Jump to content

Emet

Użytkownicy
 • Content Count

  2690
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Emet last won the day on November 15 2012

Emet had the most liked content!

Community Reputation

552 Wybraniec

About Emet

 • Birthday 08/05/1987

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Biała Podlaska
 • Zainteresowania:
  motoryzacja, muzyka (głównie rock/metal), gry
 • PSN ID:
  Emet_PL

Recent Profile Visitors

5276 profile views
 1. @Faka @elvis004 Dokładnie tak Nie wiedziałem, że trzeba to jeszcze dodatkowo zatwierdzać. Naklikałem się trójkąta ale już wszystko mam. Dzięki za pomoc
 2. Sprawdzałem między sesjami i w menu głównym. Problem w tym, że sloty są zablokowane z klòdką i tekstem zeby zrobić challenge żeby je odblokować... ale challengy już nie ma bo je zrobiłem. Czyli bug... Mam nadzieję, że szybko to naprawią bo przez trochę spadł mi zapał do gry jak mam tak ograniczony repertuar specjali (każde kolejne użycie danego triku w sesji zmniejsza jego punktację).
 3. Ma ktoś problem z odblokowaniem slotów na specjale? Przeszedłem najpierw Tonym Hawkiem i zrobiłem wszystkie jego challenge ale nie odblokował mi się ani 1 slot... Teraz stworzyłem customowego chłopa i zrobiłem challenge dla niego, za który niby powinien odblokować się dodatkowy slot na specjalny trik... ale ni się nie odblokowało. Trzeba to gdzieś jeszcze kupić czy gra jest zglitchowana?
 4. Koszty kosztami, podwyżki podwyżkami... ale czemu gry w US mają kosztować $69, a w EU $95 ?!
 5. Ok, dzięki za info. To biere gdzieś aby szybciej i w dobrej cenie.
 6. Mam takie pytanko... Nie jest to aż tak istotne w sumie, ale chciałbym wiedzieć bo zastanawiam się czy zrobi różnicę gdzie kupię grę. Czy gra ma polską lokalizację?
 7. U mnie było to samo. Odpal wyścig i stamtąd wejdź w ustawienia.
 8. Zarówno liczba tras jak i samochodów to jakiś żart. 43 samochody drogowe... (a i to wybór jest beznadziejny) W prologach było więcej. Reszta to ich fikcyjne twory i auta wyścigowe.
 9. Niestety to będzie najgorsza lista aut w historii GT... Odliczając kilka wersji tego samego modelu (po tuningu itp) wyjdzie może z 80-90 samochodów, z czego wciąż 1/3 to auta wyścigowe w dodatku z brakiem klasyków i faktycznie nowych modeli wśród aut drogwych i torowych. Całościowo oficjalne źródła nawet się motają podając liczby między 140+ a 170+. Źle się dzieje.
 10. Zz oczu:) Polecam uważnie obejrzeć np ten 20min gameplay.
 11. Jeśli idzie o zmienną porę dnia to jednak nic z tego. Cienie otoczenia są wciąż wypalone i rzucane na samochody centralnie z góry tak jak w FM1-FM6.
 12. Wykonania deszczu nie porównam bo w GT nadal go nie pokazali. Właściwie tylko rozdzielczość cieni samochodów (szczególnie na kamerze z kabiny) jest lepsza w FM ale licze ze to jeszcze w GT poprawią. Ewentualnie jakość AA. Cała reszta zdecydowanie GTS. No ale ja tam się kłócić nie będę ;)
 13. Zawartościowo tak - po 4 latach znowu ułamek liczby samochodów i tras, w dodatku biedny singiel, ale graficznie to wciąż liga wyżej niz Forza.
 14. W końcu też dostałem :)
 15. Oj tam pazerny od razu ;) To akurat jedyna beta na której mi zależy.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.