Skocz do zawartości

Fear Itself


Sztajniec

Rekomendowane odpowiedzi

z5285335X.jpg


Stacja NBC rozpoczyna nową serię dla fanów horrorów - Fear Itself. Każdy odcinek skoncentruje się na innej historii, a reżyserii podjęli się mistrzowie gatunku. Zapowiada się nie lada gratka! Na początek zaplanowano 13 odcinków, które stworzą pierwszy sezon. Stacja NBC ma nadzieję przekonać do siebie fanów, zwłaszcza, że gatunek grozy, traktowany był do tej pory przez branżę telewizyjną po macoszemu. Na przełomie kilku ostatnich lat trudno znaleźć seriale, które wywołałyby huraoptymizm wśród znawców. Tym bardziej, warto obejrzeć Fear Itself.

Serial polecił mi kumpel, który (podobnie jak ja) jest wielkim fanem Supernatural, i twierdzi, że Fear Itself daje radę! Ja właśnie zassałem 7 odcinków, zaraz zabiorę się do oglądania, jak obejrzę to dam i swoją relację.

@MasterShake - nie wiem, jeszcze nie widziałem, po prostu kumpel nieźle się tym jara i polecił mi serial, toteż założyłem topic ;] Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i twierdzi, że Fear Itself daje radę!

Nie daje.

Do Supernaturala nie ma co porównywać, bo to zupełnie inna liga, oprócz tego, że historie z epa na ep robią się coraz mniej ciekawe, to ostatnie dwa nie miały w sobie absolutnie nic strasznego. Ja odradzam, chyba że z braku laku, jak komuś się strasznie nudzi w wakacje i nie ma nic bardziej interesującego na co mógłby zmarnować 40 minut.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Nudny i nie straszny serial. Szkoda czasu na oglądanie tego bo nic w sobie nie ma. Masters of horror było znacznie, znacznie lepsze. Z Supernatural nie ma jak porównać bo tutaj odcinki nie mają ze sobą nic wspólnego, a tam jest wątek Sama od pierwszego epa ciągnięty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...