Jump to content

Mały problem z rozkręceniem PSone


Axelio

Recommended Posts

Mam pewien dziwny problem z PSone. Otóż przy rozkręcaniu obudowy konsoli, jedna śrubka się stępiła i nie żaden śrubokręt już nie pasuje do niej. W ten sposób nie mam możliwości odkręcenia tej jednej śrubki i nie mogę zdjąć obudowy (no, chyba, że bym ją połamał...). Co możecie mi doradzić ? Pierwszy raz w życiu zdarza mi się taka sytuacja z uszkodzeniem śrubki. Może istnieją śrubokręty z mocnym magnesem na końcu, który trzymając śrubkę mógłby ją odkręcić ?

Proszę o jakiekolwiek porady.

Link to comment
  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To masz przyjacielu małą lipę, bo jeśli masz śrubkę z dartym łepkiem a dalej jest ona wkręcona, a nie chcesz iść na chama z dostaniem się do środka, to jest jedno wyjście moim zdaniem najlepsze i sam bym w tym przypadku tak zrobił, a mianowicie......... rozwiercił ją malutkim wiertełkiem tylko delikatnie żeby nie uszkodzić gwintu plastikowego obudowy.... oczywiście to jest moje zdanie jak to bym ja sam osobiście zrobił............. możesz to zrobić na własne ryzyko

Link to comment

I chyba tak sprobuje z Super Glue bo wiercenie chyba nie wchodzi w grę. Mój problem dotyczy PSone a tutaj śrubki są miniaturowe. Co innego w PSX gdzie śrubki są większe - i chyba metoda z wiertełkiem bardziej by pasowała przy PSX-ie, choć to i tak ryzykowne i trzeba mieć precyzje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.