Jump to content

Fear Itself


Sztajniec

Recommended Posts

z5285335X.jpg


Stacja NBC rozpoczyna nową serię dla fanów horrorów - Fear Itself. Każdy odcinek skoncentruje się na innej historii, a reżyserii podjęli się mistrzowie gatunku. Zapowiada się nie lada gratka! Na początek zaplanowano 13 odcinków, które stworzą pierwszy sezon. Stacja NBC ma nadzieję przekonać do siebie fanów, zwłaszcza, że gatunek grozy, traktowany był do tej pory przez branżę telewizyjną po macoszemu. Na przełomie kilku ostatnich lat trudno znaleźć seriale, które wywołałyby huraoptymizm wśród znawców. Tym bardziej, warto obejrzeć Fear Itself.

Serial polecił mi kumpel, który (podobnie jak ja) jest wielkim fanem Supernatural, i twierdzi, że Fear Itself daje radę! Ja właśnie zassałem 7 odcinków, zaraz zabiorę się do oglądania, jak obejrzę to dam i swoją relację.

@MasterShake - nie wiem, jeszcze nie widziałem, po prostu kumpel nieźle się tym jara i polecił mi serial, toteż założyłem topic ;] Edited by Sztajniec
Link to comment
  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

i twierdzi, że Fear Itself daje radę!

Nie daje.

Do Supernaturala nie ma co porównywać, bo to zupełnie inna liga, oprócz tego, że historie z epa na ep robią się coraz mniej ciekawe, to ostatnie dwa nie miały w sobie absolutnie nic strasznego. Ja odradzam, chyba że z braku laku, jak komuś się strasznie nudzi w wakacje i nie ma nic bardziej interesującego na co mógłby zmarnować 40 minut.

Edited by Hela
Link to comment
Guest tk

ale to takie ugrzecznione horrory są, czy jazda po bandzie jak w "masters of horror"? nbc to nie showtime więc obstawiam raczej za pierwsza opcją.

Edited by tk
Link to comment

Nudny i nie straszny serial. Szkoda czasu na oglądanie tego bo nic w sobie nie ma. Masters of horror było znacznie, znacznie lepsze. Z Supernatural nie ma jak porównać bo tutaj odcinki nie mają ze sobą nic wspólnego, a tam jest wątek Sama od pierwszego epa ciągnięty.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.