Jump to content

Nowy projekt BVG


cichy_

Recommended Posts

Zacznę od początku... Rozpocząłem rozmowy z Betsson Voodoo Gaming o LANowych turniejach, które mogłyby się odbywać co jakiś czas. Na początek przeczytajcie ten nius: KLIK!.

 

Po wymianie kilku maili doszliśmy do wniosku, że BVG jest naprawdę zainteresowane gamingiem konsolowym i chętnie pomoże w organizacji turniejów, ale... są dwa ale :)

 

Po pierwsze turnieje mogą być w co tylko chcemy ale musi zapisać się minimum 32 osoby do jednej gry, ale żeby to miało dalszy sens fajnie by było jak by zainteresowanie było większe tak do około 64 osób, wtedy dalsze LANy byłyby organizowane bezproblemowo.

 

Druga sprawa jest już mało istotna, są to nagrody... Organizatorzy oczywiście przewidują fajne nagrody ale... będą to rzeczy dla PC. Dla mnie jest to szczerze mówiąc obojętne, ponieważ zawsze można je sprzedać jakby co :) A poza tym NEO+ bardzo chętnie obejmie patronat nad turniejami i ufunduje odpowiednie nagrody dla konsolowców.

 

Tak, więc pozostaje problem frekwencji... Ile osób grało w KRK?

Link to comment
  • Replies 11
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

*wyedytowane* Karczoh juz odpowiedzial ;)*wyedytowane*, znalesc te 64, ktore jezdzilyby w dodatku na LANy, narazie graniczy troche z cudem. Ale trzeba sprobowac, bo nigdy nie wiadomo czy gdzies w jakims kącie nie znajdzie sie kilkunastu osob, o ktorych istnieniu narazie nie wiemy. No ale nie spodziewalem sie, ze wreszcie jakas firma wezmie sie za rozwoj esportu O_o.

Edited by Kerlo
Link to comment

A jednak :) Zawsze też można pomóc sobie nawzajem wide ludzie z GoW zagrają w H3 i na odwrót, wtedy frekwencja na pewno będzie większa. Jest ogromna szansa na wyciągnięcie gier konsolowych w Polsce i trzeba to wykorzystać.

 

EDIT: Dostałem nowe info, od 1 do 8 sierpnia odbędą się zapisy do tego czasu trzeba to rozreklamować i zobaczymy ile osób by się zjawiło.

Edited by cichy_
Link to comment
Karczohu trochę ci się pomyliło, na turnieju w grodzie Kraka było w sumie 19-cie drużyn po 2 osoby (jakieś 5 randomów), powinno się uzbierać ludzi

 

Z tego co pamietam bylo 20 cos osob a nie 20 druzyn ale moge sie mylic ;)

Jezli tak jak mowisz bylo 19 druzyn to ludzi sie uzbiera.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.