX

FENG- DEVIL, SZYPER, PonCZuR

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

"Sway nie gra za dobrze imo tym stevem (nie obrazajac..). bierze jakies shity, zamiast wymiatac czarnuchem.

Co libera... on nie gra w turniejach (only 4fun), a manual to nie wszystko.

Turnieje nie mają tu akurat nic do rzeczy. Ktoś kto bierze w nich udział może podchodzić do gry mniej poważnie od osobnika grającego "4fun".

Zazwyczaj jestem osobą skromną, nieskromnie mówiąc, ale tym razem muszę się zgodzić ze Snejem:P. Technicznie mam najlepiej opanowanego Kazia w Polsce, i nie jest to różnica jednej klasy. Owszem, niektórzy Kaz-playerzy są bardziej ograni (bo mają z kim grać), ale u Kazia opanowanie postaci i umiejętności techniczne sporo dają. A mnie tego nie brakuje:P.

 

Ktoś tu dobrze napisał że jest to bardziej lista osób grających w Polsce danymi postaciami, w dodatku jeszcze subiektywna bo każdy dopisuje w niej bezwzględnie ludzi ze swojego teamu (ach ten miejski patriotyzm).

Wiesz, to chyba działa na innej zasadzie. Kiedy grasz z kimś naprawdę dużo to z czasem możesz w miarę obiektywnie ocenić jego poziom. Ja grałem ze sporą liczbą osób, ale nie mógłbym się o wszystkich wypowiedzieć. Dla mnie nawet te 10 walk to zdecydowanie za mało. Wiadomo ktoś mógł mieć wtedy lepszy, gorszy dzień, komuś mogła umrzeć babcia i takie tam, chodzi o formę ogólnie."

 

Hmmm od strony technicznej Liber nie ma sobie równych to fakt...ale rozmawiamy o możliwościach turniejowych a mówienie że sie nie ma z kim grać to mija sie z celem bo w całej polsce nie ma z kim grać(tylko poznań)Aby sie ograć trzeba jezdzić po kraju

Ps.Swoją drogą z chęcią z tobą liber zagram bo ciekaw jestem jak tym razem mi pójdzie

 

 

"hejka MEVEK z tej strony.

ogólnie siedzę w Irlandii południowej ale z krwi i kości jestem jednym z was.

gram MARSHALL_em i jestem około 30 w rankingu europy na online (jednym z lepszych dostępnych łyżwiarzy)

pozdro...

aha...

 

feng-devil

steve-punisher

ganryu-boskon(ten w londynie)

bryan-piter(olimp)

nina-robson

jin-gajda

yoshi-tenshi

hwo-tbt(olimp)

raven-swey

julia-matt

 

jeszcze coś dorzucę jak sie nawinie..."

 

Mevek jestes swietnym graczem o czym mi ostatnio nawet mówił Nevan:) ale w kraju dużo sie pozmieniało:) i ta lista jest ciut przestarzała:)) A Ciebie nie dopisuje bo nie ma cie w PL a do tego każdy wie że w online gra sie inaczej(ale pewnie byś ostro tu namieszał)

UPDATE LISTY DAWAJCIE KOLEJNE POPRAWKI:

ANNA-NEVAN I TYLKO ON

NINA-RESET!! EQUESTER,NEVAN

STEFAN-MATT,NIEDłóGO MOżE SNAKE

MARDUK-DEVIL, BOCIAN i potem CAMBION

KING- CIGEN,TOKIS(WYGRYWA PUKI KTOś SIE NA NIEGO DOBRZE NIE OGRA-MNIE TO NARAZIE NIE DOTYCZY)

ARMOR-CIGEN,SWAY

RAVEN-SWAYMAN,GUBU

DEVIL JIN-GAJDA I DłóGO NIC POTEM SZYPER

HEIHACZI- HMMM SCOOP?!?!?

KAZUYa- MATT,YUN,KRYSTA,JA,PYCHU

PAUL-BORYS,SWAY,ODYN

LAW- ROBSON, MASHTER,CHYBA potem TOKIS LUB PUNISHER

BRYAN- KITOS,PITREX,PETER(OLIMP)

HWOARANG- TBT,GAJDA

BAEK- MASTACHI,GAJDA

JULIA-MATT, SNAKE

GANRYU- RAFIMARU I DłóGO NIC POTEM RAVEMAN(BO TYLKO ON NIM GRA)

JACK5- GUARDIAN,SCOOP

XIAO- CIGEN,GAJDA, WACHO,DANTE(napewno są z wacho na tym samym poziomie bo grałem ostatnio z wachem a z dante gram na codzien)

PANDA-DI

LEI-GUBU

ASUKA- KUREK

LEE- KRAKERS, GON (ON JESZCZE GRA??)

YOSH- TENSHI,GAGARIN

CHRISTY- GREY FOX,POTEM MOZE EWENTUALNIE TOKIS

FENG- DEVIL, SZYPER, PonCZuR

ROGER-DANTE

LILLI-SOLO,NEVAN,POTEM WACHO

DRAGUNOV-TENSHI,MATT

BRUCE-CIGEN

JIN-GAJDA

WANG-???OIBI??

 

najbardziej skillowy gracz w PL-zdecydowanie LIBERTY potem sway i gajda

Odnośnik do komentarza

Odnośnie SCOOP-a(PrzemkaSkupnia) to ciesze sie, ze wrócił do grania. Ostatnio jak bylem i grałem to niezbyt chciał sie określić w związku z tematem.

a następnie PUNISHER. <wow> już nie gra Stevkiem?, bo z tego co tu widzę to widnieje przy obrazku z baletnica, a przy Stevciu już go brak, a to jeden z lepszych graczy był i to jeszcze utytułowany. Punisher.... where do u live? pozdro...

p.s. dzięki za poprawkę, jak widać gubię sie w temacie :/

Odnośnik do komentarza

Hanibal fajnie gra nina i jak dla mnie lepiej od Rafimaru

Cigena King i Bruce raczej najlepsze z jakimi gralem i Armor tez

Ziemowit fajnie na początku Dr grał Krystyną ale na turnieje nie jezdzi a Greya fakt skuteczna i pomysłowa - setupu rulez

Szkoda ze Rushman tez nie latal po turniejach w DR bo jego 5 lei był niezły i coś można od siebie było podłapać a tak RZAAAALL I BULLLL XD

Odnośnik do komentarza
Poprostu znowu będzie trzeba karać 1,2,2 i tyle nie aż taka wielka strata

 

Pfff... Tomku, w sumie kara za 25 dmg... ok ale zobacz co stracili, Knockdown + ściana. Z resztą można było janować na 1,1 i na hit confirmation łapać z 2. A czy na 1,2,2 sobie tak poradzisz ?? NIEEEEE 1,1,2 było po Elektryku jedną z najlepszych rzeczy w grze. Nawet łokieć Julii nie był tak dobry. Proste i piękne

 

Według mnie w w BR słusznie zgwałcili mishimasów. Niech mają tak samo jak Ogry :P Będzie troszkę sprawiedliwiej, Namco zawsze liftowało tą patologiczną rodzinkę.

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza
Poprostu znowu będzie trzeba karać 1,2,2 i tyle nie aż taka wielka strata

 

Pfff... Tomku, w sumie kara za 25 dmg... ok ale zobacz co stracili, Knockdown + ściana. Z resztą można było janować na 1,1 i na hit confirmation łapać z 2. A czy na 1,2,2 sobie tak poradzisz ?? NIEEEEE 1,1,2 było po Elektryku jedną z najlepszych rzeczy w grze. Nawet łokieć Julii nie był tak dobry. Proste i piękne

 

Według mnie w w BR słusznie zgwałcili mishimasów. Niech mają tak samo jak Ogry :P Będzie troszkę sprawiedliwiej, Namco zawsze liftowało tą patologiczną rodzinkę.

no tak dla DJ to strata bo miał +1 po 1,1 ale kaz i tak miał strate więc dla kaza mniejsza strata bo sie nim na 1,1 i tak słabo janiło

Odnośnik do komentarza
Velurian.. Ty nie wiesz co mowisz.. 1,1 jest jedna z podstawowych kombinacji mishymy. Zreszta mozesz odpowiedz swoimi teoriami, ale dopiero w walce zobaczysz co oznacza brak tego.

 

100% racji :good:

Generalnie to się za(pipi)iście ciesze, wreszcie Mishimy nie będą mi sie na chama pod ścianą wcinać 1,1 i jak wejdzie to dokładać 2. :bow: Wreszcie jakieś osłabienie. :wkurzony:

A swoją droga mam nadzieje że namco pójdzie po rozum do głowy i w BR przywrócą Marduczkowi d/t+3+4 i starego trudniej wyrywalnego Tackla, no bo kur.wa, czym on im zawinił :cierpienie:

Edytowane przez Cambion
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...