Skocz do zawartości

x360 po serwisie i uszkodzone sejwy z NGB


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno wróciła do mnie konsola z serwisu. Po odpaleniu Ninja Gaiden Black i próbie wczytania sejwów wyskoczyła mi informacja "save damaged"(wszystkie jakie miałem a przed serwisem wszystko było ok.). Ktoś wie jaka może być tego przyczyna?? A co najważniejsze czy da się to jakoś naprawić?? Z tego co czytałem to nie jedyny taki przypadek. HELP

Edytowane przez szymen
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Niedawno wróciła do mnie konsola z serwisu. Po odpaleniu Ninja Gaiden Black i próbie wczytania sejwów wyskoczyła mi informacja "save damaged"(wszystkie jakie miałem a przed serwisem wszystko było ok.). Ktoś wie jaka może być tego przyczyna?? A co najważniejsze czy da się to jakoś naprawić?? Z tego co czytałem to nie jedyny taki przypadek. HELP

masz konsole z dyskiem??

 

czyli dysku nie wysyłałeś

wiec napewno nikt nie uszkodził Ci save'u - może zrobiłeś to sam odpinając dysk gdy była konsola podpięta do prądu

a jak save uszkodzony to jedyna rada kasacja - i granie od nowa

Odnośnik do komentarza

z tego co pamiętam w niektórych grach ze starego xboxa, save'y zawierały informacje o numerze seryjnym konsoli i dysku w każdym bądź razie całość sprowadzała się do tego że przy skopiowaniu save'a na inny dysk i odpaleniu go na innej konsoli, wyświetlała się informacja o uszkodzonym zapisie. Konsolka wróciła z serwisu więc nie jest identyczna z poprzednią - stąd prawdopodobnie problem, życzę miłego grania od nowa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...