Skocz do zawartości

Trisixty 60 gb


Rekomendowane odpowiedzi

http://xbox360.ign.com/articles/897/897797p1.html

 

Wycofanie sie z produkcji 20 gigowek, na rzecz 60, w porownywalnej cenie (przelicznik funty na zlotowki wedle stawek kantorow). Nie wiadomo jaka bedzie oficjalna cena w Polsce, ale obstawiam, ze wyzsza. Mozliwosc zrzucania gier na hdd, czy tez wiecej miejsca na stuff z video z marketplace (u nas praktycznie fakt bez znaczenia). Ciekawe czy zmienia cos w konstrukcji, naped...? Ogolnie rzecz biorac cuda dzieja sie z tymi modelami konsol, rozne wersje dyskow, hdmi, bez hdmi... rzecz nie do pomyslenia jeszcze generacje wstecz.

 

edit

 

sprawa Polski

 

http://polygamia.pl/xbox-360-z-60gb-hdd-takze-w-polsce

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W sklepie PE czy tez Ultimie zero info...

to co zrobic ze oni nie maja jeszcze? to jedynie swiadczy ze nie potrafia zorganizowac ich

Ci co zaopatruja sie za zachodnia granica maja, w niemczech 13 juz ogolnie dostepne byly w MM, a moze juz nawet wczesniej, ja 13 dopiero je bralem bo wtedy akurat bylem...

tam nawet nikt nie zwrocil na to uwagi ze cos nowego dostali, staly pomieszane z 20GB wersja...

 

PS.

a skad te konsole sa to nei ma znaczenia bo MS juz produkuje na cala europe to samo, jak sie kupi w niemczech to opakowanie jak i instrukcja tez jest w jezyku PL, czyli nei ma juz rozrozniania, dystrybucja PL czy nie bo takowej tak na prawde nie ma, wszystko to to samo,

dla tego Ci co niby jakeis newsy wymyslaja ze w UK miala byc oficjalna premiera 60GB z czego niby mialo wynikac chyba ze tylko tam? to jakas parodia, to samo ze na zlocie oglosili ze w PL niby ma byc tez 15, to tylko jakies marketingowe bzdury, jak jest news ze w jakimkolwiek kraju europejskim ma sie cos pojawic to sie to traktuje ze w calej europie sie pojawi i zaden belkot potwierdzajacy to nie jest potrzebny juz bo to nie czasy ze grancie zamkniete, teraz wsiada sie w auto i ma towaru dowona ilosc w dowolnym czasie...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jutro jadę po nowa 60 do MM lub Satruna, moja niestety padła drugi raz (kupiłem w listopadzie 2006), więc postanowiłem kupić nową.

 

Mam dwa pytania (Juchy liczę na Ciebie ;) ):

 

1. Czy wersje PRO są jeszcze wersje robione w technologi 90nm, czy wszystkie są już w 65nm?

2. To samo tylko tyczy się zasilacza w wersji 175W.

 

Najlepiej jakbym wiedział jak to rozpoznać z poziomu kartonu, jeśli jest taka możliwość lub przez dziurki w konsoli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...