Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Skate 2

Featured Replies

  • Replies 18
  • Views 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ja zapewne Skate "dwojke" kupie.

Lubie poskakac w pierwszej czesci to i druga mi sie spodoba.

 

Noooo Tony dostanie w tym roku , Bo Tony'ego w tym roku nie uświadczymy a Skate 2 rośnie w siłę , nowości zapowiadają sie wporzo ;) Czekam bardzooo na tą grę!

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

trailer

 

!! w skate 2 bedzie john cardiel !! bijaaaaaacz :lol: :lol:

  • 1 month later...
  • 1 month later...

właśnie skończyłem demko... gra wygląda ładnie ale animacja nadal dość mocno chrupie :( Wybija to troche z rytmu i irytuje, ehh a mieli to wyeliminować :/

też właśnie jestem po demie i gra niestety chrupie

 

przytrafił mi się fajny błąd: dobiłem z miejsca w skrzynkę, uderzyłem ją z główki i odleciałem na kilometr do góry z hyber prędkością

 

ale mimo tego demko jest ciekawe i gra będzie dobra dla jej miłośników

wg mnie jest bardzo biednie, demko jedynki zrobilo na mnie zdecydowaniw wieksze wrazenie

Heh, obiecywali 60fps a nawet 30 nie potrafią utrzymać.

Co do dema to... jakoś niespecjalne. O ile Skate 1 jeszcze wydawał się ciekawy o tyle to jakieś takie sztywne jest. Sam nie wiem...

Tak czy inaczej wolę Tonego Hawka ^_^

robie tak ja z 1 czescia i biore ja na x-a...sorry ps3 :huh:

Mi tam nic dziwnego w demie się nie zdarzylo.

Grą sie jaram i lada moment ją dostane,stylowa jazda to jest to Skate 2 miażdży konkurencje.

qrde fajna gierka. wszystko się chowa wg mnie. tu nie liczy się nabicie mnożnika x 87 x 312756128756 punktów jak w tonym :)

tu się liczy styl i perfekcja :) i to mi się podoba.

 

nie wiecie jak wyłączyć czas w demku? nie ma jakiegoś czita albo coś. pojeździł bym se spokojnie po parku a nie. 5 min;/

Też Mnie to denerwuje :P a co do demka to jestem napalony na "2" skate. dał radę , była to moja pierwsza gra na PS3 więc ją non stop katowałem , i "2" też kupię ^_^ Po demie mam mieszane uczucia :huh: ale mam nadzieję że dwójka jest lepsza od "1" :D

  • 1 month later...

Witam, takie pytanko, po nagraniu swojego replaya/zrobieniu foto, gdzie można je sobie potem odtworzyć, bo jakos nie moge sie dopatrzec? Nie mam obecnie ps3 podlaczonego do neta wiec nie uploaduje nic nigdzie..

  • 2 months later...

Wiec kupiem na PSS US dodatek z mapami z pierwszej części,po zainstalowaniu na moim koncie EU nie działa. I kurde na koncie US po zainstalowaniu też nie działa. Co może byc przyczyną i co mam zrobic aby dodatek zaczoł dzialac ????

Jeżeli gra jest w wersji PAL to dodatki musisz kupić na EU PSS.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.